NVO mugė "Maži darbai kuria didelę Lietuvą"

Pilietinis judėjimas KARTU nuotrauka.

Lapkričio 30 d. Panevėžio „Minties“ gimnazijoje vyko Pilietinio judėjimo KARTU organizuota NVO mugė „Maži darbai kuria didelę Lietuvą“.

Šis renginys bendruomeninio projekto, kurį finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė, dalis. Bendruomeniškumas – tai vertybė, gebėjimas veikti kartu. Tai galimybė kitaip kurti savo gyvenamąją aplinką ir įprasminti savo laisvalaikį.

Mugės ,,Maži darbai kuria didelę Lietuvą‘‘ metu vyko dalyvių prisistatymas, susirinkusiems dainavo muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ dalyvės Gražina ir Reda, vestibiulyje „Solidarumo kava“ kavinės atstovai vaišino kava ir arbata. Vėliau klasėse vyko edukaciniai užsiėmimai, dokumentinio filmo „Zikaras. Laisvės paminklo kūrėjas“ peržiūra, daug žmonių susirinko į diskusiją „Bendruomenė skirta visiems“, kurią vedė ir patirtimi dalinosi Neringa Kleniauskienė, Balsių bendruomenės pirmininkė. Diskusijoje dalyvavo ir Balsių bendruomenės tarybos narė Daiva Sinkuvienė.

Po mugės mokyklos aktų salėje vyko Daumanto Lukošiūno muzikinė programa. Organizatoriai mugės dalyviams įteikė pažymėjimus bei dovanėles. Renginio pabaigoje pasirodė šokių kolektyvas „Pynimėlis“ (vadovai Rita ir Ričardas Bakanauskai).

Povilas Urbšys pasidžiaugė, kad renginys sutraukė tiek daug Panevėžio bendruomenių ir NVO organizacijų, kad visi susirinkę vienoje vietoje turėjo galimybę susipažinti, dalintis kontaktais ir idėjomis.

S.Barono nuotr.