Naujienos

2013 m. Lapkritis mėn. 22 d., Penktadienis

Kiek dar liko Sąjūdžio?

Šiandien portalas respublika.lt rašo:

Šiemet sukako 25 metai nuo Sąjūdžio - reikšmingiausios jėgos siekiant Nepriklausomybės- susikūrimo. Valstybiškai paminėjome tokią sukaktį? Paminėjome, jei paminėjimu laikytume valstybinės komisijos Sąjūdžio 25 metų sukakčiai paminėti sudarymą... O reikšmingesnių renginių kaip ir nebūta. Šiais laikais daugiau dėmesio skiriama pasirengti švęsti Heloviną. Kodėl tai, kas svarbu, pasidarė nebesvarbu? Ar dėl to, kad kasdien vis mažiau Nepriklausomybės lieka?

Straipsnį skaitykite...

 

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Parlamentarus šokiravo Valio ir Grinos arogancija

Antradienį į Seimą iškviestų generalinio prokuroro Dariaus Valio ir Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Gedimino Grinos, kuriems buvo pateikti klausimai, susiję su skandalingu tyrimu dėl informacijos nutekinimo apie VSD pažymą, kurioje buvo perspėjama dėl Rusijos informacinių atakų, elgesys sukėlė parlamento pasipiktinimą. Kai kurie naujienų portalo Alfa.lt kalbinti parlamentarai liko priblokšti minėtų pareigūnų arogancijos, kiti manė, kad Seimas užsiima tuščiu politikavimu.

Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio skyriaus viršinininkas, Seimo narys Povilas Urbšys naujienų portalui Alfa.lt tikino manantis, kad D. Valio ir G. Grinos „vengimas ataskyti į klausimus irgi yra tam tikras atsakymas”.

Straipsnį skaitykite...

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Seimas ėmėsi pataisų dėl žurnalistų šaltinių apsaugos

Seimas antradienį po pateikimo ėmėsi prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlytų pataisų dėl žurnalistų šaltinių apsaugos.

Seimo narių Mišrios grupės atstovas Povilas Urbšys kritikavo dar vieną prezidentės siūlymą, kad kratos metu būtų daromas garso ir vaizdo įrašas - tokie pakeitimai pasiūlyti ne atsirai žurnalistams, o visiems piliečiams. „Ar tai nepažeistų teisės į privatų gyvenimą? Antras klausimas, kiek kratų padaroma Lietuvoje per metus, ar tai nepareikalaus papildomų lėšų?“ - sakė P.Urbšys.

Visą straipsnį skaitykite: http://www.lrytas.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys: „Informacijos nutekinimas naudingas Rusijai“

Į Seimo posėdį atvykę Valstybės saugumo departamento ir generalinės prokuratūros vadovai Seimo nariams aiškinosi dėl slaptos pažymos paviešinimo tyrimo. Saugumo vadovas Gediminas Grina į parlamentarų klausimus atsakė: „Nieko nežinau“. Prezidentūra Seimo narių klausimus institucijų vadovams vertina skeptiškai. Anot prezidentės patarėjos Rasos Svetikaitės, politikai neturi teisės kištis į teisėsaugos darbą, tad ir Seimo nariai neturėtų aiškintis, kaip žiniasklaidai buvo nutekinta slapta informacija.

Reportažą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13848755411384842293

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys. Krikščionys privalo imtis didesnės atsakomybės už dabartinę Lietuvą

Straipsnį skaitykite:  http://www.bernardinai.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys dalyvavo Pasaulinėje lyderystės konferencijoje

Lapkričio 22 d., penktadienį, Povilas Urbšys dalyvavo Pasaulinėje lyderystės konferencijoje, kuri vyko Forum Palace (Konstitucijos pr.26,  Vilnius). Konferencijos tikslas - ugdyti lyderius visame pasaulyje, įkvėpti juos, suteikti ar atgaivinti ateities viziją, lavinti įgūdžius visuomenės ir bažnyčios labui.

2013 m. Lapkritis mėn. 18 d., Pirmadienis

„Skiepas“ prezidentei suveikė priešingai

Prezidentė, pasak profesoriaus Vytauto Landsbergio, „pasiskiepijusi“ nuo būsimų provokacijų prieš rinkimus, kai žiniasklaidoje pasirodė slapta VSD informacija, kurioje buvo rašoma apie galimas provokacijas prieš šalies vadovę, veikiausiai neapskaičiavo. Taip LRT televizijos laidai „Savaitė“ teigė ekspertai. Informacijos nutekinimo tyrimas pasiekė tokį laipsnį, kad baigtis be rezultato tapo beveik neįmanoma. Prokuratūra pranešė, kad ji jau atskleidė nusikaltimą. Tiesa, kreipimasis į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją, kad ši nustatytų informacijos slaptumo pagrįstumą, leidžia galvoti, kad procesas užsitęs, nes kažkam labai neparanku, kad įtariamųjų pavardės būtų paskelbtos.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/762687

2013 m. Lapkritis mėn. 18 d., Pirmadienis

Konferencija, skirta Pasaulinei diabeto dienai – Jungtinių Tautų dienai paminėti

2013 m. lapkričio mėn. 18 d. 12 val. rajono savivaldybės salėje (Vasario 16-osios g. 27) Povilas Urbšys dalyvavo konferencijoje, skirtoje Pasaulinei diabeto dienai – Jungtinių Tautų dienai paminėti. Konferenciją organizavo Panevėžio diabeto draugija „Viltis“.

2013 m. Lapkritis mėn. 15 d., Penktadienis

2013 m. lapkričio 14 d. Povilas Urbšys susitiko su moksleiviais LR Seime

Lapkričio 14 dieną Seimo nario Povilo Urbšio kvietimu Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos ir Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokinių iniciatyvinės grupės, dalyvavusios didžiausiame Lietuvoje pilietiškumo ugdymo projekte „Kuriame Respubliką”, svečiavosi LR Seime.  Mokiniai turėjo galimybę stebėti Seimo posėdį, susipažinti su Seimo erdvėmis, pristatyti įgyvendintus projektus ir diskutuoti apie tarnystę Tėvynei.

2013 m. Lapkritis mėn. 15 d., Penktadienis

Pateikta rezoliucija dėl Ukrainos ekspremjerės Julijos Tymošenko

2013 m. lapkričio 14 d. Seimo posėdžiui buvo pateikta rezoliucija dėl Ukrainos ekspremjerės Julijos Tymošenko paleidimo į laisvę. Mišrios Seimo narių grupės vardu Povilas Urbšys pasisakė už Užsienio reikalų komiteto pateiktą rezoliuciją.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 305 iš 321