2018 m. Lapkritis mėn. 24 d., Šeštadienis

„Senoliai“ švenčia veiklos 60-metį.

sen.pngLapkričio 24 d. Bendruomenių rūmuose vyko Respublikinė chorų šventė „Amžina daina“, skirta choro-klubo „Senoliai“ 60-osioms veiklos metinėms. Į sceną vienas po kito kilo pagyvenusių žmonių chorai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio ir dovanojo savo muzikinius sveikinimus jubiliatams.

Panevėžio miesto muzikos patriarchas Mykolas Karka 1958 m. subūrė pagyvenusius žmones, dainos mylėtojus į pirmąjį tokio profilio chorą respublikoje. Per 60 jo gyvavimo metų pasikeitė ne vienas vadovas. Nuo 2007 m. chorui vadovauja Violeta Žadeikienė.

Choras „Senoliai“ daug koncertuoja kartu su solistais, kanklininkėmis, liaudiškos muzikos kapela. Daugiau negu pusė dainininkų jau peržengę 80 metų. Dauguma choristų stipria sveikata nesigiria, bet noriai lanko repeticijas, nes čia atsigauna dainuodami ir bendraudami.

Povilas Urbšys pasveikino „Senolius“ sulaukus solidaus jubiliejaus, pasidžiaugė jų energija ir gyvybingumu, palinkėjo neprarasti meilės dainai tęsiant Mykolo Karkos pradėtus darbus. Baigdamas Seimo narys įteikė gėlių ir suvenyrą choro vadovei Violetai Žadeikienei bei padėkas ilgametėms choro dalyvėms Eleonorai Vesčiūnienei, Aldonai Juškauskienei ir Onai Dirsienei.