2020 m. Vasaris mėn. 07 d., Penktadienis

Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės gimtadienis

.pngVasario 7 d. vyko Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės ataskaitinis susirinkimas. Tuo pačiu buvo minimas ir ketvirtasis bendruomenės gimtadienis. Bendruomenės pirmininkė Lina Budreikaitė pristatė per metus nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus, pasidžiaugė ženkliai padidėjusiomis bendruomenės finansinėmis galimybėmis.  

 Aukštaičių-Žemaičių bendruomenė viena aktyviausių Panevėžio mieste: dalyvauja sveikatingumo, saugumo projektuose, rengia įsimintiną kaimynų dieną su blynais ir muzika, glaudžiai bendradarbiauja su Žemynos progimnazija. 

„Kai tik susikūrė jūsų bendruomenė niekas nebūtų patikėjęs, kad po ketverių metų girdėsime tokius skaičius. Jūsų projektai tikrai įspūdingi.  Jūs juos darote ne tik sau, bet visam miestui. Jau minėjau, kad jūsų bendruomenė ypatinga tuo, kad ji vienija daugiabučių namų gyventojus. Savo darbais jūs siunčiate žinutę visiems miesto gyventojams, kad jie gali kažką pakeisti. Taigi, kuo daugiau mieste bus žmonių, kurie tiki savo asmeninėmis galiomis, tas miestas tikrai pasikeis į gerą.

Noriu jums palinkėti to tikėjimo, santarvės ir tų pakilimų, kurie neapsvaigina, tų nusileidimų, kurie neverčia nuleisti rankų. Branginkite vienas kitą, nes vienas kitam esate didžiausias turtas“,- kalbėjo Povilas Urbšys ir įteikė bendruomenės pirmininkei gėlių ir suvenyrą.