Naujienos

2013 m. Gruodis mėn. 09 d., Pirmadienis

Seimo nariai kreipėsi į Valdybą dėl Etikos ir procedūrų komisijos teisėtumo

Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje narystę sustabdę opozicijai atstovaujantys penki komisijos nariai – Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis, Stasys Šedbaras, Dalia Teišerskytė ir Povilas Urbšys – šiandien kreipėsi į Seimo Valdybą informuodami, kad 2013 m. gruodžio 4 d. Etikos ir procedūrų komisijos posėdis neįvyko, o valdančiajai daugumai priklausančių ir jai prijaučiančios frakcijų atstovų tos dienos susirinkimas nėra laikytinas komisijos posėdžiu.

Plačiau: http://www3.lrs.lt

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Panevėžio J. Miltinio gimnazijos mokiniai pasidalino įspūdžiais iš išvykos į Seimą

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Povilas Urbšys: Grybauskaitė ir Uspaskichas-tai vieno kūno dvigalvis erelis

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo konferencijoje

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto ir Panevėžio vyskupijos šeimos centro edukacinėje konferencijoje "Šeima-pasaulio ir istorijos variklis", kuri vyko instituto patalpose (Nemuno g. 33, Panevėžys).

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

Panevėžio krašto skautų dainų konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau"

Gruodžio 6 dieną Panevėžio šv.Petro ir Povilo bažnyčios parapijos namuose vyko Panevėžio krašto skautų atrankinis konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau", kurio finalininkai sausio mėnesį atstovaus savo krašto skautams respublikiniame skautų dainų konkurse. Renginio metu skautai pristatė savo džvienetus - draugoves, atliko pasirinktas dainas, žiūrėjo flmą apie tautinę stovyklą, kuri Lietuvos jaunimo organizacijų atstovų buvo išrinkta 2013 metų Jaunimo metų įvykiu. Seimo nario Povilo Urbšio prizas už patriotiškiausią dainą buvo įteiktas Jurgio Kairio draugovės skaučių duetui. Balsingos ir artistiškos skautės atliko dainą "Anoj pusėj".

 

2013 m. Gruodis mėn. 06 d., Penktadienis

2013 m. gruodžio 6 d. Povilas Urbšys dalyvavo diskusijoje

2013 m. gruodžio 6 d. Povilas Urbšys dalyvavo LR Seimo Užsienio reikalų komiteto ir Europos reikalų komiteto bendradarbiaujant su Estijos ambasada Lietuvoje ir Estijos prekybos rūmais organizuotoje diskusijoje "Rail Baltica projekto įgyvendinimo aktualijos", kuri vyko Lietuvos Respublikos Seime.

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Paminėta Tarptautinė savanorių diena

Gruodžio 5-oji - Tarptautinė savanorių diena. Jai paminėti „Maisto bankas“ Panevėžyje organizavo renginį, per kurį apdovanoti labiausiai regiono savanoriškai veiklai nusipelnę žmonės ir organizacijos. „Maisto banko“ sudaryta vertinimo komisija atrinko ir apdovanojo 9 nominantus, labiausiai regiono savanoriškai veiklai nusipelniusius žmones ir organizacijas.

Povilo Urbšio padėka už pasiaukojantį darbą, padedant tiems, kuriems pagalba ir atjauta yra reikalingiausia, buvo įteikta Metų savanorei Liucijai Raugalienei.

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Deja vu: Seime – eiliniai ginčai dėl V. Uspaskicho

Straipsnį skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/765674

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Kiek dar liko Sąjūdžio?

Straipsnį skaitykite: http://www.respublika.lt

2013 m. Gruodis mėn. 03 d., Antradienis

Panevėžyje paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

Šiandien Panevėžio Bendruomenių rūmuose rinkosi Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos nariai, kurie minėjo net dvi šventes - Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir 25 - ąjį draugijos jubiliejų. Draugijos pirmininkė džiaugėsi narių aktyvumu, nuveiktais darbais ir išsakė ateities lūkesčius.
Povilo Urbšio vardu Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijai ir jos pirmininkei Stanislavai Arbutavičienei buvo įteikta padėka už nuoširdžią atsakomybę, susitelkimą, ugdomą bendrystės jausmą ir rūpinimąsi vieni kitais.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 303 iš 321