2019 m. Sausio mėn. 05 d., Šeštadienis

Staiga išvaryta A. Verygos patarėja nutarė netylėti – atskleidė, kas vyksta už uždarų ministerijos durų

Staiga išvaryta A. Verygos patarėja nutarė netylėti – atskleidė, kas vyksta už uždarų ministerijos durų.

Staiga išvaryta sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patarėja Nendrė Černiauskienė nutarė netylėti ir atskleidė tai, kas vyksta už uždarų ministerijos durų. Už korupcijos prevenciją atsakinga patarėja N.Černiauskienė, anksčiau dirbusi Specialiųjų tyrimų tarnyboje, buvo atleista kaip praradusi ministro pasitikėjimą. „Jis man pasakė, kad aš turėčiau trauktis, nes žmonės manęs bijo. Atsakiau, kad ne dėl draugystės atėjau į ministeriją dirbti“, – taip patarėja iš pradžių atrėžė A.Verygai, pasiūliusiam išeiti savo noru.

Gražiuoju trauktis nesutikusios N.Černiauskienės atleidimas buvo palydėtas kaltinimų. Ji buvo įvardyta kaip viena netinkamos lyderystės pavyzdžių, dėl jos kaltės esą vėlavo kai kurios Vyriausybės programoje suplanuotos priemonės. Šiuos kaltinimus išgirdusi N.Černiauskienė pagrasino dėl šmeižto kreiptis į teismą. „Tai, kas buvo padaryta, – elementarus viešųjų ryšių neraštingumas.

 

Užteko mandagiai patylėti, padėkoti už darbus ir uždaryti duris. Juk buvo tarpušventis ir niekas nebūtų pasigedęs tos informacijos“, – portalo lrytas.lt laidoje „Ne spaudai“ sakė buvusi patarėja.

 

– Seimo narys Povilas Urbšys, komentuodamas jūsų atleidimą, išsakė versiją, kad jūs esą tapote nekontroliuojama ir galėjote pradėti kelti grėsmę pačiam A.Verygai – paklausėme N.Černiauskienės.

– Manau, kad grupės, kurios buvo suinteresuotos mane patraukti, nes matė, jog negali patraukti ministro, sukeldamos baimę, kad esu nekontroliuojama, suveikė sėkmingai – A.Veryga pakliuvo į spąstus tų žmonių, kuriems buvo naudinga patraukti mane.


Skaitykite: https://www.lrytas.lt

Nuotr. Lrytas.lt koliažas