Naujienos

2019 m. Vasaris mėn. 14 d., Ketvirtadienis

Valstiečių frakcijos dezertyrams R. Karbauskis turi griežtą žinutę

Povilas Urbšys valstiečių frakciją paliko dėl R.Karbauskio veiksmų. 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija Seime nuo pirmosios darbo dienos, 2016 lapkričio 14-osios, prarado jau beveik 10 procentų savo frakcijos narių. Naujienų portalas lrytas.lt nusprendė prisiminti visus tuos, kurie per dvejus su pusę metų pasitraukė iš valstiečių gretų. Nors frakcijos narių nukraujavimo pats LVŽS partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis stengiasi nesureikšminti, turi ir griežtą žinutę iš frakcijos pabėgusiems kolegoms. „Tai yra procesas, kuris visuose Seimuose vykdavo. Žmonės, kurie pradeda savo asmeninius interesus kelti virš tarnystės Lietuvai ir žmonėms. Visi tie žmonės, kurie palieka savo frakcijas, dėl savo interesų, eina į politikos šiukšlyną. Nedaug aš žinau tų, kurie palikę frakciją vėliau išliko politikoje. Manau, kad tas pats atsitiks ir su tais, kurie valstiečių frakciją paliko“, – trečiadienio rytą Žinių radijo eteryje sakė R.Karbauskis.

Valstiečių partijai nepriklausantis Seimo narys Povilas Urbšys iš karto po Seimo rinkimų buvo koalicijos derybinės komandos dalis. Tačiau, laikui bėgant, parlamentaras nevengė kritikuoti valdančiosios valstiečių partijos. Dėl to 2018 metų pradžioje P.Urbšys buvo atšauktas iš Seimo seniūnų sueigos. O po to, kai valstiečių lyderis R.Karbauskis atsisakė Seime pradėti tyrimą dėl jo verslo, P.Urbšys viešai pareiškė, kad dirbti frakcijoje nebegali.

„Tikrai neabejojau Ramūno Karbauskio padorumo, sąžiningumu, kai jį suvedžiau su Sauliumi Skverneliu ir sukirtome rankomis skaidrinti Lietuvą. Nepaisant to, R.Karbauskis, deklaruodamas savo verslo skaidrumą, nebijos, kilus abejonėms, išsklaidyti jas.

Todėl buvau nustebęs, kai viešumoje, iškilus abejonėms dėl jo verslo, jis pradėjo elgtis taip, kaip įprasta tiems, kurie dirba savo verslo naudai. Tokiu būdu politiką paversdamas savo verslo dalimi. Tokiu būdu sudarydamas galimybę opozicijai traktuoti, kad valstiečių frakcija yra priklausoma nuo Agrokoncerno. Iš principo, negalėdamas su tuo sutikti, įteikiu pareiškimą išeiti iš šios frakcijos“, – sakė P.Urbšys. Tą kartą jo žodžiai Seimo salėje buvo palydėti plojimais. Toliau savo darbą parlamentaras tęsė Mišrioje Seimo narių grupėje.

Skaitykite: https://www.lrytas.lt

Nuotr. J. Stacecičiaus

2019 m. Vasaris mėn. 12 d., Antradienis

Sprendžiama, kaip auklėsime vaikus: šiemet vienas nužudytas, kitas – komoje

 (nuotr. asm. archyvo)

Vaiko apsaugos pertvarkos įstatymo svarstymas iš Seimo komitetų jau persikėlė į pagrindinę Seimo salę. Svarstant įstatymo pataisas parlamente netrūko emocingų kalbų ir kaltinimų, kad vieni ar kiti politikai iš vaiko teisių apsaugos darosi politinę reklamą ir pripažinimo, jog šiais metais jau yra vaikų aukų.  Tiesa, parlamentas bendru sutarimu pritarė saugumo sąvokos susiaurinimui, apibrėžiant jį kaip fizinį ir psichinį saugumą ir jungtiniam Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo projektui. Kad įstatymas įsigaliotų, reikės dar vieno balsavimo Seime ir prezidentės pritarimo.

Vykstant diskusijoms dėl įstatymo projekto, kuris yra jungtinis Socialinės apsaugos ir darbo komiteto ir Vyriausybės teiktų pasiūlymų produktas, girdėjosi ne vienas aštrus pasisakymas.

Seimo narė Dovilė Šakalienė aiškino, jog dėl sąmokslų teorijų patyrė daug šmeižto ir netiesos savo atžvilgiu. „Teko išklausyti šmeižtą, kad gavau piniginės naudos, jog tariamai prastumčiau įstatymą už kurį vieningai balsavo visas Seimas“, – kalbėjo D. Šakalienė. Anot jos, vaiko teisių apsauga Lietuvoje yra apipinta sąmokslo teorijomis ir gandais, bet nėra jokių įrodymų, kad vaikai iš šeimų paimami neteisėtai.

Anot jos, mes neturime nė vieno įrodyto atvejo, kad vaikai buvo atimti be pagrindo, pagrobti, parduoti. O štai pernai buvo vieninteliai metai, kai šeimose nebuvo nužudytas nė vienas vaikas.  Politikė pranešė, kad po kelių mėnesių melo, šmeižto ir tarpusavio rietenų mes metus pradėjome turėdami vieną nužudytą ir vieną komoje esantį vaiką. Ji klausė ar kai kurie politikai prisiims už tai asmeninę atsakomybę.

Na, o parlamentaras Povilas Urbšys siūlė pirmiausia išsiaiškinti, kas – sutuoktiniai ar sugyventiniai labiau skriaudžia vaikus? Jis tikino, kad pirmiausia turėtume išsiaiškinti, kas yra nesaugi vaiko aplinka, o jau tada diskutuoti apie kitus dalykus.  „Vaikų teisių apsaugos įstatymas buvo ne kartą pervadintas – vaikų mušimo, nemušimo ir atėmimo įstatymų. Tai tampa politinio PR dalimi“, – sakė P. Urbšys, aiškindamas, kad smurtas yra šalies gėda, bet mes turime susirinkti informaciją, kur jis yra didžiausias.

„Nerenkama informacija apie aplinką, kuri nesaugiausia vaikui? Ar daugiau smurtaujama šeimose, kurios grįstos santuoka, ar sugyventinių? Mes nežinome. Aš teiravausi socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje ir prokuratūroje, bet tokių duomenų nėra. Jei mes patys nežinome, kur vaikai saugiausi, ką tai reiškia?“, – kalbėjo P. Urbšys. Jis aiškino, kad turime išvaduoti vaikus nuo savo siaurų interesų ir neleisti valstybei būti nusikalstamai aplaidžia arba veiklia.

Skaitykite: https://www.tv3.lt

2019 m. Vasaris mėn. 09 d., Šeštadienis

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl duomenų paviešinimo Panevėžio korupcijos byloje


Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl duomenų paviešinimo Panevėžio korupcijos byloje

Panevėžio prokuratūra nutarė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl duomenų atskleidimo be leidimo Panevėžio korupcijos byloje.

Bus aiškinamasi, ar Seimo narys Povilas Urbšys, komentuodamas žiniasklaidai savo apklausas Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT), nepaviešino ikiteisminio tyrimo duomenų. „Prokuratūra patvirtina, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas. Bus įvertinti viešai paskelbti duomenys, atsižvelgiant į gautus rezultatus, priimami sprendimai tyrime“, – šeštadienį BNS sakė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė. Seimo narys teigia nesąs informuotas apie tokį tyrimą, apie jį P. Urbšys sužinojo iš žurnalistų. „Šiame tyrime esu vienintelis asmuo. Reikia laukti, kad ateis į Seimą dėl imuniteto?“ – svarstė į Panevėžio miesto merus kandidatuojantis politikas.

Savivaldos rinkimai vyks kovo 3 dieną. „Gali bandyti mane apklausti specialiuoju liudytoju, bet naudodamasis baudžiamojo proceso nuostatomis atsisakysiu, reikalausiu, kad apklaustų įtariamuoju. Esmė tame – kad turi būti pateikta, kuo įtariamas. Įtariamuoju žmogus turi būti apklaustas net jeigu yra menkiausias įtarimas, o ne žaisti tuo specialiuoju liudytoju – užkabins tą specialiojo liudytojo etiketę ir vaikščiosiu su ja“, – kalbėjo P. Urbšys.
Skaitykite: https://www.delfi.lt
Nuotr. A. Ufarto

2019 m. Vasaris mėn. 08 d., Penktadienis

Aukštaičių-Žemaičių bendruomenei treji metai

.pngVasario 8 d. Panevėžio Auštaičių-Žemaičių bendruomenė atšventė savo įkūrimo trečiąsias metines. Pirmininkė Lina Budreikaitė pristatė 2018 m. bendruomenės veiklos ataskaitą. Pasidžiaugė žmonių aktyvumu ir nuveiktais darbais. Po trijų metų kadencijos buvo naujai išrinkta bendruomenės valdyba, o pirmininke dar trejiems metams perrinkta, žmonių pasitikėjimą pelniusi, Lina Budreikaitė.

Povilas Urbšys pasidžiaugė draugyste su šia šaunia bendruomene, padėkojo už jos organizuojamas šventes ir skanius blynus, kurių kiekvienais metais tikisi paragauti kaimynų dieną. „Jūs esate išskirtiniai“, - kalbėjo Seimo narys. „Žinome, kad privačių namų kvartaluose yra susibūrusios ne viena ir ne dvi bendruomenės. Kodėl daugiabučiuose gyvenantys žmonės neturi poreikio burtis į bendruomenes? Tai, kad jūs įveikėte šį barjerą ir padarėte tai, kas kitiems atrodo neįmanoma, ir daro jus išskirtiniais. Jums reikalingas buvimas kartu. Jūs esate tie žmonės kurie kuriate mūsų miesto jaukumą“, - tęsė P. Urbšys ir, linkėdamas naujų idėjų ir gražių darbų, pasveikino bendruomenę bei perrinktąją naujai kadencijai pirmininkę Liną Budreikaitę.

2019 m. Vasaris mėn. 08 d., Penktadienis

Tylos įžadai seimūnui – nė motais

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Tylos įžadai seimūnui – nė motais“Tyrime dėl galimos korupcijos Panevėžio savivaldybėje – Seimo nariui Povilui Urbšiui netikėtas posūkis. Panevėžio apygardos prokuratūra pavedė apskrities Vyriausiajam policijos komisariatui atlikti ikiteisminį tyrimą dėl galimo bylos duomenų atskleidimo be teisėsaugos leidimo. Prokuratūra tokį žingsnį žengė sulaukusi grupės asmenų pasirašyto pranešimo dėl P. Urbšio viešų šio tyrimo komentarų. Pareigūnai aiškinsis, ar jau du kartus kaip liudytojas apklausto P. Urbšio žiniasklaidai papasakotos bylos detalės gali būti traktuojamos kaip ikiteisminio tyrimo duomenys, kurių viešinimas neteisėtas ir nusikalstamas. Šiame tyrime įtarimai pareikšti merui Ryčiui Račkauskui, jo patarėjai bei dar keturiems verslininkams.
Dabar, išgirdęs apie prokurorus pasiekusį prašymą išsiaiškinti, ar tokiu elgesiu neperžengė įstatymo bylos dalyviams nubrėžtų ribų, Seimo narys tvirtina iš ilgametės savo, kaip STT Panevėžio valdybos vadovo, praktikos žinantis, ką gali kalbėti, o kur turįs patylėti. „Komentuodamas situaciją, susijusią su šia byla ir mano asmeniu, tikrai nepažeidžiau įstatymo. Pirmoji mano apklausa birželį vyko jau antroje dienos pusėje. Vadovaudamasis savo 15-os metų darbo STT praktika žinau, kad svarbiausi procesiniai veiksmai, susiję su įtariamaisiais, atliekami pirmoje dienos pusėje. Todėl tai, kad po pietų pagarsinau faktą, jog mane klausinėjo apie viešuosius pirkimus, susijusius su sociologine apklausa, nebuvo jokia naujiena asmenims, kurių atžvilgiu taikomas baudžiamasis persekiojimas. Juo labiau kad komentuodamas nesu atskleidęs nei uabų pavadinimų, nei fizinių asmenų pavardžių“, – „Sekundei“ kalbėjo P. Urbšys. 
Skaitykite:
https://naujienos.alfa.lt/

Delfi nuotr.

2019 m. Vasaris mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Susitikimas su miesto mokyklų bibliotekininkėmis

Susijęs vaizdasVasario 7 d. Seimo narys Povilas Urbšys susitikimo su Panevėžio miesto mokyklų bibliotekininkėmis. Susirinko 12 miesto mokyklų atstovės. Susikaupė keletas svarbių klausimų, kuriuos moterys išsakė Seimo nariui. Pirmoje eilėje rūpėjo kodėl joms iki šiol nekeliami atlyginimai, kodėl didinami etatų krūviai ir apkraunamos papildomais darbais. Mokyklų bibliotekininkės metų metus stumdomos iš vienos ministerijos priklausomybės į kitą, todėl yra pamirštamos. Šiuo metu ši pareigybė vadinama pagalbos mokiniui specialistu. „Buvo keliami atlyginimai ir švietimo, ir kultūros darbuotojams, o mes nepatekome nė į vieną kategoriją“, - skundėsi moterys.

Povilas Urbšys išklausė bibliotekininkių skundus, išsiaiškino problemas ir rekomendavo parašyti oficialų raštą LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkui prof. Eugenijui Jovaišai. Žadėjo padėti išsiaiškinti susidariusią neteisingą padėtį respublikos mastu, tiek pasigilinti į savivaldybės abejotinus sprendimus. Atsisveikindamas Seimo narys palinkėjo bibliotekininkėms būti ryžtingomis, kad nekovotų pavieniui, pasiūlė susiburti į profesinę sąjungą, kad solidžiai galėtų atstovauti savo negausios grupės interesus.

2019 m. Vasaris mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Pranckietis apie Širinskienės komisiją: iki galo nesuvokiu, ką ji nori pasiekti

Viktoras Pranckietis

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis teigia iki galo nesuvokiantis, ką siekia ištirti „valstietės“ Agnės Širinskienės vadovaujama parlamentinė komisija.

„Žiūrint į turinį, dabar yra išplėstas ir turinys. Anksčiau ta komisija buvo verslo įtakos politikams tyrimas, dabar (...) dingo žodis „verslas“ pavadinime, atsirado platesni tikslai. Dar nesuvokiu iki galo, kokių tikslų nori ta komisija pasiekti, bet jeigu ji neteks prasmės, jeigu rezultatai niekur neveda, tada gal ji ir nereikalinga“, – trečiadienį Žinių radijo laidai „Pozicija“ sakė parlamento vadovas, komentuodamas liberalo Eugenijaus Gentvilo siūlymą panaikinti komisiją.

V. Pranckietis teigė ir pats turįs kvietimą ateiti liudyti komisijai. V. Pranckietis apgailestavo, kad komisija neatsižvelgė į jo prašymą pateikti klausimus iš anksto. „Dabar laukia ir mano eilė toje komisijoje kalbėti. Nežinau, apie ką turėčiau kalbėti, klausimų iš anksto negaunu, nors prašiau, kad noriu pasiruošti, kad pagerbdamas komisiją atsakyčiau kompetentingai, nes daug laiko jau praėjo (nuo įvykio – BNS)“, – sakė Seimo pirmininkas.

Seimo pirmininkas į komisiją kviečiamas dėl galimo poveikio Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nariams. A. Širinskienės komisija aiškinasi, ar V. Pranckietis su Seimo nariu Povilu Urbšiu nedavė nurodymo VTEK nariams iš pareigų atleisti buvusį komisijos Prevencijos skyriaus vedėją Mindaugą Siaurį.

Skaitykite: https://www.delfi.lt

Nuotr.K. Pansevič

 

2019 m. Vasaris mėn. 06 d., Trečiadienis

Panevėžio korupcijos tyrime – dar viena mero R. M. Račkausko apklausa

Galimą politinę korupciją Panevėžyje tirianti teisėsauga tyrimą išskaidė į dvi atskiras bylas. Kvietimo duoti parodymus dar kartą sulaukė meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) BNS informavo, kad Panevėžio apygardos prokuratūra sausio 28-ąją išskyrė du ikiteisminius tyrimus.

„Viename ikiteisminiame tyrime merui pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo, kitame – dėl piktnaudžiavimo“, – nurodė tarnyba.

Panevėžio savivaldybės vadovo teigimu, jo eliminavimu suinteresuoti opoziciniai konservatoriai, taip pat buvęs bendražygis, o dabar – oponentas mero rinkimuose, parlamentaras Povilas Urbšys. Jį R. Račkauskas kaltina „manipuliuojant teisėsaugos struktūromis“.

P. Urbšys, 2012-aisiais patekęs į Seimą, iki tol penkiolika metų vadovavo Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybai.

„Gal nėra tikslo kažką surasti, o tiesiog sužaisti artėjant rinkimams. Neturiu jokių abejonių, kad viso to tikslas – mano reputacijos menkinimas siekiant įtikinti žmones mano kaltumu, taip įtakojant būsimų rinkimų rezultatus“, – sakė jis.

P. Urbšys, praėjusią savaitę darkart apklaustas byloje, BNS sako, kad jam metami kaltinimai yra „mažų mažiausiai negarbingi“, nes teisėsauga tyrimą pradėjo dar iki išsiskiriant politikų keliams.

„Paskutinėje apklausoje, į kurią buvau pakviestas, supratau, kad filmas apie galimas Račkausko nusikalstamas veikas buvo pradėtas sukti nuo 2018-ųjų pradžios. Mes kiekvienas tapome to filmo veikėjais, turime aiškinti, kiek esame susiję ar nesusiję su jo veikomis. Jis žino, kada tyrimas pradėtas ir tuomet mūsų santykiai nebuvo priešiški“, – kalbėjo parlamentaras.

Skaitykite: https://www.alfa.lt/

2019 m. Vasaris mėn. 05 d., Antradienis

Mūšis dėl Miltinio miesto: kandidatus įkvėpė Kildišienė ir Katleris

Į Panevėžio miesto mero postą kandidatuoja gausus būrys įvairių kandidatų. Tarp jų ir nuo pareigų nušalintas korupcija įtariamas dabartinis miesto vadovas, ir valdžios klaidas ketinantis taisyti Seimo narys, ir Gretai Kildišienei eilėraštį sukūrusi buvusi Ramūno Karbauskio bendražygė. Portalas tv3.lt kviečia susipažinti su kandidatais į Panevėžio merus. 2015 m. mero rinkimų antrajame ture Rytis Mykolas Račkauskas surinko virš 69 proc. rinkėjų balsų ir nugalėjo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) kandidatą Maurikijų Grėbliūną.

Tuomet išrinktas miesto vadovas rinkimuose dalyvavo su Visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“, tačiau dabar buvę bendražygiai taps konkurentais. Seimo nariui P. Urbšiui paskelbus apie planus kandidatuoti artėjančiuose rinkimuose ir prisiimti atsakomybę už dabartinės Panevėžio valdžios nepadarytus darbus, R. Račkauskas tokį buvusio kolegos žingsnį palygino su šūviu į nugarą ir gegužės mėnesį kartu su septyniolika narių paliko judėjimą „Kartu“.
Praėjusiuose rinkimuose R. Račkauskas ir P. Urbšys ėjo išvien, šį kovą jie bus konkurentai dėl mero posto. Seimo narys į rinkimus eis su visuomeniniu komitetu „Kurkime jaukų miestą KARTU“.

P. Urbšys gimė 1962 m. Panevėžyje. Po tarnybos sovietinėje armijoje spėjo padirbėti ir gamyklos darbuotoju, ir drožėju. 1995 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo istorijos, politologijos ir visuomenės mokslų mokytojo specialybę. Po tarnybos Valstybės saugumo departamente ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje, 1997 m. tapo STT Panevėžio valdybos viršininku, šias pareigas užėmė iki 2012 m. 2012 m. ir 2016 m. P. Urbšys buvo išrinktas į Seimą. Po paskutinių rinkimų prisijungė prie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos parlamente. Tačiau praėjusių metų gegužę, parlamentui atsisakius tirti žemės ūkio reikalus, kurie būtų palietę ir Ramūno Karbauskio bei „Agrokoncerno“ interesus, P. Urbšys pasitraukė iš valstiečių frakcijos. 2008 m. P. Urbšys valstybei padovanojo senelio brolio, paskutinio tarpukario nepriklausomos Lietuvos užsienio reikalų ministro Juozo Urbšio, sodybą. Joje buvo įkurtas Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centro muziejus. Tarp politiko pomėgių – teatras, kinas, grožinė literatūra, psichologija ir teologija.

Skaitykite: https://www.tv3.lt

Nuotr. tv3 fotomontažas

2019 m. Vasaris mėn. 05 d., Antradienis

VTEK prašo Seimo etikos ir procedūrų komisijos įvertinti A.Širinskienės elgesį

Agnė Širinskienė

Antradienį VTEK narys Virginijus Kanapinskas žiniasklaidai išplatintame pranešime prašo Seimo etikos ir procedūrų komisijai įvertinti Seimo narės Agnės Širinskienės elgesį ir išaiškinti jos vadovaujamos Seimo laikinosios tyrimo komisijos įgaliojimų ribas.

Komisijai adresuota prašyme nurodoma pradėti tyrimą dėl Laikinosios tyrimo komisijos pirmininkės A.Širinskienės elgesio atitikties Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatoms, įvertinus išankstinius A.Širinskienės pasisakymus viešojoje erdvėje ir Laikinosios tyrimo komisijos 2019 m. sausio 16 d. ir 2019 m. sausio 23 d. posėdžių įrašus.

 „Etikos ir procedūrų komisijos prašo išaiškinti, ar A.Širinskienė, išreiškusi išankstinę nuomonę apie VTEK narius socialinio tinklo „Facebook" viešai prieinamoje asmeninėje paskyroje ir galbūt šališkai vykdydama liudytojų apklausas, gali sąžiningai, nešališkai ir teisingai atlikti Laikinosios tyrimo komisijos pirmininkės funkcijas, susijusias su tyrimu dėl galimos įtakos ir (ar) poveikio VTEK nariams, ir ar toks jos elgesys nenulems neobjektyvių Laikinosios tyrimo komisijos išvadų“, – dėstoma pranešime.

Taip pat prašoma išaiškinti, ar A.Širinskienė galėjo socialinio tinklo „Facebook" viešai prieinamoje asmeninėje paskyroje skelbti neteisėtu būdu padarytų privačių pokalbių garso įrašus, kuriuose galbūt atskleidžiami ypatingi (specialių kategorijų) asmens duomenys. Galiausiai, VTEK siekia išaiškinti, ar A.Širinskienės vadovaujama laikinoji tyrimo komisija gali vertinti neteisėtu būdu padarytų pokalbių garso įrašus ir jais remtis atlikdama tyrimą. Taip pat ar politikės vadovauja komisija gali tirti VTEK narių darbo laiko apskaitos ir kitus mažareikšmius klausimus, nesusijusius su Seimo pavestu tirti dalyku.

A.Širinskienė 15min pirmadienį sakė, kad šis epizodas yra atskiras: „Bandysime pasiaiškinti, kas gi ten vyko tarp Seimo nario P.Urbšio ir VTEK narių kas ir kas ten vyko Seimo pirmininko kabinete, kur irgi, kaip žinote, panašu, kad buvo kažkokie pokalbiai.“ Beje, V.Pranckiečio dalyvavimas komisijos posėdyje nenumatomas. Kilus skandalui R.Karbauskis paragino VTEK atsistatydinti ir pažadėjo, kad P.Urbšiui bus rengiama apkalta. VTEK nariai atsakė, kad kalbos apie Seimo vadovybės spaudimą jiems yra laužtos iš piršto.

Skaitykite:https://www.15min.lt

Nuotr. Ž. Gedvilos<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 9 iš 286