Naujienos

2020 m. Rugsėjis mėn. 30 d., Trečiadienis

Ar atliekų tvarkymo centralizavimas sumažins mokesčius žmonėms?

Kom.pngPovilo Urbšio pasisakymą žiūrėkite čia

2020 m. Rugsėjis mėn. 30 d., Trečiadienis

Apie opozicijos nenorą įgalinti bendruomenes įtakoti nepagrįstus politikų užmojus uždarinėti mokyklas

ss.pngPovilo Urbšio pasisakymą žiūrėkite čia

OPOZICIJOS UŽBLOKUOTO ĮSTATYMO PROJEKTAS: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAK/2a173f00b6af11ea9a12d0dada3ca61b

2020 m. Rugsėjis mėn. 30 d., Trečiadienis

Kas ir kodėl stoja mūru už kelių privačių vaistinių monopolio išsaugojimą

ss.pngPovilo Urbšio pasisakymąžiūrėkite čia

Blokuoto įstatymo projektas: https://e-seimas.lrs.lt/

Balsavimo rezultatai (didelė dalis nebalsavusiųjų neleido surinkti būtino skačiaus įstatymo priėmimui): https://www.lrs.lt/sip/

2020 m. Rugsėjis mėn. 30 d., Trečiadienis

...

6.png

Nesu kieno nors pastumdėlis. Mano tiesioginiai darbdaviai - mane išrinkę žmonės. Jų nuomonė man yra pati svarbiausia. Tokia nuostata man padeda išlikti atviram žmonėms ir laikytis duoto žodžio. Šis atvirumas ir sukaupta patirtis padeda ne tik įsigilinti į įvairių sričių problemas ir ieškoti jų sprendimų vadovaujantis savo sąžine, bet ir įžiūrėti paslėptus savanaudiškus interesus, kai Seime bandoma prastumti atskiroms grupuotėms naudingus įstatymus. Ar tai mano trūkumas, ar privalumas, spręsti Jums.
 
*Politinė reklama, parengta kandidato komandos ir skelbiama nemokamai.
2020 m. Rugsėjis mėn. 29 d., Antradienis

Seime – aistros dėl Muitinės departamento vadovo skyrimo be konkurso

Seime kelią skinasi valdančiųjų „valstiečių“ siūloma nauja Muitinės departamento vadovo skyrimo tvarka – nuo lapkričio 1-osios finansų ministro teikimu jį skirtų ir atleistų Vyriausybė.

Mišrios Seimo narių grupės narys Povilas Urbšys klausė, kodėl pareigūnai, kurie dirba muitinės sistemoje, nenori dalyvauti atrankose. „Tai labai rimtas signalas, kad tie, kurie tikrai išmano šį darbą, jie supranta, kad ten nebus reikalingi kaip specialistai ar dorai atliekantys savo pareigas. Bus skiriamas tik tam tikras pastumdėlis“, – pareiškė P. Urbšys.

Skaitykite: https://www.delfi.lt/

D.Pipo nuotr.

2020 m. Rugsėjis mėn. 29 d., Antradienis

Lukiškių aikštė ir toliau kursto politines aistras: siekiama panaikinti teisės normų pasikartojimą

Seimas

Įsigaliojus įstatymui, reglamentuojančiam Lukiškių aikštės teisinį statusą, Seimas linkęs atsisakyti dar 1999 metais Seimo priimto nutarimo „Dėl valstybės sostinėje esančios Lukiškių aikštės funkcijų“.

Už tai antradienį po svarstymo balsavo 50 Seimo narių, vienas buvo prieš, susilaikė 5 parlamentarai.

Seimo narys Povilas Urbšys mano, kad Vilniaus savivaldybė vilkins įstatymo dėl Lukiškių aikštės vykdymą ir „padarys viską, kad vėl ten būtų pilami pliažai, kad šioje vietoje niekad neatsirastų mūsų garbės simbolis – Vytis“.

„Vytis yra testas mums visiems ir parodo, kas yra kas šitame Seime“, – sakė P. Urbšys.

Skaitykime: https://www.lrt.lt/

J.Stacevičiaus nuotr.

2020 m. Rugsėjis mėn. 29 d., Antradienis

Valdantieji nesugebėjo įtikinti opozicijos – valstybinių vaistinių kol kas šalyje nebus

Povilas Urbšys

Valdantiesiems nepavyko įtikinti opozicijos dėl valstybinių vaistinių steigimo. Balsavime dalyvavo per mažai Seimo narių, todėl įstatymui nebuvo pritarta.

Už valstybinių vaistinių atsiradimą balsavo – 61 Seimo narys, prieš – 0, susilaikė – 0. Įstatymui pritarta nebuvo, nes opozicija ištraukė korteles ir balsavime nedalyvavo.

Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Povilas Urbšys pažymėjo, kad valstybinių vaistinių tinklai turi atsirasti, nes tik taip bus panaikintas vaistinių monopolis.

„Kelių privačių vaistinių monopolis neatsirado savaime. Dabar visos tos politinės jėgos, kurios iškreipia vaistų rinką, mūru stojo prieš šio monopolio ardymą“, – pažymėjo P. Urbšys.

Skaitykite:https://www.lrt.lt/

E.Genio nuotr.

2020 m. Rugsėjis mėn. 28 d., Pirmadienis

Tarptautinis meninio stiklo simpoziumas „GlassJazz’20“

kr.pngRugsėjo 28 d. Dailės galerijoje iškilmingai atidaryta Tarptautinis meninio stiklo simpoziumo „GlassJazz’20“ darbų paroda.

Jau ketvirtą kartą Panevėžyje vyko Tarptautinis meninio stiklo simpoziumas „GlassJazz’20“. Rugsėjo 23–28 d. meninio stiklo studijoje „Glasremis“ vėl kūrybiniame įkarštyje susilydė stiklas, džiazas ir medijų menas.

Šiemet simpoziumas vyko sudėtingomis sąlygomis, kurias diktuoja koronaviruso grėsmė. Tačiau tai nesutrukdė panevėžiečiams ir miesto svečiams stiklo studijoje stebėti unikalų kūrybinį procesą.

Remigijus Kriukas į ketvirtąjį tarptautinį simpoziumą sukvietė kūrėjus iš Jungtinės Karalystės, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos. „GlassJazz“ jiems – tai išskirtinė galimybė būti čia ir dabar vykstančios menų sintezės dalimi, pasinerti į kūrybinius ieškojimus, eksperimentuoti ir atrasti naujas, netikėtas formas.

Kas iš menininkų negalėjo atvykti į Panevėžį, dalyvavo nuotoliniu būdu ir stebėjo, kaip iš jo sukurtų eskizų studijos karštyje gimsta kūrinys.

Šis forumas siekia bendrai veiklai suburti žinomus kūrėjus, suteikiant jiems stiprią ir aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančią techninę bazę, kur jie gali įgyvendinti savo kūrybines idėjas, dalintis patirtimi ir pasitelkdami patrauklias formas populiarinti stiklo meną.

Povilo Urbšio padėjėja pasveikino meninio stiklo studijos „Glasremis“ įkūrėją Remigijų Kriuką su puikiu renginiu ir paroda įteikdama Seimo nario padėką, o menininkei Indrei Stulgaitei-Kriukienei dovanojo puokštę gėlių.

2020 m. Rugsėjis mėn. 28 d., Pirmadienis

...

5.png

Seimu žmonės nusivilia visų pirma dėl Seimo narių nekompetencijos, savanaudiškumo ir atitrūkimo nuo realaus gyvenimo. Nuo šios „seimligės“ kadencijų skaičius neapsaugo - kai kas ja suserga vos išrinkti. Susirūpinę, kaip užsitarnauti geresnę vietą sąraše per kitus rinkimus, jie klusniai spaudo mygtukus aklai vykdydami „neklystančių“ partinių bosų nurodymus. Tad ar išrinktasis taps frakcijos sraigteliu, priklauso ne nuo kadencijų skaičiaus, o nuo išrinktojo vertybinio imuniteto.

*Politinė reklama, parengta kandidato komandos ir skelbiama nemokamai.

2020 m. Rugsėjis mėn. 27 d., Sekmadienis

Kiek mums rūpi A. Navalno apnuodijimas ir dujotiekis Nord Stream 2

po.png

Povilo Urbšio pasisakymą žiūrėkite čia.

Priimta rezoliucija: https://www.lrs.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 4 iš 351