2018 m. Gruodis mėn. 05 d., Trečiadienis

Prie miesto vairo – eilė gelbėtojų

Į šalies didmiesčių valdžią besitaikantys kandidatai jau pradėjo svarbiausias per ketvertą metų politines varžytuves. Tačiau Aukštaitijos sostinėje tebetvyro štilis. Pretendentai į mero ir Tarybos narių kėdes, iki rinkimų belikus mažiau nei trims mėnesiams, tebedėlioja strategiją ir pažadų programas.

Visgi kovą vyksiantys rinkimai panevėžiečius jau intriguoja. Pastaruosius metus politinių cunamių purtytame mieste rinkimų mūšis turėtų būti ir įnirtingas, ir įdomus. Bene didžiausią intrigą rinkėjams užkūrė prieš ketvertą metų viena valtimi politikoje plaukę, o dabar aršiais konkurentais virtę iš Seimo į Panevėžį sugrįžti pasišovęs Povilas Urbšys ir teisėsaugos iš mero kėdės laikinai išsodintas Rytis Račkauskas.

Su valstiečiais į Seimą nužygiavęs, už jų lyderį Ramūną Karbauskį mūru stojęs, o dabar Seimo savotiškoje pilkojoje zonoje – Mišrioje grupėje – likęs P. Urbšys deklaruoja prisiimantis politinę atsakomybę ir už buvusį artimą bendražygį R. Račkauską. „Prisiimu asmeninę atsakomybę už tai, kas nepadaryta, ir ateinu asmeniškai taisyti klaidų. Jei manęs rinkėjas nepasirinks, toks apsisprendimas man bus bausmė“, – aiškino P. Urbšys.

Skaitykite: https://naujienos.alfa.lt