2018 m. Spalis mėn. 06 d., Šeštadienis

Mokytojų dienos paminėjimas Juozo Miltinio dramos teatre

mokytojams.jpgSpalio 5 d. Panevėžio miesto mokyklų, vaikų darželių  pedagogai rinkosi Juozo Miltinio dramos teatre į savo profesinę šventę. Prieš daugiau kaip 20 metų UNESCO šią dieną paskelbė Mokytojų diena, kad primintų, kokį atsakingą darbą dirba mokytojai. Šiuo metu Mokytojo dieną švenčia apie 100 pasaulio šalių. Panevėžio mieste Mokytojų dieną švenčia virš 1000 pedagogų.

Šiais metais Panevėžio miesto metų mokytojomis išrinktos: Panevėžio gamtos mokyklos vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė, ,,Minties“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Širmulienė, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė Vijoleta Vanagienė. Joms įteiktos 1000 eurų premijos. Dalis Panevėžio mokytojų taip pat apdovanoti Švietimo ir mokslo ministrės, Panevėžio miesto mero, Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštais.

Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino mokytojus su jų švente, padėkojo už jų kantrybę ir pagarbą ir įteikė padėkas ir gėlių puokštes su simboliniais raktais į vaikų širdis Panevėžio lopšelio-darželio “Aušra” auklėtojai Ligitai Puinauskaitei už iniciatyvumą, kūrybišką renginių organizavimą, pažangių mokymosi technologijų naudojimą ugdymo procese, Panevėžio pradinės mokyklos vyresniajai socialinei pedagogei Linai Seferoglu už puikiai teikiamą socialinę pagalbą mokyklos mokiniams, tėvams ir pedagogams, už iniciatyvas ir inovatyvių programų įgyvendinimą ir Panevėžio regos centro “Linelis” tiflopedagogei metodininkei Audrai Petronaitytei už inovacijų taikymą darbe, individualių programų kūrimą, gerosios darbo patirties sklaidą mieste ir respublikoje. Susirinkusius savo dainomis ir eilėmis džiugino Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos moksleiviai.