Estafečių šventė „Ąžuolo“ progimnazijoje

Lapkričio 26 d. Panevėžio "Ąžuolo" progimnazijoje jau 18-ą kartą vyko šeimų estafetės. Antradienio vakarą mokiniai, jų tėveliai ir net seneliai sportiškai pasipuošę rinkosi mokyklos sporto salėje. Visus pasitiko ir sveikino mokyklos direktorius Remigijus Glinskis, šventės organizatoriai: mokytojas Raimundas Povilonis ir būrys mokytojų - pagalbininkių. 

Mokiniai su tėveliais rungtyniavo smagiose estafetėse. Džiugu, jog šventė pritraukė 80 šeimų, iš jų net 14 rungtyse dalyvavo jau ketvirtą kartą.

Šventėje dalyvavusi Seimo nario padėjėja pasidžiaugė, kad tokiu metu, kai visi paprastai skuba namo, nori ilsėtis po darbų, šeimų nariai randa laiko susiburti ir pabūti kartu. Seimo nario vardu ji įteikė padėkas Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytojui metodininkui Raimundui Poviloniui ir pradinių klasių mokytojai metodininkei Miglei Ruzienei už kasmetinio renginio „Šeimų estafetės“ organizavimą, tėvų ir vaikų santykių stiprinimą sporto pagalba, mokyklos tradicijų puoselėjimą ir bendruomenės būrimą, o progimnazijos direktoriui Remigijui Glinskiui - už nuoširdų darbą 20 metų vadovaujant mokyklai, atsidavimą, skatinant šeimų bendrystę. Taip pat, Seimo nario Povilu Urbšio vardu buvo įteiktos dovanos - kamuoliai šeimoms, 1 - 3 vietų nugalėtojoms.