Naujienos

2018 m. Gegužė mėn. 25 d., Penktadienis

Poezijos pavasaris 2018

Gegužės 25 d. Povilas Urbšys dalyvavo POEZIJOS PAVASARIO 2018 skaitymuose „Po Urbšio ąžuolu“ Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centre (Čiūrų k., Zaosės vnk., Panevėžio r.). Juozo Urbšio tėviškėje, jaukioje sodyboje, po šimtmečius skaičiuojančiu ąžuolu, eiles skaitė poetai Vladas Braziūnas, Uldis Bērziņš (Latvija), Meilė Kudarauskaitė, Simonas Bernotas, Gintautas Dabrišius, Elvyra Pažemeckaitė, Julius Žėkas. 

„Poezijos pavasaris 2018“ - vienas didžiausių literatūrinių renginių Lietuvoje, kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kurį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas.

2018 m. Gegužė mėn. 25 d., Penktadienis

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vėliavos įteikimo metinės

Mindaugo batalionas nuotrauka.

Gegužės 25-ąją Karaliaus Mindaugo husarų batalionas minėjo bataliono vėliavos įteikimo 23-ąsias metines. Šia proga vyko Šv. Mišios, kuriose buvo suteikiamas Sutvirtinimo sakramentas kariams, pašventintas naujai atrestauruotas bataliono muziejus. Renginyje dalyvavo ir  sveikinimo žodį tarė Seimo narys Povilas Urbšys.

Iškilmingos rikiuotės metu buvo įteikti aukštesni kariniai laipsniai, apdovanoti geriausiai pasirodę skyrių varžybose. Taip pat vyko ginkluotės ir technikos paroda, svečiai buvo vaišinami koše, užsiregistravusios komandos išbandė savo jėgas kliūčių ruože ,,Husarų takas“. 

 

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Kur du pešasi, laimės trečias?

Seimo nariui Povilui Urbšiui prabilus apie ketinimus po metų dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose ir atsisakyti seimūno mandato, Panevėžyje kilo nemažas ažiotažas. Buvęs jo bendražygis, dabartinis meras Rytis Račkauskas irgi nenori geruoju atsisakyti miesto vadovo kėdės. Dėl to skilo net pats judėjimas „Kartu“.

Panevėžiečių teiravomės, ką jie mano apie parlamentaro P.Urbšio ir mero R.Račkausko santykius, katrą iš jų regėtų, o gal nė vieno iš abiejų nematytų po ateinančių rinkimų mero poste. Tai kas tada būtų trečias kandidatas?

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: apie korumpuotus valdininkus ir partijų įtaką

Povilas Urbšys: apie korumpuotus valdininkus ir partijų įtaką

Gegužės 21 d. „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose pirmininko G. Lipnevičiaus kvietimu lankėsi Seimo narys, buvęs STT vadovas, Povilas Urbšys. Susitikimo pradžioje buvusi mokytoja Angelė Ambrazienė radviliškiečių vardu bendruomenės pirmininkui G.Lipnevičiui padėkojo už bendruomeniškumo bei pilietiškumo skatinimą ir įteikė suvenyrą.

Svečias su bendruomenės nariais pasidalino įžvalgomis apie šalyje klestinčią korupciją bei korumpuotus politikus, valdininkus.

Skaitykite: https://www.radviliskiokrastas.lt

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Šokių švenė „Aš praversiu meno skrynią"

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „šokių šventę „Aš praversiu meno skrynią“

Gegužės 24 d., ketvirtadienį, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija jau 26-ąjį kartą kvietė mokyklos bendruomenę į 1-4 klasių šokių šventę „Aš praversiu meno skrynią“.  Šventė skirta ketvirtokų atsisveikinimui su pradinių klasių mokytojomis.
Direktorius Algirdas Gedeikis įteikė padėkas nusipelniusiems pradinių klasių mokiniams bei jų mokytojoms, prie bendruomenės veiklos aktyviai prisidedantiems tėveliams. 
Šventėje dalyvavęs Povilas Urbšys džiaugėsi, kad šios mokyklos niekada neapleidžia saulė ir renginio metu visus džiugino šiluma. P.Urbšys renginio metu pasveikino progimnazijos direktorių asmeninio jubiliejaus proga ir įteikė padėką nuo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto.

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Olimpinė diena Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykloje

kurčiu.pngGegužės 24 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykloje vyko Olimpinė šeimų sveikatingumo šventė "Noriu būti stiprus sveikas - 2". Mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė džiaugėsi, kad šventė vyksta jau ketvirtą kartą ir tapo gražia tradicija. Nuotaikingo renginio rungtyse dalyvavo mokyklos moksleiviai ir mokytojai, kaimyninio vaikų lopšelio-darželio atstovai, svečiai. Savo pasirodymu džiugino dresuoti šunys, o kareiviai visus pavaišino kareiviška koše.

Povilo Urbšio padėjėja pasveikino visus su nuostabia pavasariška švente, kurioje visuomet labai smagu dalyvauti ir matyti švytinčias vaikų akis. Palinkėjusi dalyviams būti stipriems ir sveikiems, ji perdavė mokyklos direktorei Seimo nario linkėjimus ir gėlių puokštę.

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: „Prezidentė iš to žaidimo nori išeiti ant balto žirgo“

P.Urbšys pareiškė, kad Prezidentūra nusiplauna rankas.

Praeitą savaitę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją paliko Povilas Urbšys. Aiškėja, kad jis Seime, su Ramūno Karbauskio valdymu nepatenkintais valstiečiais, planuoja įkurtį kitą, „Laisvo mandato” frakciją.

Tas mano pasiūlymas yra įspėjimas Seimo frakcijos vadovams – nesukiokite rankų Seimo nariams, nes jie gali turėti kitą pasirinkimą ir tai būtų „Laisvo mandato“ frakcijos pasirinkimas“, – įspėja P.Urbšys. Žurnalistės Daivos Žeimytės ir P.Urbšio pokalbis – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“.

Skaitykite ir žiūrėkite: https://www.lrytas.lt

2018 m. Gegužė mėn. 23 d., Trečiadienis

Karbauskio išviešintas Urbšys: Tomas Dapkus tiesiog mane informuodavo, jei kas blogai

Povilas Urbšys, Virginijus Sinkevičius, Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis teigė girdėjęs, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimo dėl verslo ir politikos ryšių išvadoje gali būti minimas ir vienas buvęs jo frakcijos narys – Povilas Urbšys.

Pats P. Urbšys neneigia bendraująs su T. Dapkumi. „Jo ir šiandien buvau susitikęs Seimo kavinėje su T. Dapkumi. Aš jį laikau, visų pirma, žurnalistu, kuris vienaip ar kitaip turi teisę rinkti informaciją kaip žurnalistas ir informuoti tiek Seimo narius, tiek ir kitus valstybės pareigūnus apie surinktą informaciją“, – sakė parlamentaras.
Skaitykite:  https://www.delfi.lt

2018 m. Gegužė mėn. 23 d., Trečiadienis

Neįgaliųjų teatrų festivalis „Širdys vilčiai plaka“

neįg.pngGegužės 23 d. Panevėžio muzikiniame teatre vyko Tarptautinis neįgaliųjų teatrų festivalis „Širdys vilčiai plaka“, kurį jau dvidešimt pirmą kartą organizuoja Panevėžio jaunuolių dienos centras. Šiemet be nuolatinių festivalio dalyvių iš Šiaulių, Vilniaus, Jonavos, Kretingos, Biržų, Kauno, Jurbarko, Pasvalio šventėje dalyvavo ir neįgaliųjų teatras iš Italijos.

„Tikriausiai nėra Panevėžyje kito tokio renginio, kuriame tvyrotų tokia puiki nuotaika ir tiek daug tikrų, nesuvaidintų emocijų“, - kalbėjo Povilo Urbšio padėjėja. Sveikindama festivalio dalyvius su švente ji perdavė Seimo nario dovanėlę festivalio vedėjai, kuri pati sėdėdama neįgaliojo vežimėlyje ėmėsi tokio atsakingo vaidmens.

2018 m. Gegužė mėn. 23 d., Trečiadienis

„Valstiečių“ frakciją palikęs P. Urbšys nekurs opozicinės frakcijos, sako V. Pranckietis

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „žinių radijas“

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad išsiskyrę „valstiečių“ balsai vakarykščiame balsavime dėl darbotvarkės, kuriuo buvo atidėtas balsavimas dėl vaistinių tinklų reguliavimo, nerodo frakcijos skilimo. Iš frakcijos pasitraukęs Povilas Urbšys, anot pirmininko, nekurs opozicijos. 

Klausykitės:https://www.ziniuradijas.lt

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 6 iš 250