Naujienos

2013 m. Gruodis mėn. 03 d., Antradienis

Subyrėjo Etikos ir procedūrų komisija

Šiandien dėl priimto sprendimo Seime, kai buvo nutarta, kad Viktoras Uspaskich gali nesijaudinti dėl savo neliečiamybės, iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pasitraukė Povilas Urbšys. Iš šios komisijos pasitraukė ir kiti opozicijos parlamentarai, išskyrus "Drąsos kelio" atstovą Povilą Gylį.

2013 m. Gruodis mėn. 02 d., Pirmadienis

Seimo narių Rimos Baškienės ir Povilo Urbšio spaudos konferencija „Negalią ir specialiuosius poreikius turinčių vaikų problemos turi būti sprendžiamos“

Gruodžio 3 d. tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga, Seimo konferencijų salėje, buvo rengiama spaudos konferencija „Negalią ir specialiuosius poreikius turinčių vaikų problemos turi būti sprendžiamos“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ įkūrėja ir vadovė Aušra Stančikienė, asociacijos „Sraunija“ pirmininkė Kristina Antanavičienė, asociacijos „Kitoks vaikas“ steigėja ir pirmininkė  Eglė Dučinskienė, spina bifida ir hidrocefalija sergančių vaikų asociacijos steigėja Rūta Udraitė-Mikalauskienė.

Plačiau: http://www3.lrs.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 01 d., Sekmadienis

2013 m. gruodžio 2 d. gyventojų priėmimas

Gruodžio 2 d., 14 val. Povilas Urbšys priims gyventojus Panevėžyje (Topolių al. 12, 46 kab.).

2013 m. Lapkritis mėn. 29 d., Penktadienis

Povilas Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Ant bangos" su Mariumi Eidukoniu

2013 m. lapkričio 29 d. 8.40 val. Povilas Urbšys dalyvavo radijo stoties "Laisvoji banga" laidoje "Ant bangos", kurią veda Marius Eidukonis. Šią savaitę Seimas pritarė įstatymo nuostatai, kad partiją galėtų steigti 2000 narių. Povilas Urbšys vienintelis balsavo prieš.

Laidą klausykite: http://www.laisvojibanga.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 28 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys kvietė į paskaitą "Apie iššūkius švietimui, visatos dėsnius ir sambos karnavalą"

Apie pagrindinius šimtmečio iššūkius švietimui

 

Povilas Urbšys Panevėžio miesto švietimo įstaigų vadovus pakvietė į Ričardo Ališausko paskaitą "Apie iššūkius švietimui, visatos dėsnius ir sambos karnavalą".

Paskaitoje Ričardas Ališauskas pasidalino švietimo sistemos vizijomis, diskusijoms pateikė įvairių teoretikų ir praktikų nuomones.

Šiandien, kai mokinių technologinės žinios daugeliu atvejų geresnės nei mokytojų, turime mokytis vieni iš kitų. Ir tai natūralus procesas, juk vis vien judame pirmyn, o kai einame, viena koja visada yra truputį atgal - teigė lektorius. R.Ališauskas palietė giluminius mūsų valstybėje susiklosčiusius santykius, bendruomeniškumo stoką, menką pamatinį pasitikėjimą visuomenėje. Akcentavo, kad šiandieninei visuomenei nebereikalinga rutina, svarbiausia - kūryba ir mąstymas.

Lektorius pavyzdžiais pagrindė, kokia didelė yra įpročių galia ir kaip sudėtinga juos keisti. Šiuo metu švietimo sistema paremta remiantis tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir prieš šimtą metų: vaikai dalinami į klases pagal amžių, mokymosi laikas - į pamokas, turinys - į kursus. Ši sistema buvo sukurta darant prielaidą, jog visi psichologiškai tobulėjam ir bręstam vienodai. Įpročiai - tai saugumas, mes bijome išeiti iš saugumo zonos, todėl taip sunkiai ryžtamės naujovėms. Švietimui būtina orientuotis į ateitį. Mokykla jau seniai nebeturi informacijos monopolio, o tai turi skatinti keistis. Pagrindiniai švietimo šimtmečio iššūkiai, anot lektoriaus - laisvė, išlikimas ir informacija.

R.Ališauskas pasidžiaugė išaugusia jaunimo (15 - 19 metų) pilietine galia, aktyvumu ir jų pilietinėmis iniciatyvomis (akcija "Darom", "Baltosios pirštinės" ir kt.).

2013 m. Lapkritis mėn. 27 d., Trečiadienis

Parlamentinės grupės "Už ištikimybę priesaikai" pranešimas: "Dėl informacijos nutekinimo skandalo"

Seimo narių grupės „Už ištikimybę priesaikai“ nariai dar kartą primena, kad valstybę kuriame mes visi ir mes visi esame pilietiškai atsakingi. Negalime abejingai stebėti asmeninių ambicijų ir galios demonstravimo bei konstitucinių vertybių menkinimo. Seimo narių grupei priklauso ir Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www3.lrs.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 27 d., Trečiadienis

Seimui Lietuvoje per daug demokratijos

Politinei partijai įsteigti Lietuvoje bus būtina turėti nebe 1 tūkst., o jau mažiausiai 2 tūkst. steigėjų. Tai vakar įteisino Seimas. „Respublika“ parlamentaro Povilo Urbšio, kuris vienintelis balsavo prieš tokią tvarką, klausė: ar tai reiškia, kad liks tik trys keturios didžiosios partijos?

Straipsnį skaitykite čia: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/

2013 m. Lapkritis mėn. 26 d., Antradienis

Povilas Urbšys:”Padidintos atlyginimo dalies nenaudosiu savo asmeninėms reikmėms”

Straipsnį skaitykite: http://www.aina.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 24 d., Sekmadienis

Lapkričio 25 d. 10 val. P. Urbšys dalyvavo radijo stoties "Pulsas" laidoje

Lapkričio 25 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos įrašą galite paklausyti: http://pulsas.lt/irasai

2013 m. Lapkritis mėn. 22 d., Penktadienis

Lapkričio 21 d. Seimo narių grupės kreipimasis į Konstitucinį Teismą

Lapkričio 21 d. Seimo narių grupė kreipėsi į Konstitucinį Teismą (KT) prašydami ištirti, ar 2013 m. liepos 2 d. Seimo nutarimas „Dėl 2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų galutinių rezultatų daugiamandatėje rinkimų apygardoje nustatymo“ 1 ir 2 straipsnių pakeitimo“ neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai, valdžių padalijimo, teisinės valstybės bei atsakingo valdymo principams. Prašymą pasirašė 32 Seimo nariai, priklausantys Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijoms bei Mišriai Seimo narių grupei, tarp kurių ir Povilas Urbšys.

<< Pradžia < Ankstesnis 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 331 iš 348