2018 m. Lapkritis mėn. 30 d., Penktadienis

Ansamblio „Velžynėlis“ 10-metis

vel.pngLapkričio 29 d. 17 val. Velžio kultūros namuose vyko vokalinio ansamblio „Velžynėlis“ veiklos 10-mečio minėjimas. Ansamblyje dainuoja Aukštaitijos regiono asociacijos „Artritas“ nariai – žmonės artritu sergantys įvairiomis sąnarių ligomis. Nepaisant to nuotaika buvo pakili ir šventiška. Ansambliui vadovauja Zita Bredešienė.

Asociacijos „Artritas“ pirmininkė Danutė Žagunienė pasidžiaugė, kad save realizuodami kultūrinėje veikoje žmonės pamiršta savo negalias ir gali džiaugtis gyvenimu. Organizacija vienija Aukštaitijos regiono neįgaliuosius. Ši asociacija yra viena iš anksčiausiai susikūrusių neįgaliųjų organizacijų Panevėžyje, kurioje - virš 250 narių.

Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja pasidžiaugė, kad žmonės, kuriems skauda gali būti tokie aktyvūs ir linksmi „Nesiskųsk Dievui, kad tau viskas blogai. Jis gali pagalvoti, kad tu dar nežinai, KAS iš tiesų yra BLOGAI. Pasakyk Viešpačiui, kad tau viskas gerai! Tuomet jis pasakys tau: tu dar nežinai, kas iš tikrųjų yra GERAI", - kalbėjo padėjėja ir įteikė ansamblio vadovei bei „Artrito“ direktorei po gėlių puokštę.