Panevėžio muzikos mokyklos baigiamasis koncertas

muz.pngBirželio 7 d. Bistrampolio dvare vyko Panevėžio muzikos mokyklos baigiamasis koncertas. Jo metu buvo išdalinti mokyklos baigimo pažymėjimai fortepijono, choreografijos, dainavimo, akordeono ir sintezatoriaus, tautinių instrumentų, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų, styginių instrumentų skyrių absolventams. Mokyklos direktorės pareigas laikinai einanti pavaduotoja Žydrūnė Pilkauskienė pasidžiaugė, kad muzikos mokyklos auklėtiniai jau netelpa jokioje Panevėžio salėje, taigi tinka tik Bistrampolis.

Panevėžio muzikos mokykla praėjusiais metais šventė savo 70-metį. Šiuo metu mokykloje dirba 69 mokytojai, gyvuoja 4 chorai, styginių, pučiamųjų ir tautinių instrumentų orkestrai, liaudies šokių kolektyvas „Pynimėlis“, kanklių ansamblis „Ašarėlė“, baleto studija.

Povilas Urbšys pasidžiaugė vaikų muzikalumu ir jų gebėjimus sulygino su skaidriais lietaus lašeliais, kurie kaip tyčia, besirenkant žiūrovams, pasipylė iš dangaus nuramindami alinantį karštį ir atnešdami taip lauktą gaivą. Baigdamas Seimo narys įteikė padėkas bei dovanėles fortepijono specialybės absolventui Domui Gintautui, smuiko specialybės absolventei Viltei Adakauskaitei, chorinio dainavimo specialybės absolventei Mingailei Rutkūnaitei ir gėlių jų mokytojoms Gražinai Beleckienei, Vidmantai Luomanienei, Sandrai Baronienei.