2020 m. Lapkritis mėn. 01 d., Sekmadienis

Iš Seimo – į nuosavą verslą

Iš Seimo – į nuosavą verslą — sekunde.lt

Naujajam Seimui prisiekus, į jį neperrinktieji neteks mandato. Priesaikos diena numatyta lapkričio 16-oji. Jau kitą dieną 58-i dabartiniai Seimo nariai atsibus kaip eiliniai piliečiai.
Į Seimą nebeišrinkti panevėžiečiai imasi naujos veiklos: valstietis Petras Nevulis vėl sėdasi prie traktoriaus vairo ir grįžta į šeimos ūkį, o nepartinis Povilas Urbšys dėlioja nuosavo verslo, anot jo, neturinčio analogų Lietuvoje, planą.
„Save pratinu prie minties, kad nebūsiu Seimo narys, būsiu žmogus, kuris susidurs su pasekmėms, ką gi tie Seimo nariai pridirbo“, – sako Seimo rinkimuose net į antrą turą nepatekęs P. Urbšys.
Anot jo, buvusiems parlamentarams įsidarbinti ganėtinai sudėtinga, esą vieni negali pasiūlyti darbo pagal politikų patirtį, o žemesnes pareigas siūlyti tarsi nepatogu.
Kadenciją baigiantis seimūnas pripažįsta svarstantis imtis privačios veiklos. Tokios, apie kokią pačiam Lietuvoje neteko girdėti. P. Urbšys planuoja teikti specifines konsultavimo paslaugas.
„Privatus verslas kartais patiria perdėtą valstybės institucijų dėmesį, tame gali slypėti ir piktnaudžiavimas savo galiomis, o gali būti ir kažkieno užsakymas. Mano patirties gali prireikti išsiaiškinti, kaip iš tiesų yra, ir pareigūnams priminti, kad jie turi vykdyti pareigas, o ne kažkieno užgaidas“, – aiškino seimūnas.

Skaitykite: https://sekunde.lt/