Eksponuojama Girmanto Rudoko paroda "Proveržis"

Galerija XX Panevėžys nuotrauka.

Birželio 14 d. Galerijoje XX (Laisvės a. 7, Panevėžys) atidaryta Girmanto Rudoko paroda "Proveržis". Parodoje pristatomi darbai – tai autorinės technikos akvarelės, šešerių metų bėgyje sukurtos ir eksponuotos tarptautinėse atrankinėse bienalėse „Baltijos tiltai“ ir respublikinėse akvarelės parodose. Keturi darbai 2012m. ir 2016m. tarptautinėse atrankinėse akvarelės bienalėse „Baltijos tiltai“ apdovanoti laureato diplomais. Savo kūryba autorius skatina žiūrovą pamastyti apie žmogaus ir laikmečio tendencingumą.

Parodoje taip pat pateikiama 7 minučių trukmės mobilografijos kūrinys „Proveržis“. Šis kūrinys- tai pusės kalendorinių metų bėgyje ( nuo 2018m. gruodžio 30d. iki 2019m. gegužės 29 d.) kas dieną, panašiu laiku, toje pačioje vietoje fiksuotos kintančios gamtos ir autoriaus asmens būsenos, vienaip ar kitaip įtakojančios menininko savijautą bei kūrybinius procesus.

Povilas Urbšys pasveikino autorių su prabėgusiu jubiliejumi ir parodos atidarymu, pabrėždamas akverelės technikos sudėtingumą.