Naujienos

2017 m. Lapkritis mėn. 30 d., Ketvirtadienis

Valstybės tarnybos departamentas 15 metų sukaktį paminėjo konferencija

VTD_15_metu.jpgGruodžio 1-ąją Valstybės tarnybos departamentas mini 15-ąsias įkūrimo metines. Tiek pat metų sueina ir dabar galiojančiai Valstybės tarnybos įstatymo redakcijai. Šia proga lapkričio 30 d. departamentas surengė diskusiją, skirtą apžvelgti Lietuvos valstybės tarnybos raidą. Diskusijoje dalyvavo ir Povilas Urbšys.

Kodėl dabartinė valstybės tarnyba yra tokia, kokia yra? Kodėl ją kuriant buvo priimti vienokie, o ne kitokie sprendimai? O kaip to meto problemos būtų sprendžiamos šiandien? Su kokiais iššūkiais ir kliūtimis susidūrė dabartinės sistemos kūrėjai ir ką jie patartų tiems, kurie šiandien priima sprendimus dėl valstybės tarnybos ateities? Apie tai diskutavo tie, kurie prisidėjo prie Lietuvos valstybės tarnybos gimimo, raidos ir kurie toliau ją tobulina, mokslininkai, politikai, profesinių sąjungų atstovai, žmogiškųjų išteklių valdymo specialistai ir kiti.

Daugiau informacijos...

2017 m. Lapkritis mėn. 30 d., Ketvirtadienis

Susitikimas su Pilietiniu judėjimu KARTU

Lapkričio 29 d. vakarą Povilas Urbšys susitiko su Pilietinio judėjimo KARTU nariais ir bičiuliais. Seimo narys pristatė nuveiktus darbus: kalbėjo apie sveikatos sistemos bei valstybinių įmonių pokyčius, darbą Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete. Susirinkusieji domėjosi nuveiktais darbais miestui, darbo Seime užkulisiais bei Seimo nario likimu valdančiojoje frakcijoje.

Povilas Urbšys pažadėjo išlikti ištikimas savo rinkėjams, vertybėms bei įsitikinimams ir dirbti Panevėžio labui.

2017 m. Lapkritis mėn. 30 d., Ketvirtadienis

Seimas užsimanė didesnių algų

Seimas po svarstymo pritarė siūlymui nuo sausio 2 eurais kilstelėti bazinį dydį, pagal kurį apskaičiuojamos politikų, pareigūnų, teisėjų, valdininkų ir valstybės bei savivaldybių biudžetinių įstaigų darbuotojų algos. Tiesa, pastariesiems atlyginimai dėl to didėtų iki 10 eurų, o štai parlamentarams - net po 50. Seimo narių pajamos taip pat didėtų nuo sausio, nors teisės aktai numato, kad jie patys sau algų didinti negali, toks sprendimas gali įsigalioti tik pradėjus darbą naujos kadencijos Seimui. Tačiau premjeras Saulius Skvernelis apie tai užsiminusį savo frakcijos kolegą Povilą Urbšį nutildė išvadindamas populistu ir patardamas jam algos atsisakyti visai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 29 d., Trečiadienis

Andriaus Repšio fotografijų paroda „Paukščio akimis“

Untitled.pngPanevėžio miesto fotografijos galerijoje atidaryta panevėžiečio fotomenininko Andriaus Repšio fotografijų paroda „Paukščio akimis“.

Fotografas Andrius Repšys fotografuoja jau 18 metų. Pradėjo studijuodamas Kauno aukštesniojoje miškų mokykloje. Nuo 200-ųjų iki 2017-ųjų metų surengė 39 personalines parodas, dalyvavo daugiau kaip 30-tyje grupinių parodų  laimėjęs ne vieną apdovanojimą, tarpe jų keturi „Auksiniai kadrai“. „Visada žavėjo vaizdai iš viršaus. Tik juos įamžinti taip, kaip norėtųsi, ribojo techninės galimybės – lėktuvai nepajėgdavo nusileisti pakankamai žemai, oro balionus vėjas nešdavo nebūtinai ten, kur reikėdavo. Tikru atradimu, praplėtusiu fotografo pasaulį, tapo dronai, suteikę neribotas galimybes fotografuoti bet kokiame aukštyje ir bet kokiu atstumu“, - kalbėjo parodos autorius.

Povilas Urbšys pasveikino Andrių Repšį surengus tokią įdomią parodą, kuri nustebino savo netikėtumu. "Kalbos apie skraidančius aparatus, kartais mums asocijuojasi su agresija, su terorizmo atakomis, bet Andriaus rankose dronas tampa pagalbininku. Jo pagalba sukuriamos šios nuostabios nuotraukos, kurios leidžia gėrėtis Lietuvos vaizdais iš aukšto“, - kalbėjo Seimo narys ir, linkėdamas autoriui gerų kadrų, padovanojo suvenyrą.

2017 m. Lapkritis mėn. 29 d., Trečiadienis

Kam R. Karbauskiui Seime moterys?

infod.pngJeigu esi valstybės tarnyboje, nesvarbu, kokiame statuse – ar esi Seimo narys, ar padėjėja, ar referentė, jeigu tavęs paklausia, ką tu dirbi, turi pasakyti kaip Tėve mūsų“.

Lapkričio 28 d. LNK televizijos laidoje „Info diena“ Seimo nario Povilo Urbšio pokalbis su žurnaliste Indre Makaraityte.  

Žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 29 d., Trečiadienis

Urbšys pasipiktino Karbauskiu: gal užteks vieną kartą?

Agnė Širinskienė, Ramūnas Karbauskis and Povilas Urbšys

Dar vieno Seime kilusio skandalo gijos veda į Panevėžį. Paaiškėjo, kad panevėžietė menininkė Milena Marcinkevičiūtė, jos draugei Gretai Kildišienei palikus parlamentą, buvo įdarbinta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime referente.

Nors M.Marcinkevičiūtei kiekvieną mėnesį mokamas beveik 800 eurų siekiantis atlyginimas, kolegos darbo vietoje jos nėra matę. Ją įdarbinęs frakcijos seniūnas R. Karbauskis, iš pradžių mėtęs pėdas, vėliau atskleidė, kad referente įdarbinta panevėžietė dirba nuotoliniu būdu, nes esą yra neįgali. Valstiečių lyderio teigimu, kilęs ažiotažas – tik dar vienas būdas jį apjuodinti. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos referente M. Marcinkevičiūtė, artima G. Kildišienės bičiulė, buvo įdarbinta pirmomis šių metų dienomis. Nors dokumentuose nurodyta, kad panevėžietė turėtų darbuotis Seime, čia ji neturi net savo darbo vietos, o kolegos M. Marcinkevičiūtės nėra akyse matę.

Skaitykite: https://www.delfi.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 29 d., Trečiadienis

Ar keldami politikų ir tarnautojų algas Seimo nariai didina Lietuvoje socialinę atskirtį?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „aktualusis interviu“Povilas Urbšys dalyvavo Žinių radijo laidoje "Aktualusis interviu". Laidos tema - Ar keldami politikų ir tarnautojų algas Seimo nariai didina Lietuvoje socialinę atskirtį?

P. Urbšys savo nuomonę išsako nuo 14:03 min.: 

https://www.ziniuradijas.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 29 d., Trečiadienis

Ar po pastarųjų skandalų rinktumėte valstiečius į valdžią dar kartą?

arrinktumete.png

Lapkričio 27 d. lrytas.tv laidoje „Nuoga tiesa“ kartu su kitais pašnekovais diskutavo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys.

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 27 d., Pirmadienis

Gintaro Bleizgio naujosios knygos „Karmelio kalno papėdėje“ pristatymas

Arunas Revotas nuotrauka.Lapkričio 27 d. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje vyko poeto Gintaro Bleizgio dienoraščio formos romano „Karmelio kalno papėdėje“ pristatymas. Knygos atsiradimą inspiravo poetės Elenos Mezginaitės kūryba. Tekstus skaitė Juozo Miltinio dramos teatro aktorius Albinas Kėleris.

Povilas Urbšys priminė, kad prieš kelias dienas aktoriui Albinui Kėleriui sukako 60 metų. „Jei kalbėtume apie miesto dvasią, tai tu, Albinai, esi šio miesto dvasingumo matas. Aktorystė tau yra daugiau negu profesija. Tai -  tavo kelias, tavo pašaukimas, tiesa, laimė ir kančia. Ačiū tau, kad padedi mums, atveri kūrybos paslaptis ir paskatini patiems pažinti savo gelmes“,- sveikino jubiliatą Seimo narys. „Gintaras Bleizgys yra giliai tikintis žmogus ir nesigėdija to pasakyti, kas retokai pasitaiko tarp kūrėjų. Žinant tai, jo kūryba tampa labiau suprantama“, - kalbėjo Povilas Urbšys ir baigdamas pasveikino poetą išleidus naują knygą. 

2017 m. Lapkritis mėn. 27 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys: „Savivaldybės virsta kunigaikštystėmis“

„Kalbama, kad reikia optimizuoti ambulatorijas kaimuose, tačiau kai kuriuose rajonuose situacija yra tragiška. Kaimo žmogui prisikviesti gydytojus yra be galo sudėtinga. Gydymo įstaigose pokyčius reikia daryti atsargiai, ne vien tik užsidarius ministerijos kabinetuose“, - sako neigiamas centralizacijos tendencijas įžvelgiantis Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys (55 m.).

Skaitykite: http://lsveikata.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 4 iš 216