Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

P.Urbšys: valdžia gavo žinutę, kad nieko nekeisti nebegalima

Skirtingai nuo kitų Lietuvos miestų, išskyrus Klaipėdą ir Kauną, Panevėžyje antrą vietą laimėjo nepriklausomas kandidatas Naglis Puteikis. Politologai, ekspertai, viešų ryšių specialistai jau dabar balsavusius už N.Puteikį vadina protesto balsais, tik tiesiai neįvardina, prieš ką.

Skaityti: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

Konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“

Gegužės 14 d., trečiadienį, 13 val. Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“, kuri vyks Seimo Kovo 11-osios Akto salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

N.Puteikio fenomeną sukūrė P.Urbšys?

Panevėžio gyventojai prezidentą jau išsirinko. Po dviejų savaičių tai turi padaryti likusi Lietuvos dalis. Antro rinkimų turo, jeigu būtų panevėžiečių valia, nebereikėtų rengti, o jeigu jis ir vyktų, tai jame dalyvautų D.Grybauskaitė ir N.Puteikis.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 12 d., Pirmadienis

„Nuoga tiesa“: ar egzistuoja dvigubi standartai teisėsaugoje?

Pirmadienį, gegužės 12 d., Povilas Urbšys dalyvavo debatų laidoje "Nuoga tiesa". Laidos tema - ar egzistuoja dvigubi standartai teisėsaugoje?

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13999238141399846329

              http://tv.lrytas.lt/?id=13999240611398429299

2014 m. Gegužė mėn. 10 d., Šeštadienis

L.Graužinienė siūlo dar vienas V.Uspaskichui palankias pataisas

Seime kelią skinasi Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuota nauja tvarka - siūloma leisti tautos išrinktiesiems keliauti į užsienį nesulaukus Seimo valdybos sutikimo. Nederintos Viktoro Uspaskicho kelionės į Rusiją ne kartą kėlė klausimų. Opozicijos tikinimu, L.Graužinienė vėl mėgina teisės aktus perrašyti pagal V.Uspaskicho norus.

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13994708601398293969

2014 m. Gegužė mėn. 09 d., Penktadienis

Mūsų istoriją keičia politiniai skersvėjai

Pastaruoju metu vis dažniau perkainojami Lietuvos istoriniai įvykiai. Tos asmenybės, kurios dešimtmečius buvo lietuviui didvyriai, šiandieninių istorikų paverčiami niekšais. Gal apskritai istorija darosi nemorali? Gal apskritai nebėra istorijos tyrimo, o tik politikų užsakymas perrašyti visą buvusią istoriją, pritaikytą šiuolaikinėms mūsų gyvenimo Europos Sąjungoje sąlygoms?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 09 d., Penktadienis

"Saulėtekio" progimnazijos šventė

2014 metų gegužės 8 dieną Saulėtekio progimnazijoje vyko Didžiųjų, Mažųjų ir Skolos „Saulių“ statulėlių teikimo šventė. Tradicija pagerbti progimnazijos mokytojus, mokinius, darbuotojus šiemet švenčia dvylikos metų sukaktį. Seimo nariui buvo patikėta  Didžiąją “Saulės” statulėlę įteikti Daivai Gedeikienei, vokiečių kalbos mokytojai metodininkei, už puikų klasės vadovės darbą ir projektinę veiklą. Dėl Seimo nario užimtumo tiesioginiame darbe, šventėje jį atstovavo jo padėjėja.  Renginio pabaigoje Seimo nario vardu ji  padėkojo mokyklos bendruomenei už pasitikėjimą ir pakvietimą dalyvauti šeimyniškoje mokyklos bendruomenės popietėje, kupinoje meilės, šilumos. Linkėjo branginti šią puikią iniciatyvą, tapusia puikia tradicija.

2014 m. Gegužė mėn. 08 d., Ketvirtadienis

P. Urbšys dalyvaus apskrito stalo diskusijoje

Gegužės 9 d., penktadienį, 10.30 val.Povilas  Urbšys dalyvaus Seimo bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentinės grupės, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos organizuojamoje apskrito stalo diskusijoje „Bendruomenės ir savivalda“, kuri vyks Seimo I rūmų Konstitucijos salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 08 d., Ketvirtadienis

Machinacija - taip vadinasi Lietuvos didžioji politika?

„Į tribūną atėjau norėdamas užduoti porą aiškių retorinių klausimų. Vienas jų yra skirtas Seimo pirmininkei: kodėl jūs taip nemylite Seimo, kad šiuo klausimu rūpinotės kaip sugriauti Seimo autoritetą iki dar nematyto lygmens“, - taip diskusiją Seime apie Viktoro Uspaskicho neliečiamybę pradėjo konservatorius A. Kubilius.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 08 d., Ketvirtadienis

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė vėl rado būdą atidėti Seimo sprendimą dėl Viktoro Uspaskicho neliečiamybės

Seimas ketvirtadienį turėjo priimti sprendimą pratęsti Seimo laikinosios komisijos dėl „darbiečio“ Viktoro Uspaskicho teisinės neliečiamybės naikinimo darbą. Tačiau ir šį kartą Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė savo partijos lyderį sugebėgo apsaugoti. Vietoj numatyto nutarimo svarstymo ir priėmimo, ji Seimui projektą pateikė tik svarstyti ir iškart po balsavimo ėmėsi kito darbotvarkės klausimo.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/
<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 309 iš 348