Pastaba
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/baltijosk

Naujienos


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_44d20f781c_zoomed_baltijos_keliui_25_.jpg' for writing: Permission denied in /home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 295
2014 m. Rugpjūtis mėn. 25 d., Pirmadienis

Esame čia kartu!

Povilas Urbšys šeštadienį, rugpjūčio 23 d., dalyvavo Baltijos kelio 25-mečiui paminėti organizuotame koncerte "Esame čia kartu".

2014 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Šeštadienis

Su Baltijos kelio 25-mečiu – vienybės ir tiesos troškimo diena

                       Povilas Urbšys

2014 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Penktadienis

Padėkos šventė Šv. Juozapo globos namuose

Rugpjūčio 22 d. Šv. Juozapo globos namuose vyko Padėkos šventė, skirta paminėti įstaigos 5 metų darbo jubiliejui. Pirmoje dienos pusėje globos namų darbuotojai, įvairių socialinių įstaigų vadovai ir darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir savanoriai susirinko į konferenciją "Socialinių paslaugų kokybės principai ir veiklos kryptys“. Konferencijoje pranešimus skaitė socialinio darbo praktikai, dėstytojai, dvasininkai. Ypatingai susikaupę  visi klausėsi doc. dr. Ramunės Jurkuvienės, kalbėjusios apie socialinių paslaugų kokybę, darbuotojų ir klientų santykius.

Antroje dienos pusėje įstaigos kieme rinkosi globos namų bendruomenė - gyventojai, jų artimieji, darbuotojai, savanoriai. Susirinkusius pasveikino Povilas Urbšys, linkėdamas ramybės ir dvasinės giedros globos namų gyventojams, dėkodamas visiems, kurių pastangomis, gyvenantys globos namuose jaučiasi reikalingi, apgaubti dėmesio, meilės ir įteikė priemonių, kurios praturtins senjorų laisvalaikio užsiėmimus. Visus susirinkusius džiugino grojantys ir dainuojantys globos namų gyventojai. Dar ilgai kieme netilo dainos, šventinis šurmulys, artimųjų pokalbiai ir vaišės.

2014 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Penktadienis

Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška

Šiandien, rugpjūčio 22 d., Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje "Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška".

{gallery}baltijosk{/gallery}

2014 m. Rugpjūtis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Baltijos kelias – mūsų teisėjas

1989 metais rugpjūčio 23 dieną per Estiją, Latviją ir Lietuvą nusidriekė 700 kilometrų žmonių grandinė, pastebėta net iš kosmoso aukštybių. Du milijonai žmonių nuščiuvusiems Maskvos Kremliaus bonzams ir sočiajai Europai metė laisvės ir tiesos iššūkį – sujaukė pasaulio galingųjų palaimintą mūsų vergovės atnaujinimo planą, vadintą skambiu „perestrojkos“ vardu.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Seimo opozicija vėl žada protestus

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) opozicijos atstovai vėl žada protestus, jei rudenį nebus grįžta prie komisijos sudarymo tvarkos klausimo.

Praėjusiais metais komisijos pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys ir kiti opozicijos atstovai boikotavo komisijos posėdžius, protestuodami prieš valdančiųjų balsavimą politiniu pagrindu.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/

 

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės stovykla

Rugpjūčio 15 d. Povilas Urbšys lankėsi Lietuvos  Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės vasaros stovykloje "Dėkokime... Švęskime...".

2014 m. Rugpjūtis mėn. 11 d., Pirmadienis

Išvyka baidarėmis

Rugpjūčio 9 d. Povilas Urbšys kartu su Pilietinio judėjimo KARTU nariais bei jų šeimomis dieną leido Krekenavos regioniniame parke. Apniukęs dangus nenumalšino noro pasibūti kartu, paplaukioti baidarėmis Nevėžio upe ir susipažinti su savo regionu.

Visa kompanija įveikusi trasą Nevėžiu, neskubėjo skirstytis ir aplankė Mėnulio akmens parką, apylinkėmis grožėjosi įlipę į Krekenavos regioninio parko apžvalgos bokštą, ant Čičinsko kalno prisiminė senas legendas.

2014 m. Rugpjūtis mėn. 10 d., Sekmadienis

Nelygios rinkimų varžybos

Artėjantys savivaldos rinkimai gyventojams žada visą šūsnį staigmenų. Kad merus galėsime rinkti tiesiogiai, dar ne vienintelė naujiena. Rinkimuose į savivaldybių tarybas galės dalyvauti ir visuomenininkai, žinoma, tik ne tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip politinės partijos.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Šeštadienis

Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio vyskupijos Gyvojo Rožinio X-ajame kongrese

 

Rugpjūčio 3 d. Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje buvo švenčiami Porciunkulės atlaidai ir vyko Panevėžio vyskupijos Gyvojo Rožinio X kongresas „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“, skirtas Gyvojo Rožinio draugijos įkūrimo dešimtmečiui ir Šeimos metams paminėti.

Šv. Mišių aukai vadovavęs vysk. Lionginas Virbalas pamoksle, susiedamas su kongreso tema „Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“ , priminė Porciunkulės atlaidų istoriją.  Po šv. Mišių svečias iš Vilniaus kun. Ričardas Doveika konferencijoje pasidalino savo įžvalgomis apie Rožinio maldos prasmę žmonių gyvenime.

Povilas Urbšys, dalyvavęs iškilmėse šv. Mišiose Panevėžio katedroje ir agapėje, pasveikino susirinkusius, prisiminė dar vieną – neseniai paminėtą Panevėžio Gyvojo Rožinio draugijos 35 metų  atkūrimo - sukaktį, pavadino Rožinio maldininkus tikrąja maldos kariuomene bei pastebėjo, kad labai prasmingas yra šios draugijos credo: „Kilti ir kelti“, kuris atliepia popiežiaus Leono XIII, vadinamo Rožinio popiežiumi, minčiai, kad tikintis turi būti ne tiktai sau, bet būti pasiruošęs aukotis ir kitam. Povilo Urbšys draugijos nariams dėkojo už tą maldos auką, įteikė padėką Panevėžio vyskupijos ir Panevėžio Gyvojo Rožinio draugijos vadovei Nijolei Gylienei už daugiau kaip 7000 Švč. M. Marijos mylėtojų telkimą nenutrūkstamai maldai ir vieningai veiklai,  linkėdamas draugijai augti, kad gėrio tarp žmonių būtų daugiau.

Nijolė Gylienė pastebėjo, kad tai pirmas kartas, kai Gyvojo Rožinio renginyje dalyvauja Seimo narys, ir tai yra geras ženklas, nes ir Seime bus paliudyta, kad yra tokios organizacijos, kad jų nariai meldžiasi už Vyriausybę, ir kad vieni yra reikalingi kitiems.    

 

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 301 iš 348