Naujienos

2014 m. Birželis mėn. 03 d., Antradienis

Šventė Panevėžio muzikos mokykloje

Š. m. birželio 2 d. 16.00 val. Panevėžio muzikos mokyklos vidiniame kiemelyje vyko nauja tradicija pretenduojanti tapti – mokslo metų uždarymo, vasaros atostogų atidarymo - šventė. Koncertą rengė Muzikos mokyklos bendruomenė, į kurią buvo pakviesti Dailės mokyklos mokiniai bei mokytojai, taip pat kitų mokyklų moksleiviai, pedagogai, tėveliai. Koncertas buvo atviras visiems miestelėnams. Kadangi tokio pobūdžio renginys vyko pirmą kartą, iš šalies apsilankiusių buvo ne tiek daug, tačiau užsukusius pasitiko iš ties puiki atmosfera. Didelį įspūdį šventėje paliko žirgas, suteikęs renginiui specifiškumo ir jaukumo. Norinčių pajodinėti vaikų nutįso didžiulė eilė. Žirgą šiai šventei dovanojo Seimo narys Povilas Urbšys, sumokėjęs nuomos mokestį jos savininkams. Tai buvo vienas svarbiausių akcentų - mat ir koncerto pavadinimas skelbė - „Arklio metų vasara prasideda, atostogoms VALIO!“ O vaikams ir mokytojų bendruomenei, sveikindamas su mokslo metų užbaigimu, P.Urbšys palinkėjo gražios, ilgos ir šiltos vasaros bei naujų įspūdžių.

Koncertą vedė Muzikos mokyklos teatro studijos jaunieji aktoriai, koncertavo Muzikos mokyklos ugdytiniai, renginio metu piešė Dailės mokyklos mokiniai.

2014 m. Birželis mėn. 02 d., Pirmadienis

Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 2 d. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, vyko šventė "Kai aš užaugsiu, būsiu...". Šventinės muzikinės programos metu per dainą ir šokius vaikų globos namų vaikai svečiams pristatė įvairias profesijas. Šventės dalyvius pasveikino Povilas Urbšys, palinkėjo visiems turėti savo svajones, bet svarbiausia būti gerais žmonėmis.

2014 m. Birželis mėn. 02 d., Pirmadienis

„Strazdanėlėms“ 25 metai!

Birželio 1 d. Panevėžio J. Miltinio dramos teatre buvo švenčiamas mokyklėlės „Strazdanėlės“ 25 metų jubiliejus. Mažieji mokinukai, vadovaujami savo mokytojų ir tėvelių, pasekė muzikinę pasaką „Čiulba ulba ūbauja“, įgarsintą to paties pavadinimo mokyklėlės išleisto CD pagalba. Scenoje, pasipuošę įvairių paukštelių kostiumais, pasirodė apie šimtas vaikų. Daugiausia emocijų sukėlė patys mažiausieji aktoriai, dar nešiojami ant mamyčių rankų - vieni savo užkrečiančiomis ir pasitikinčiomis šypsenomis, kiti - nepabudę net scenoje ir tapę miegančiais veiksmo dalyviais. Programėlės pabaigoje spalvingą lietų pažėrė konfeti patrankos. Antrojoje dalyje žiūrovai aplodismentais dėkojo šios veiklos entuziastams Dalijai Latvėnienei, mokyklėlės „Strazdanėlės“ įkūrėjai ir vaikų ugdymo mokyklėlių pradininkei Lietuvoje, jos dukroms Gintarei, Sonatai ir žentui Petrui. Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės, Vilniaus „Strazdanėlių“ mokyklos vadovės, paraginti, vaikai padovanojo žiūrovams nuotaikingą dainą. Dalija Latvėnienė įteikė padėkas dabartinėms „Strazdanėlių“ mokytojoms. Žodį taręs Seimo narys Povilas Urbšys sakė besidžiaugiantis, kad prieš 23 metus yra atvedęs savo sūnų ir atidavęs į patikimas vadovės rankas. Jis pasveikino Daliją Latvėnienę, įteikė padėką ir keletą įsigytų „Strazdanėlių“ išleistų knygų „Čiulba ulba ūbauja“, kurias vadovė žadėjo perduoti pirmosioms mokyklėlės kūrėjoms. Kiekvienam scenoje pasirodžiusiam vaikui buvo įteiktos UAB „PZU Lietuvos gyvybės draudimas“ parengtos dovanėlės.

2014 m. Birželis mėn. 02 d., Pirmadienis

Kodėl Valio byla atimta iš Vilniaus prokurorų ir perduota panevėžiečiams?

Nuo pareigų laikinai nušalinto generalinio prokuroro Dariaus Valio bylą jo pavaduotojas Darius Raulušaitis asmeniniu sprendimu ir neva „siekiant objektyvaus tyrimo“ perdavė tirti Panevėžio apygardos prokuratūrai. Tačiau tiek Seimo nariai, tiek patys prokurorai įtaria, jog tai daroma siekiant D. Valį ir vėl išsukti nuo atsakomybės. Maža to, D. Raulušaitis tuo suinteresuotas ne mažiau nei pats D. Valys – Prokuratūros įstatymas numato, jog generalinio prokuroro pavaduotojai netenka pareigų, kai jų netenka juos paskyręs generalinis prokuroras.

 

Skaitykite: Alfa.lt http://www.alfa.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Piešinių paroda "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą"

Gegužės 30 d. Panevėžio Gamtos mokykloje vyko Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" laureatų apdovanojimo renginys. Jame ne tik dalyvavo, bet ir apdovanojo po vieną dalyvį iš kiekvienos dalyvavusių amžiaus grupės vaikų. Mokyklos direktorė Regina Kliminskienė pasidžiaugė tokiu dėmesiu ir paskatinimu vaikams ir teigė, kad tai galbūt taps gera tradicija. Konkurse, kuris vyksta jau 23-ą kartą, o kaip tarptautinis, 10-ą kartą, buvo atsiųsta net 1671 darbai iš įvairių šalių- JAV, Kinijos, Baltarusijos, Norvegijos, Indijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. 

Skaitykite daugiau...

2014 m. Gegužė mėn. 29 d., Ketvirtadienis

„Poezijos skaitymai PO URBŠIO ĄŽUOLU“

Gegužės 30 d. (penktadienį) 15 val. Povilas Urbšys dalyvaus renginyje Juozo Urbšio tėviškėje (Zaosės vnk., Čiūrų k., Krekenavos seniūnija). Čia jau penktą kartą vyks „Poezijos skaitymai PO URBŠIO ĄŽUOLU“!

Plačiau: http://pavb.lt/lt/

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Pasirengę aukoti laisvę nėra verti nei laisvės, nei saugumo

„Kol valstybėje nesustiprės žmonių atstovavimas, dalyvavimas priimant juos liečiančius sprendimus, tol niekas nesikeis. Pasikeitimai galimi tik per pilietinio aktyvumo skatinimą. Turime aiškiai suprasti, kad Konstitucijos šaltinis yra pilietiška Tauta. Deja, daugeliu atvejų, kaip sovietiniais laikais, renkamės saugumą, o ne laisvę“, – sako Seimo narys Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys. Prezidentė gins mūsų saugumą ar laisvę?

Nuo seno žmogus sprendžia dilemą: kas jam svarbiau – jo laisvė ar saugumas. Pagal tai jis formavo politines ideologijas ir kūrė valstybę. Sovietinis totalitarinis režimas tarybiniams piliečiams įskiepijo į sąmonę sampratą, jog valstybės saugumas – aukščiausia vertybė. Tik besipriešinę šiai sistemai puoselėjo žmogaus teisių ir laisvių viršenybę.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 25 d., Sekmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Gegužės 26 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties „Pulsas“ laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. Gegužė mėn. 25 d., Sekmadienis

"Šaltinio" progimnazijai 20 metų

Gegužės 23 dieną Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos bendruomenei, švenčiančiai 20 metų jubiliejų, sveikinimus ir padėkos raštą nuo Seimo nario Povilo Urbšio įteikė jo padėjėja, linkėdama toliau augti ir tobulėti bei auginti kitus, kad nuoširdus darbas padėtų jaunimui rasti neišsenkančius gyvenimo prasmės, išminties ir džiaugsmo šaltinius.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 306 iš 346