Naujienos

2014 m. Vasaris mėn. 07 d., Penktadienis

Kodėl lenkai nenori sugyventi su lietuviais?

Ar įmanoma, kad visos Lietuvoje gyvenančios tautos būtų savo valstybės patriotės? Lietuvos lenkų ir Lietuvos lietuvių santykiai vis labiau aštrėja. Iki šiol netyla diskusijos dėl Sausio 13-osios iškilmingo minėjimo Seime, kai Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos nariai paniekino Nepriklausomybės aukas - išėjo iš salės. Netrukus lenkų akcijos vadovas Strasbūre dar apšmeižė Lietuvą dėl tariamo tautinių mažumų persekiojimo.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/l

2014 m. Sausio mėn. 31 d., Penktadienis

2014 m. sausio 31 d. Povilas Urbšys dalyvavo vaizdo konferencijoje

2014 m. sausio 31 d. Povilas Urbšys dalyvauvo "Pilietinės iniciatyvos" grupės organizuojamoje vaizdo konferencijoje tarp šešių miestų: Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Utenos. Konferencija "Susiburkim, kam dar rūpi Lietuvos ateitis" vyko KTU Panevėžio instituto, informacinių technologijų centre ( Nemuno g. 33, Panevėžys). Konferencijos pagrindinis tikslas - savivaldos reformos klausimų aptarimas ir nutarimai. Konferencijoje taip pat aptarti parašų rinkimo dėl referendumo rezultatai.

2014 m. Sausio mėn. 30 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys dalyvavo Lietuvos kultūros sostinės atidarymo renginyje Panevėžyje

Sausio 31 d, penktadienį, P. Urbšys dalyvavo Lietuvos kultūros sostinės atidarymo ceremonijoje, kuri vyko J. Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys).

2014 m. Sausio mėn. 29 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys susitiko su Pilietinio judėjimo KARTU nariais

Pirmadienį, sausio 27 d., Povilas Urbšys susitiko su Pilietinio judėjimo KARTU nariais. Diskusijoje buvo paliestos aktualiausios, šiuo metu visuomenėje labiausiai aptarinėjamos temos - euro įvedimas, referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams, Europos Sąjungos direktyvose gimstančios idėjos, kurios ne visda yra priimtinos mūsų žmonėms, apie artėjančius Europos Parlamento, Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus. Susirinkusiems buvo įdomu išgirsti, kaip ir kodėl vienu ar kitu klausimu Seime balsuoja jų išrinktas Seimo narys. P.Urbšys priminė savo vertybines nuostatas, kuriomis remiantis daro sprendimus ir visuomet stengiasi savo poziciją paviešinti žmonėms.

2014 m. Sausio mėn. 29 d., Trečiadienis

2014 m. sausio 29 d. A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų vaikų stiklo darbų parodos atidarymas

2014 m. sausio 29 d., 14 val. P. Urbšio padėjėjai dalyvavo A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų  vaikų stiklo darbų parodos atidaryme, kuris vyko J. Miltinio dramos teatre.

2014 m. Sausio mėn. 29 d., Trečiadienis

Atidaryta fotografijos paroda “Rankų kalba”

Sausio 28 dieną  Juozo Miltinio dramos teatre atidaryta panevėžiečio, dvidešimtmečio fotografo Evaldo Butkaus fotografijos paroda “Rankų kalba”. Vaikinas fotografuoti pradėjo prieš šešis metus, fotoaparatą “paveldėjęs” iš savo tėčio Orlando Butkaus, o meilę fotografijai iš prosenelio.  Evaldas teigia, kad fotografija jam yra ne tik saviraiškos forma, bet ir galimybė įamžinti emociją.  
 

Povilo Urbšio vardu jo padėjėja pasveikino jaunąjį fotografą ir palinkėjo nepamiršti savo gimtojo miesto.

2014 m. Sausio mėn. 28 d., Antradienis

Panevėžio kraštotyros muziejui 89 - eri

Sausio 28 d. Panevėžio kraštotyros muziejus minėjo 89 - ąjį gimtadienį ir pristatė naujausią muziejaus leidinį Iš Panevėžio praeities: šimtmečių spalvos. XIV ir XV konferencijų pranešimai, apžvelgė per 89-erius metus nuveiktus svarbiausius tautotyros darbus, susiformavusias tradicijas, dalinosi prisiminimais. Renginio metu skambėjo Sigito Stankūno muzika.

Povilas Urbšys pasveikino muziejų ir palinkėjo, nepaisant to, jog sienos ne guminės, plėstis ir plėsti ekspoziciją bei tvirto žingsnio žengiant jubiliejaus link.

2014 m. Sausio mėn. 28 d., Antradienis

Ar mes jaučiamės Lietuvos Respublikos piliečiais?

Interviu su Povilu Urbšiu skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Sausio mėn. 27 d., Pirmadienis

Sausio 27 d. 10 val. P. Urbšys dalyvavo tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje

Sausio 27 d. (pirmadienį) 10 val. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje, pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės: http://laidos.pulsas.lt/

2014 m. Sausio mėn. 27 d., Pirmadienis

Konservatoriai pritarė L. Graužinienės pataisoms, o tada jas sukritikavo

Straipsnį skaityktie: http://www.lrt.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 309 iš 333