seimonaryspovilasurbsys seimonaryspovilasurbsys

Ar išsiskirs S. Skvernelio ir R. Karbauskio keliai?

 

zr.jpgPaskirtasis premjeras Saulius Skvernelis patvirtino, kad naujojoje jo vyriausybėje nebus trijų ministrų. Joje neliks ir susisiekimo ministro Roko Masiulio.

Jo patarėjas Skirmantas Malinauskas sako, kad jeigu jis nuspręstų kurti savarankišką judėjimą ar politinę partiją, tai nebūtų jokia staigmena. Tai nestebintų ir LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio.

Žinių radijo laidoje “Dienos klausimas” diskutavo premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, Seimo narys Povilas Urbšys, portalo 15min.lt žurnalistė Liepa Želnienė, Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo narys, Tvarkos ir teisingumo partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis ir MRU dėstytoja Rima Urbonaitė.

 

P. Urbšys: Iš 81 balsavusių valdančiosios koalicijos ir mišriosios daugumos narių, manyčiau, kad šis skaičius yra labai sąliginis. Visi balsavo todėl, kad yra valstiečiai. Net ir pats R. Karbauskis neturi kito pasirinkimo. Galime palyginti, kad S. Skvernelis ir R. Karbauskis dabar eina per perėja, tik vienas yra vienoje atbrailos pusėje, o kitas yra kitoje, tačiau abu jie surišti viena virve. Vienas be kito nei iš vietos. Jeigu kalbėti apie S. Skvernelio ateitį, tai, manau, kad R. Karbauskis yra pasakęs, kad jis gali būti garvežiu būsimuose Seimo rinkimuose, bet jis negali kišti savo nosies į vagonus, kuriuose karaliauja pats R. Karbauskis. Aš abejoju, kad ji tenkina toks vaidmuo, aš manau, kad S. Skverneliui lieka vienas variantas - kurtu savo politinį darinį.

 

Klausykite:https://www.ziniuradijas.lt