Valstiečių moterų bandymai gelbėti „tvarkiečių“ frakciją tapo pajuoka Seime

lrytas.jpg

„Lietuvos ryto televizijos“ laidoje „24/7“ žurnalistai domėjosi kodėl Valstiečių moterų bandymai gelbėti „tvarkiečių“ frakciją tapo pajuoka Seime.

Santuokos iš išskaičiavimo – taip Seimas apibūdinama valstiečių moterų bandymus gelbėti Remigijaus Žemaitaičio vadovaujamą „Tvarkos ir teisingumo” suburtą frakciją. Plačiau apie šį įvykį domėjosi žurnalistė Asta Martišiūtė.

Laidoje kalbintas Seimo narys Povilas Urbšys teigė, kad yra akivaizdu, po visų šitų interesų, kuriuos galime pateikti kaip valstybės interesai, slypi buitiniai dalykai. “Frakcija pretenduoja į pinigus, kurie skirti frakcijai. Už juos gali įsigyti automobilį, kanceliarines prekes, ir, žinoma, tie patys etatai. Jei frakcijos nebūtų, tuomet „Tvarka ir teisingumas” prarastų etatus ir jiems skiriamus pinigus.[…] Konstitucinis teismas dar 1993 m. pasisakė, kad  frakcijas formuoja Seimo nariai savo laisvu apsisprendimu. Frakcijų negali formuoti nei partijos, nei politinės organizacijos, nei koalicijos. Dabar mes girdime, kad dėl koalicijos tvarumo reikia sustiprinti „tvarkiečius”,” – kalbėjo P. Urbšys

Interviu su Povilu Urbšiu žiūrėkite nuo 02.21 min., 04.38 min..

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt