2020 m. Lapkritis mėn. 12 d., Ketvirtadienis

Kraustynės Seime: prieš naują kadenciją – baldais nukrauti Seimo koridoriai

Kraustynės SeimeŠiomis dienomis apsilankius parlamente, baldų koridoriuose galima pamatyti daugiau nei politikų. O ir dažniausiai girdimas garsas – ne parlamentarų diskusijos, o siurblio burzgimas. Prieš prisiekiant naujajam Seimui, parlamento rūmuose prasidėjo kraustymosi darbai.

Šiomis dienomis apsilankius parlamente, baldų koridoriuose galima pamatyti daugiau nei politikų. O ir dažniausiai girdimas garsas – ne parlamentarų diskusijos, o siurblio burzgimas. Prieš prisiekiant naujajam Seimui, parlamento rūmuose prasidėjo kraustymosi darbai.

Kai kurie Seime nebedirbsiantys išsikraustė jau prieš savaitę, kaip, pavyzdžiui, Gintaras Steponavičius, kiti dėžes vis dar krauna. Vienas tokių – Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Povilas Urbšys: „Aš galvojau, kad daugiau to turto sukaupiau, bet praktiškai kelios valandos ir susidėjau tuos savo daiktus. Didžiausias krūvis visgi yra atsirinkti dokumentus. Kai kurie įsivaizduoja, kad Seimo narys tik sėdi kabinete kaip biurokratas, priiminėja žmones. Tiesą pasakius aš šitame kabinete labai retai buvau, nes pagrindinis darbas arba posėdžių salėje, arba diskusijose, susitikimuose. Taigi natūralu, kad kiekvienas Seimo narys sukaupia asmeninę dokumentaciją. Žinoma, stengiausi per daug nekaupti, neprisirišti prie tų popierių, tai šį kartą gan greitai tuos popierius atrūšiavau: kuriuos į makulatūrą, o kuriuos galbūt pasilikti.“

Skaitykite: https://www.lrt.lt/