Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 04 d., Penktadienis

Diskusija Panevėžyje su prof. V.Radžvilu „Ar Panevėžys taps Lietuvos emigracijos sostine?“

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ kviečia į diskusiją „Ar Panevėžys taps Lietuvos emigracijos sostine?“, kurioje apie lietuvių tautos bei Aukštaitijos sostinės būklę kalbės Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narys, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Radžvilas.

Susitikimas vyks balandžio 4 dieną, 17 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14). Jame dalyvaus ir Povilas Urbšys.

2014 m. Balandis mėn. 04 d., Penktadienis

Žurnalistas J.Pocius: Valstybinė papirkinėjimo akcija „Visi - už eurą“

Valdantieji, pasiryžę nuo 2015-ųjų metų sausio 1 d. žūtbūt mums  atvesti eurą, meta milijonus svetimo pinigo privalumams viešinti. Bet ar sąžininga kalbėti apie euro įvedimo privalumus nutylint praradimus ir nepatogumus, kurie mūsų laukia? Kodėl mažiausiai 3 milijonai litų skiriami ne diskusijoms, kurios žmonėms galbūt leistų susigaudyti kas yra kas, o vienpusei kažkokio mistinio gėrio propagandai (viešinimui per TV, internetą ir kt.?)

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Balandis mėn. 02 d., Trečiadienis

Teisėsaugos pareigūnai apie atleistą Matonį: tai – didžiulė netektis policijai

Pirmadienį Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Donatas Malaškevičius paskelbė, kad, atlikus tarnybinį patikrinimą, priimtas sprendimas atleisti ilgametį Kriminalinės policijos biuro viršininką Algirdą Matonį kaip diskreditavusį pareigūno vardą. Prieš savaitę A. Matonis buvo sulaikytas vairavęs neblaivus. Didžiulį autoritetą ir patirtį kovojant su pavojingiausiais bei žiauriausiais nusikalstamo pasaulio vadeivomis turinčio pareigūno atleidimas sukėlė nusivylimą ir net pasipiktinimą ne tik policijos, bet ir bene visų kitų teisėsaugos institucijų bei slaptųjų tarnybų gretose. Sakoma, kad saujelė aukštų Policijos departamento pareigūnų, kurie kolegų įtarinėjami kaip šios galimos provokacijos autoriai, sunkiai valdo savo džiaugsmą.

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2014 m. Balandis mėn. 02 d., Trečiadienis

Lietuvos valdovas yra Tauta

LR Konstitucijoje yra įtvirtinta, kad suverenas yra Tauta. Tuo pasakyta, kad Lietuvos valdovas yra Tauta. Būtent tai yra didžiausia konstitucinė vertybė. Jeigu ši vertybė bus paminta, tai iš mūsų Tėvynės liks tiks Europos Sąjungos administracinis vienetas su pavadinimu Lietuva, kuriame gyvens gyventojai, bet ne save gerbianti Tauta. Lietuvos istorija ne kartą įrodė, kad mes galime prarasti valstybę, bet niekada neturime teisės prarasti Tautos, kurioje ir slypi tikroji Lietuvos valstybės gyvastis.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. kovas mėn. 31 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvavo susitikime su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Deborah A. McCarthy

Kovo 31 d. Povilas Urbšys dalyvavo susitikime su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Deborah A. McCarthy Bistrampolio dvare (Bistrampolio g. 1, Kučių k., Panevėžio r.). Susitikime kalbėjo apie jaunimą Panevėžyje, Lietuvai aktualius klausimus ir tarptautinį bendradarbiavimą.

2014 m. kovas mėn. 31 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Pirmadienį, kovo 31 d., 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje. Klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. kovas mėn. 30 d., Sekmadienis

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonija

Kovo 30 d., sekmadienį, Povilas Urbšys dalyvavo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonijoje, kuri vyko J. Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys). Seimo valdybos sprendimu įsteigtas apdovanojimas, kuris šiemet įteiktas trečią kartą, yra skiriamas už darbą Valstybės labui ir jos gerovei, pozityvių idėjų, brandinančių visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą, sklaidą ir įgyvendinimą.

2014 m. kovas mėn. 29 d., Šeštadienis

Po „Snoro“ aferų N.Kuperis pereina į puolimą

Įtariamasis ikiteisminiame tyrime dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke, šio banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pagaliau prisipažino buvęs apklaustas tyrėjų. Arogantiškasis britas apklausą pavadino formaliu susitikimu ir griežtai paneigė, kad ketina atlyginti „Snoro“ kreditoriams padarytą 1,2 mlrd. litų žalą.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras?

Lietuvoje susiformavo keistos tendencijos: prokuratūra tyrimo nepradeda be žmogaus pareiškimo; jei gauna pareiškimą, visą energiją išlieja, kad surastų kodekse straipsnį, pagal kurį galima atsisakyti pradėti tyrimą; prokuratūra tyrimo dėl viešojo intereso pažeidimo nepradeda, jei negauna nurodymo iš aukščiau; jei gauna iš nelabai aukštai, tyrimas nutraukiamas neradus nusikaltimo sudėties. O svarbiausia, prokuratūra visada teisi, nes neprivalo niekam atsiskaityti. Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras? Kas juos tampo už virvučių?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Akcija "Aš - tu"

Povilas Urbšys kovo 29 d., šeštadienį, 12.00 val. dalyvaus  Krikščioniškos veikliųjų vyrų bendrijos ir Šv. Juozapo globos namų organizuojamoje akcijoje "Aš - tu", kuri vyks  Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros parapijos namuose.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 308 iš 341