Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 22 d., Ketvirtadienis

Panevėžio specialiojo ugdymo centras šventė 20 metų jubiliejų

Gegužės 22 d. Panevėžio specialiojo ugdymo centras šventė 20 metų veiklos jubiliejų. Centro vaikus, tėvus ir darbuotojus sveikino gausus būrys svečių: Panevėžio miesto savivaldybės administracijos atstovai, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos, Panevėžio specialiosios mokyklos, Jaunuolių dienos centro,  Panevėžio vaikų lopšelio-darželio "Vaikystė", Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos draugijos "Viltis" Panevėžio skyriaus, Pilietinio judėjimo "KARTU" atstovai, buvę darbuotojai, centrą lankančių vaikų tėvai. Centro vaikai ir darbuotojai visus pradžiugino nuoširdžiu ir žaismingu pasirodymu. Visus susirinkusius linksmino jaunieji Panevėžio atlikėjai, vaikus aplankė seni bičiuliai baikeriai.

Susirinkusius Povilo Urbšio vardu pasveikino padėjėja, linkėdama daug sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos tėvams ir vaikučiams, bei ištvermės ir kantrybės darbuotojams jų sunkiame darbe.

 

2014 m. Gegužė mėn. 21 d., Trečiadienis

Lietuvos nacionalinis forumas „Šeima ir vaikai ateities Lietuvoje“

Gegužės 22 d., ketvirtadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus Lietuvos nacionaliniame forume „Šeima ir vaikai ateities Lietuvoje“, kuris vyks Seimo Konferencijų salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 21 d., Trečiadienis

Diskusija Seime: Apie genderizmą, žmogaus prigimtį ir toleranciją

Gegužės 14-ąją, Pasaulinės šeimos dienos išvakarėse, Seime vyko konferencija, skirta genderizmo arba socialinės lyties temai aptarti. „Nauji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“ – taip pavadintame renginyje buvo siekiama išsiaiškinti lyties sampratos raidą bei jos priežastis, atkreipiant dėmesį į, anot pranešėjų, neabejotinai skausmingas pasekmes.

Skaityti: http://www.bernardinai.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 20 d., Antradienis

Seimo narys P. Urbšys dalyvaus susitikime

Gegužės 20 d., antradienį, 14 val. Povilas Urbšys dalyvaus tarpparlamentinių ryšių Tibeto rėmimo grupės organizuojamame susitikime su gydytoju dr.Tsultrimu Kalsangu ir visuomeniniais Tibeto rėmėjais. Susitikimas vyks Seimo rūmų Prezidento salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 19 d., Pirmadienis

Kai rinkimai ant nosies, ne darbas rūpi

Pavasaris daug kam itin nedėkingas laikas darbui. Ne išimtis ir Seimas. Pastarąją savaitę kaip į vandenį dingsta Seimo nariai, nenorintys pasirodyti komiteto posėdžiuose. Tokia tendencija tradiciškai stebima, kai artėja rinkimai, mat parlamentarai teisėkūros darbą iškeičia į rinkimų kampanijas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Gegužė mėn. 17 d., Šeštadienis

Povilas Urbšys dalyvavo šokių ir dainų festivalyje "Mes nupinsim šokių pynę"

Gegužės 17 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyko penktasis tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę“, kurį organizavo Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla ir Panevėžio dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“. Renginį atidarė jo globėjas Seimo narys Povilas Urbšys, pažymėdamas, kad ši draugystės ir vilties šventė agresoriaus prieš Ukrainą akivaizdoje yra ne kumštis, o ištiesta draugystės ranka. Meniškai atliekamais tautiniais šokiais ir dainomis susirinkusiuosius džiugino vaikai ir jaunimas iš  Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Latvijos ir Lietuvos. Mūsų šalį atstovavo net keturi kolektyvai:  Vilniaus savivaldybės Kirtimų kultūros centro ansamblis „Vilniaus pynimėlis“, Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Viltis“, Panevėžio pradinės mokyklos tautinio meno ansamblis „Saulužė“ bei Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“. Po ypatingai jautriai ukrainiečių atlikto šokio lietuvių liaudies motyvais, kai ant scenos viena šalia kitos suplazdėjo Ukrainos ir Lietuvos vėliavos, susirinkusieji dėkojo svečiams pakilę iš savo vietų. Renginį vedusi aktorė Elona Karoblytė šventės pabaigoje sukvietė visus atlikėjus – jų buvo tiek daug, kad užpildė ne tik sceną, bet ir jos prieigas. Seimo narys Povilas Urbšys įteikė padėką ir pasveikino visų trijų pasirodžiusių Panevėžio ansamblių  vieną iš vadovų ir pagrindinių šio festivalio iniciatorių Ričardą Bakanauską, apdovanojo kiekvieną kolektyvą renginio organizatorių vardu ir asmeniškai. Šventės užbaigai džiaugsmingą akcentą uždėjo scenoje išsiveržę ugnies fontanai bei spalvingas konfeti lietus.

Daugiau: http://www.panskliautas.lt

2014 m. Gegužė mėn. 16 d., Penktadienis

Panevėžyje politikai nesustabdė tiksinčio bombos mechanizmo

Į konfliktų draskomą Panevėžio J.Miltinio dramos teatrą penktadienį atvyko sunkiasvoris desantas: Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas teatre surengė išvažiuojamąjį posėdį. Seimo narys Vytautas Juozapaitis kenčiantį teatralą palygino su atomine bomba, tačiau seimūnai išsiskirstė taip ir nesustabdę to tiksinčio mechanizmo.

Skaitykite: http://www.lrytas.lt

2014 m. Gegužė mėn. 15 d., Ketvirtadienis

Renginys „Šeimų šventė 2014: dovana, dėkingumas, džiaugsmas“

Povilas Urbšys gegužės 15 d. Kaune dalyvaus šeimos metų renginyje „Šeimų šventė 2014: dovana, dėkingumas, džiaugsmas“. 2014-uosius beveik visos Lietuvos krikščionių bažnyčios paskelbė Šeimos metais. Gegužės 15-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, Kaune, „Žalgirio“ arenoje organizuojamas Lietuvos krikščioniškų šeimų vakaras.

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

P.Urbšys: valdžia gavo žinutę, kad nieko nekeisti nebegalima

Skirtingai nuo kitų Lietuvos miestų, išskyrus Klaipėdą ir Kauną, Panevėžyje antrą vietą laimėjo nepriklausomas kandidatas Naglis Puteikis. Politologai, ekspertai, viešų ryšių specialistai jau dabar balsavusius už N.Puteikį vadina protesto balsais, tik tiesiai neįvardina, prieš ką.

Skaityti: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

Konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“

Gegužės 14 d., trečiadienį, 13 val. Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“, kuri vyks Seimo Kovo 11-osios Akto salėje.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 307 iš 346