Naujienos

2018 m. Sausio mėn. 10 d., Trečiadienis

Reiškia nesutikimą su Lietuvos balsavimu dėl Jeruzalės: tai pažeidė nacionalinius interesus

jeruzale.jpgLietuvos – JAV asociacijos iniciatyva grupė visuomenės veikėjų, intelektualų, politikų ir žurnalistų pareiškė savo nesutikimą dėl Lietuvos balsavimo 2017 m. gruodžio 21 d. Jungtinių Tautų Asamblėjoje.

Skaitykite: https://www.delfi.lt/ 

2018 m. Sausio mėn. 10 d., Trečiadienis

Jeigu nepasodintas, gali sėdėti ant pinigų maišo

Nusprendęs palikti Eriką Bėrontą vadovauti Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) žemės ūkio ministras valstietis Bronius Markauskas sulaukė ne tik opozicijos, bet ir saviškių rimbo.

Skaudžiausiai B.Markauskui rėžė parlamentaras Povilas Urbšys – toks ministro žingsnis esą gali būti vertinamas kaip bandymas ištrinti ne tik savo, bet ir kitų valstiečių pėdsakus teisėsaugos tiriamose milijoninių ES lėšų panaudojimo bylose.
Skaitykite daugiau: 
https://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 09 d., Antradienis

Edukacinio dailės projekto paroda „Mano Lietuva. Grįžtu į Tėvynę“

Untitled.jpgSausio 9 d. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Mano Lietuva. Grįžtu į Tėvynę“ skirto Algirdo Juliaus Greimo 100 metų jubiliejui pristatymas.

Parodoje eksponuojami šalies moksleivių ir profesionalių dailininkų kūrybos darbai. Projekto meno vadovė – dailininkė kraštietė Emilija Taločkienė.

„Labai džiaugiuosi, kad buvusi mano dailės mokytoja Emilija Taločkienė ir vėl mane pakvietė būti šios gražios iniciatyvos globėju. Šis projektas yra didelė dovana Lietuvai. Visai neseniai jo metu sukurti darbai buvo eksponuojami Seime. Daugybė lankytojų juos matė ir jais gėrėjosi, nes tie darbai tarsi vienas kitą papildo ir turi tą pačią dvasią, kurią galime atpažinti kaip meilę Lietuvai. Dėkoju, Emilija, kad nepamiršote Panevėžio ir šia dovana dalinatės su mumis“, - kalbėjo susirinkusiesiems Povilas Urbšys.

Daugiau apie renginį: http://www.pavb.lt/

2018 m. Sausio mėn. 08 d., Pirmadienis

Nuoga tiesa

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nuoga tiesa“

Sausio 8 d. Povilas Urbšys dalyvavo diskusijų laidoje "Nuoga tiesa", kurioje su laidos dalyviais diskutavo apie LRT televizijos perkamus projektus ir jų skaidrumą. 

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt/l

2018 m. Sausio mėn. 06 d., Šeštadienis

Atidaryta Sigito Laurinavičiaus tapybos paroda "Laiko erozija"

Sausio 5 d. Panevėžio Galerijoje XX vyko dailininko Sigito Laurinavičiaus tapybos parodos „Laiko erozija“ atidarymas.

„Retai pasitaiko, kai viename asmenyje telpa ir dailininkas, ir menotyrininkas. Sigitas labai kukliai apibūdino savo parodą, nors kitų dailininkų parodosejam netrūktų nei išsamiai atskleistos esmės, nei tikslių įžvalgų. Parodos pavadinimą „Laiko erozija“ tarsi paaiškina tie pikseliai, kurie prasimuša paveiksluose. Maži kvadratėliai lyg simbolizuoja, kad mes gyvename reliatyviame laike, tarsi puoselėjame kažkokias iliuzijas. Žmogus tikėjosi, kada viską pavers skaičiumi, viskas pasaulyje taps aišku. Viską suskaičiavo. Ar pasidarė aiškiau? Na, ne! Tada, Sigitai, belieka „Plaukti su skęstančiu“ ir išplauksi“, – dovanodamas dailininkui knygą tokiu pavadinimu, kalbėjo Povilas Urbšys.

 

2018 m. Sausio mėn. 05 d., Penktadienis

Neaiškios milijoninės lėšos politiko karjerai – ne kliūtis

Neaiškios milijoninės lėšos politiko karjerai – ne kliūtis

Galbūt nedeklaruotos, neaiškios lėšos, išlaidos milijonu didesnės negu pajamos. Tokios Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) išvados nesutrukdė Viliui Semeškai tapti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariu.

Į prieš kelerius metus VMI vykdyto patikrinimo dėl galimo neteisėto praturtėjimo tinklus pakliuvo ir tuo metu eiliniu verslininku prisistatantis, šiandien – ne tik Druskininkų savivaldybės tarybos, bet ir VRK narys V.Semeška. Į redakciją pateko beveik trijuose lapuose surašytos mokesčių inspekcijos ataskaitos kopija.

Skaitykite: http://www.diena.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Yra kaip yra

Be_pavadinimo.jpg

Sausio 2 d. Povilas Urbšys dalyvavo televizijos laidoje "Yra kaip yra", kurioje įsijungė į diskusiją apie praėjusius metus Seime: sprendimai, iššūkiai ir skandalai.

Laidą žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Seimo „valstiečių“ populiarumas: dalis politikų – nematomi žmonės

Seime - Darbo kodekso pataisų priėmimas

Jei apie politiką nerašo žiniasklaida, jo tarsi nėra. Vadovaujantis tokia tiesa, nematomais žmonėmis galima vadinti nemenką dalį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime, nors jie didžiojoje politikoje jau praleido daugiau nei metus. Per 40 „valstiečių“ nuo priesaikos davimo įvairiose žiniasklaidos priemonėse buvo minimi mažiau kaip 1 tūkstantyje žinučių. Palyginimui – „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis buvo minimas 13,4 tūkst. žiniasklaidos pranešimų, tačiau populiarumu ir čia jį aplenkė premjeras Saulius Skvernelis.
Skaitykite: https://www.15min.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Nauja tvarka: nenorintiems prarasti pašalpų, išmokų ir pensijų – skubus priminimas

Eurai (nuotr. 123rf.com)Nuo šių metų pradžios nebeliks prie savivaldybių priregistruotų gyvenamosios vietos nedeklaravusių žmonių. Kad neprarastų pašalpų, išmokų ir pensijų, jiems siūloma nurodyti faktinę gyvenamąją vietą.

Tai leidžiama daryti neatsiklausus gyvenamųjų būstų savininkų, todėl gali atsirasti piktnaudžiautojų, kurie niekuo dėtus žmones gali įtraukti į problemų sūkurį. Savivaldos atstovai sako, kad nauja tvarka įneš sumaišties ir ne vieną pilietį pastūmės į užribį.

Skaitykite: https://www.tv3.lt/

2017 m. Gruodis mėn. 30 d., Šeštadienis

Kalėdinė šventė Aukštaitijos krepšinio mokykloje

kr_mok.jpg

Gruodžio 30 d. Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai su tėveliais susirinko į didžiąją Panevėžio sporto rūmų salę. Čia vyko tradicinis Kalėdinis renginys. Mažieji sportininkai kartu su treneriais ir tėveliais noriai dalyvavo įvairiose rungtyse, mankštinosi kartu su aukštaūgiais Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.

Sveikinimo žodį šventės dalyviams tarė Seimo narys Povilas Urbšys. Jis palinkėjo jauniesiems krepšininkams gražių ir didelių siekių, naujų pergalių naujais metais, o Aukštaitijos krepšinio mokyklos direktoriui Žydrūnu Kuodžiui įteikė dovanėlę. 

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 6 iš 225