2018 m. Balandis mėn. 17 d., Antradienis

Broniui Markauskui – skaudūs dūriai Seime

Žemės ūkio ministrui Broniui Markauskui antradienį teko teisintis Seime dėl jo šeimos ūkininkavimo aplinkybių. Ministrui teko išgirsti karčių klausimų iš opozicijos, nes, pasak parlamentarės Rasos Budbergytės, televizijos laidoje „Dėmesio centre“ „buvote sumišęs ir pasimetęs“.

„Pasistengėte įrodyti, kad ne jūs už viską atsakingas, o jūsų mama. Bet kaip jums atrodo, ar jūs iš tokios dviprasmiškos situacijos stengiatės išvinguriuoti, gavęs leidimus iš partinės pusės, ar nepažeidžiate Konstitucijos“, – ministro klausė parlamentarė.

„Valstietis“ Povilas Urbšys irgi skaudžiai dūrė ministrui, klausdamas, ar šis apsirengęs sugrąžinti gautas išmokas už neteisėtai dirbtą žemę, nes už kiekvieną sklypą, kuris naudojamas panaudos pagrindais, tenka deklaruoti raštiškai Nacionalinei mokėjimo agentūrai.

„2014 m. buvo deklaruojama dėl šito sklypo, buvo kreipiamasi, kad naudojama panaudos pagrindu. 2017 m. rudenį to sklypo savininkas su antstoliu fiksavo, kad jo žemė dirbama neteisėtai“, – aiškino P. Urbšys.

http://www.agroeta.lt/