Naujienos

2018 m. Gegužė mėn. 15 d., Antradienis

VSD pažymos ir politikai: selektyvi atranka?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „indrė makarai“

Gegužės 15 d. Povilas Urbšys dalyvavo laidoje "Info komentarai" su žurnaliste Indre Makaraityte.

P.URBŠYS.  Valstybės saugumo departamentas turi daugiau negu reikia motyvų parodyti Tomą Dapkų kaip valstybės priešą numeris vienas. Tuo metu, kai vyko parlamentinis tyrimas, jeigu aš neklystu, 2006 metais, kuris, po V.Pociūno žūties, tyrė VSD vadovybės sąsajassu "Dujotekana", tai T.Dapkus buvo vienas iš pagrindinių žurnalistų, kurie kėlė tą temą. Bet aš matau, kad neoperatyvinėinformacija , kuri buvo surinkta tuo metu, dabar yra veriama ant to siūlelio.

Žiūrėkite: https://naujas.lnk.lt/

2018 m. Gegužė mėn. 15 d., Antradienis

Prieš Ramūną Karbauskį maištaujantis Naglis Puteikis: „Aš nieko nebijau“

Povilas Urbšys. 

Seimo nariai antradienį dar kartą svarstė dėl siūlymo sudaryti komisiją, kuri tirtų nerimą keliančią padėtį Lietuvos žemės ūkio sektoriuje. Ekonomikos komitetas, vadovaujamas „socdemdarbiečio“ Rimanto Sinkevičiaus nusprendė, kad tokia komisija – nereikalinga. Galutiniu balsavimu nuspręsta, kad ji neturi būti sudaroma.

Visgi, didžiausią akibrokštą brėžė valstiečių frakcijos narys Povilas Urbšys. Po balsavimo jis perskaitė, panašu, iš anksto paruoštą pranešimą, kuriame dėstė, kad tuomet, kai LVŽS lyderį Ramūną Karbauskį prieš rinkimus suvedė su Sauliumi Skverneliu, tikėjo, kad valstiečių vedlys yra sąžiningas žmogus.

Skaitykite:
https://www.lrytas.lt

2018 m. Gegužė mėn. 15 d., Antradienis

Urbšys traukiasi iš valdančiosios „valstiečių“ frakcijos

Ramūnas Karbauskis, Povilas Urbšys

Seimui atsisakius tirti žemės valdymo klausimus Povilas Urbšys pareiškė, kad palieka valdančiąją Valstiečių ir žaliųjų frakciją Seime.

Skaitykite: https://www.delfi.lt/2018 m. Gegužė mėn. 14 d., Pirmadienis

Popietė skirta Algiui Plitninkui atminti

Gegužės 14 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio kraštotyros muziejaus organizuotame renginyje - popietėje, skirtoje Sąjūdžio Panevėžio miesto tarybos atsakingajam sekretoriui, Krašto apsaugos departamento Panevėžio skyriaus organizatoriui Algiui Plitnikui (1953–1996) atminti. Renginys vyko Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio ekspozicijos salėje.

2018 m. Gegužė mėn. 14 d., Pirmadienis

Seimo narys lankėsi Telšiuose

Varniai Lietuva žemėlapis

Gegužės 14 d. Povilas Urbšys kartu su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu dalyvavo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos organizuotoje diskusijoje, kurios tema – Lietuvos seniūnų vieta vietos savivaldoje. Renginys vyko Telšių apskrities Varnių seniūnijoje. 

Susitikimo metu savivaldybių seniūnai ir savivaldybių atstovai diskutavo teikdami pasiūlymus dėl reikšmingų vietos savivaldos ir valstybės tarnybos įstatymų pakeitimų.

Skaitykite: http://tzinios.lt

 

2018 m. Gegužė mėn. 14 d., Pirmadienis

Ar reikia apkaltos G.Landsbergiui ir kitiems politikams, derinusiems sprendimus su verslininkais?

nuogatiesa.jpg

Šį savaitgalį Gabrielius Landsbergis partijos sambūryje pareiškė jaučiantis didelį nerimą, kokios vis dėl to pažeidžiamos yra tradicinės partijos: politikai parsiduoda, atsiduoda už pinigus. Liberalų sąjūdis jau vadinamas koncerno MB Baltic projektu. Tačiau pažiūrėkime į faktus - Tėvynės sąjunga buvo vienas iš didžiausių pinigų gavėjų iš to paties koncerno. Koncerno viceprezidentas siekė Seimo nario mandato po konservatorių sparneliu. Prezidentė, kas galėjo pagalvoti, su E.Masiliu, žinodama, kas jis toks, nes gaudavo informaciją, kaip pati sakė, kuri  buvo paviešinta. Ji tarėsi apie savo rinkimų finansavimą, pasakojo kaip valdo tų pačių Tėvynės sąjungos Seimo narių balsus, o VSD, kaip išeitų, 12 metų visą tą veiksmą stebėjo, kažką užsirašinėjo, o dabar paskelbė, kad taip mėginta užvaldyti valstybę. Prezidentė žinojo ir nieko nedarė. Ką dabar daryti? Vytautas Bakas pirmasis sureagavo ir pasakė, kad reikia atimti televizijos licenzijas, kurias turi MG Baltic. Vadinasi, uždarom LNK, uždarom Baltijos televiziją, uždarom Info TV. Kiti siūlo paleisti liberalus arba surengti apkaltą visiems, kurie vaikščiojo ir atsiskaitinėjo už savo politiką prie verslininkų pietų stalo.

Ar reikia apkaltos, tiems, kurie derino savo politiką su verslininkais?- klausė laidos "Nuoga tiesa" vedėja Rūta Janutienė. Laidoje dalyvavo Povilas Urbšys, Naglis Puteikis, Artūras Zuokas, Remigijus Žemaitaitis, Gediminas Kirkilas ir kiti.

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt/

2018 m. Gegužė mėn. 14 d., Pirmadienis

Būrėja pasakė, kokio mero reikia Panevėžiui

Ateinančių metų tiesioginiai mero rinkimai Panevėžyje turėtų būti įdomus ir intriguojantys. Rinkimuose dėl mero kėdės planuoja susikauti šiuo metu miestui vadovaujantis su visuomeniniu rinkimų komitetu „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ meru išrinktas Rytis Mykolas Račkauskas ir pats pilietinio judėjimo lyderis, Seimo narys Povilas Urbšys.

Dabartinis meras R. Račkauskas bendražygio P. Urbšio ketinimus pavadino „šūviu į nugarą“ ir bandymu nesėkmingą veikimą Seime pakeisti į stabilesnes pareigas mero kėdėje.

Savo planus dalyvauti mero rinkimuose R. Račkauskas vadina tvirta nuostata ir stabilumu, o parlamentaras P. Urbšys aiškina, kad savo kandidatūrą, kaip alternatyvą pasiūlęs, norėdamas pradėti diskusijas, kurios padėtų įvertinti pilietinio judėjimo „Kartu“ stipriąsias ir silpnąsias puses.

Skaitykite: https://jp.lt/

2018 m. Gegužė mėn. 13 d., Sekmadienis

Skandalingi faktai dūla giliai stalčiuose

Dariaus Jauniškio vadovaujama VSD informacija apie „MG Baltic“ daromą įtaką politikams pasidalino su kitais, tačiau su kuo konkrečiai - paslaptis | Respublika.lt, I. Sidarevičiaus nuotr.

Iš Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) pateiktos VSD pažymos paaiškėjo, kad saugumiečiai nuo pat 2006-ųjų rinko informaciją apie koncerno „MG Baltic“ daromą įtaką politiniams procesams. Tačiau daugiau nei 10 metų tam nebuvo užkirstas kelias. Nors, kaip išsiaiškino „Vakaro žinios“, šią skandalingą informaciją žinojo ne tik saugumiečiai.

Parlamentaras, buvęs vienas STT vadų, Povilas Urbšys įsitikinęs, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė apie viską buvo informuota. Tačiau, pasak politiko, šalies vadovė medžiagą naudojo saviems politiniams tikslams, o ne tam, kad būtų užkirstas kelias „MG Baltic“ įtakai.

Skaitykite: http://alkas.lt

2018 m. Gegužė mėn. 11 d., Penktadienis

Povilas Urbšys pasakė, kas laukia partijos „Tvarka ir teisingumas“

laidoje.jpgGegužės 10 d. Povilas Urbšys dalyvavo Lietuvos ryto televizijos laidoje „Karštas taškas“. Laidos vedėjai Kristupas Krivickas ir Natalija Bunkė su Seimo nariu diskutavo apie tai, kas laukia partijos „Tvarka ir teisingumas“.

K. Krivickas: „Kas laukia partijos „Tvarka ir teisingumas“, kuri buvo apkaltinta didžiulio masto korupcija? “

P. Urbšys: „ Kalbant apie partiją „Tvarka ir teisingumas“, reikia turėti omenyje, kad įtarimai pareikšti kaip juridiniui asmeniui. Jeigu teismas įvertins visus įrodymus ir pripažins kaltinimus, partijos „Tvarka ir teisingumas“ lauktų likvidavimas.“

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt 

2018 m. Gegužė mėn. 10 d., Ketvirtadienis

Seimo nariui – keliagubas smūgis

sekunde.jpgVyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pagal gautą skundą pradėjo tyrimus dėl dviejų seimūno padėjėjų-sekretorių bei vienos padėjėjos sutuoktinio elgesio, o patį P. Urbšį perdavė svarstyti Seimo etikos ir procedūrų komisijai.

P. Urbšys pripažįsta VTEK su skundu buvęs supažindintas dar gegužės 2-ąją. Esą patys etikos sargai jį ramino, jog pavėlavęs deklaruoti paskolą ir pirktą automobilį nepadaręs nieko skandalingo. „Paklausiau, o kokia tokiu atveju yra praktika? VTEK bandė sakyti, kad mano pažeidimas nėra itin reikšmingas – suma nedidelė ir ją jau esu deklaravęs. Bet aš netaikau sau dvejopų standartų ir sakiau, kad komisija turi padaryti viską, kas tokiu atveju priklauso“, – tvirtino seimūnas.

Skaitykite: https://naujienos.alfa.lt

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 9 iš 250