Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 19 d., Pirmadienis

Kai rinkimai ant nosies, ne darbas rūpi

Pavasaris daug kam itin nedėkingas laikas darbui. Ne išimtis ir Seimas. Pastarąją savaitę kaip į vandenį dingsta Seimo nariai, nenorintys pasirodyti komiteto posėdžiuose. Tokia tendencija tradiciškai stebima, kai artėja rinkimai, mat parlamentarai teisėkūros darbą iškeičia į rinkimų kampanijas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Gegužė mėn. 17 d., Šeštadienis

Povilas Urbšys dalyvavo šokių ir dainų festivalyje "Mes nupinsim šokių pynę"

Gegužės 17 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyko penktasis tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę“, kurį organizavo Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla ir Panevėžio dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“. Renginį atidarė jo globėjas Seimo narys Povilas Urbšys, pažymėdamas, kad ši draugystės ir vilties šventė agresoriaus prieš Ukrainą akivaizdoje yra ne kumštis, o ištiesta draugystės ranka. Meniškai atliekamais tautiniais šokiais ir dainomis susirinkusiuosius džiugino vaikai ir jaunimas iš  Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Latvijos ir Lietuvos. Mūsų šalį atstovavo net keturi kolektyvai:  Vilniaus savivaldybės Kirtimų kultūros centro ansamblis „Vilniaus pynimėlis“, Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Viltis“, Panevėžio pradinės mokyklos tautinio meno ansamblis „Saulužė“ bei Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“. Po ypatingai jautriai ukrainiečių atlikto šokio lietuvių liaudies motyvais, kai ant scenos viena šalia kitos suplazdėjo Ukrainos ir Lietuvos vėliavos, susirinkusieji dėkojo svečiams pakilę iš savo vietų. Renginį vedusi aktorė Elona Karoblytė šventės pabaigoje sukvietė visus atlikėjus – jų buvo tiek daug, kad užpildė ne tik sceną, bet ir jos prieigas. Seimo narys Povilas Urbšys įteikė padėką ir pasveikino visų trijų pasirodžiusių Panevėžio ansamblių  vieną iš vadovų ir pagrindinių šio festivalio iniciatorių Ričardą Bakanauską, apdovanojo kiekvieną kolektyvą renginio organizatorių vardu ir asmeniškai. Šventės užbaigai džiaugsmingą akcentą uždėjo scenoje išsiveržę ugnies fontanai bei spalvingas konfeti lietus.

Daugiau: http://www.panskliautas.lt

2014 m. Gegužė mėn. 16 d., Penktadienis

Panevėžyje politikai nesustabdė tiksinčio bombos mechanizmo

Į konfliktų draskomą Panevėžio J.Miltinio dramos teatrą penktadienį atvyko sunkiasvoris desantas: Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas teatre surengė išvažiuojamąjį posėdį. Seimo narys Vytautas Juozapaitis kenčiantį teatralą palygino su atomine bomba, tačiau seimūnai išsiskirstė taip ir nesustabdę to tiksinčio mechanizmo.

Skaitykite: http://www.lrytas.lt

2014 m. Gegužė mėn. 15 d., Ketvirtadienis

Renginys „Šeimų šventė 2014: dovana, dėkingumas, džiaugsmas“

Povilas Urbšys gegužės 15 d. Kaune dalyvaus šeimos metų renginyje „Šeimų šventė 2014: dovana, dėkingumas, džiaugsmas“. 2014-uosius beveik visos Lietuvos krikščionių bažnyčios paskelbė Šeimos metais. Gegužės 15-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, Kaune, „Žalgirio“ arenoje organizuojamas Lietuvos krikščioniškų šeimų vakaras.

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

P.Urbšys: valdžia gavo žinutę, kad nieko nekeisti nebegalima

Skirtingai nuo kitų Lietuvos miestų, išskyrus Klaipėdą ir Kauną, Panevėžyje antrą vietą laimėjo nepriklausomas kandidatas Naglis Puteikis. Politologai, ekspertai, viešų ryšių specialistai jau dabar balsavusius už N.Puteikį vadina protesto balsais, tik tiesiai neįvardina, prieš ką.

Skaityti: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

Konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“

Gegužės 14 d., trečiadienį, 13 val. Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“, kuri vyks Seimo Kovo 11-osios Akto salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

N.Puteikio fenomeną sukūrė P.Urbšys?

Panevėžio gyventojai prezidentą jau išsirinko. Po dviejų savaičių tai turi padaryti likusi Lietuvos dalis. Antro rinkimų turo, jeigu būtų panevėžiečių valia, nebereikėtų rengti, o jeigu jis ir vyktų, tai jame dalyvautų D.Grybauskaitė ir N.Puteikis.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 12 d., Pirmadienis

„Nuoga tiesa“: ar egzistuoja dvigubi standartai teisėsaugoje?

Pirmadienį, gegužės 12 d., Povilas Urbšys dalyvavo debatų laidoje "Nuoga tiesa". Laidos tema - ar egzistuoja dvigubi standartai teisėsaugoje?

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13999238141399846329

              http://tv.lrytas.lt/?id=13999240611398429299

2014 m. Gegužė mėn. 10 d., Šeštadienis

L.Graužinienė siūlo dar vienas V.Uspaskichui palankias pataisas

Seime kelią skinasi Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuota nauja tvarka - siūloma leisti tautos išrinktiesiems keliauti į užsienį nesulaukus Seimo valdybos sutikimo. Nederintos Viktoro Uspaskicho kelionės į Rusiją ne kartą kėlė klausimų. Opozicijos tikinimu, L.Graužinienė vėl mėgina teisės aktus perrašyti pagal V.Uspaskicho norus.

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13994708601398293969

2014 m. Gegužė mėn. 09 d., Penktadienis

Mūsų istoriją keičia politiniai skersvėjai

Pastaruoju metu vis dažniau perkainojami Lietuvos istoriniai įvykiai. Tos asmenybės, kurios dešimtmečius buvo lietuviui didvyriai, šiandieninių istorikų paverčiami niekšais. Gal apskritai istorija darosi nemorali? Gal apskritai nebėra istorijos tyrimo, o tik politikų užsakymas perrašyti visą buvusią istoriją, pritaikytą šiuolaikinėms mūsų gyvenimo Europos Sąjungoje sąlygoms?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 308 iš 347