2018 m. Lapkritis mėn. 30 d., Penktadienis

Festivalis - koncertas „Mano senas drauge…“

Lapkričio 29 d. Panevėžio muzikiniame teatre vyko VII Lietuvos jaunimo dainuojamosios poezijos festivalio – konkurso „Mano senas drauge...“, skirto poetei Elenai Mezginaitei atminti, laureatų koncertas.

Festivalis-konkursas „Mano senas drauge...“ pradėtas rengti prieš 7 metus, švenčiant Elenos Mezginaitės 70-ąjį gimtadienį. Čia atliekama tik autorinė muzika. Vienas kūrinių būtinai turi būti sukurtas Elenos Mezginaitės tekstu.

Ketvirtadienį gyvai atliekama jaunųjų kūrėjų muzika nepaliko abejingų. Spindinčios atlikėjų akys, pagal muziką linguojantys žiūrovai, vieną kitą eilutę pritariantys draugai ir klasiokai... Susibūręs jaunimas džiaugėsi, kad kai kurie susitinka nebe pirmus metus ir kad yra scena, kur jie gali pasirodyti.
Seimo nario padėjėja įteikė specialų Povilo Urbšio prizą Emilijai Fijalkauskaitei, vienintelei Panevėžio atstovei, laureatų koncerte atlikusiai savo kūrybos dainą. Emilija jau ne pirmi metai dalyvauja festivalyje, yra kviečiama atlikti savo kūrybą mieste vykstančiuose renginiuose.

Seimo nario padėjėja perdavė šilčiausius P.Urbšio linkėjimus ir gėlių puokštę poetės dukrai ir festivalio komisijos narei Mėtai Kvietkienei.