Naujienos

2014 m. kovas mėn. 27 d., Ketvirtadienis

Kuriami N.Kuperio gelbėjimo fokusai

Bylos dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke tyrėjus užliūliavęs pažadais artimiausiu metu atvykti į Lietuvą duoti parodymų banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) siekia išvengti baudžiamosios atsakomybės. Neoficialiais duomenimis, jis sutinka atlyginti daugiau nei 1,2 mln. litų žalą, padarytą neva per neatsargumą.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

G. Petkevičaitė-Bitės viešojoje bibliotekoje instaliacijos „Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“ pristatymas

Kovo 27 d. G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekos konferencijų ir iškilmių salėje įvyko V respublikinio vyresniųjų klasių moksleivių rašinio ir esė konkurso, skirto Lietuvos Sąjūdžio 25-erių metų sukakčiai, diplomų įteikimo dalyviams ir laureatams ceremonija. 2013 metų konkurse dalyvavo 23 Lietuvos mokymo įstaigų moksleiviai, jiems talkino 19 mokytojų. Povilas Urbšys įteikė padėką ir dovanėlę jauniausiai  konkurso dalyvei, Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos 5c klasės moksleivei, Vestai Cedronaitei, už rašinį „Aš esu pasiryžusi visus savo buvusius ir būsimus darbus skirti Lietuvai“.

Renginys prasidėjo gražiu ir prasmingu akcentu – instaliacijos ,,Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“, skirtos Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti, pristatymu.

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

Auksinių scenos kryžių šventė Panevėžyje

Povilas Urbšys kovo 27 d., ketvirtadienį, 17.30 val. dalyvaus  Tarptautinės teatro dienos proga organizuojamose Auksinių scenos kryžių teikimo iškilmėse, kurios vyks Juozo Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys).

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

P.Urbšys dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme

Povilas Urbšys kovo 26 d., trečiadienį, dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme, kuris vyko Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g.1F, Vilnius).

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

„Aukso paukštė“ atskrido į Panevėžį

Kovo 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Panevėžio miesto folkloro ansamblio „Raskila“ koncertas, kurio metu, kaip vienam labiausiai nusipelniusių šalyje kolektyvui bei jo vadovei Linai Vilienei buvo įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas.

Kolektyvas pernai atšventė 25 metus, o vadovė Lina Vilienė jam vadovauja jau 15 pastarųjų metų. Anasambis, kurio atlikėjai jaučiasi kaip viena didelė šeima, vienija net 47 įvairaus amžiaus žmones.

Pasveikinti atvyko bendravardis Miežiškių moterų vokalinis ansamblis "Raskila, sveikino atstovai iš Kultūros ministerijos, miesto savivaldybės. 

Padėką už  mūsų miesto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, bei palinkėjimą, kad „Aukso paukštės“ sėkmė lydėtų visada, „Raskilos“ ansambliui nuo Seimo nario Povilo Urbšio perdavė jo padėjėja.

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

Referendumo iniciatoriams – smūgis Seime

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Aktualijos"

Konstitucijoje įtvirtintų vertybių apsauga – drausti ir bausti? Ar tokia apsauga užtikrins pagarbą ir pasitikėjimą vertybėmis? Apie tai Marijos radijo laidoje "Aktualijos" laidos vedėja kalbina konstitucinės teisės ekspertą V. Vaičaitį, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto atstovus, Seimo narius A. Bilotaitę ir P. Urbšį bei šeimų atstovą N. Šlepetį. Laidą veda Viešosios įstaigos „Šeimos institutas“ vadovė Jolanta Ramonienė.

Laidos įrašas: http://www.marijosradijas.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Kaltės įrodymo nesulaukia 10 metų

Raseinių apylinkės teisme jau beveik 5 metus nagrinėjama didelio masto mokestinio sukčiavimo byla, kurioje buvęs mediena prekiavusios bendrovės savininkas teisiamas kartu su savo darbuotojais - miškavežių vairuotojais. Jiems inkriminuojami nusikaltimai vykdyti 2003-2004 m., iki senaties termino beliko keli mėnesiai, o teisme teišnagrinėta pusė bylos medžiagos. Kad ir ką nuspręstų Temidė, vieną kartą teisiamieji jau nubausti - verslas sužlugdytas, gyvenimas suluošintas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkais

Kovo 24 d., pirmadienį, 16.30 val. P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų  savininkų bendrijų pirmininkais. Susitikime "Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo ) programa" dalyvavo Aplinkos ministras  V. Mazuronis, viceministrė D. Matonienė, savivaldybės administracijos direktorė K.Vareikienė, AB "Panevėžio butų ūkis" , UAB "Panevėžio būstas"  vadovai. Susirinkęs gausus panevėžiečių būrys tiesiog užvertė valdininkus klausimais. Nors administracijos direktorę ir ministrą V.Mazuronį sieja bendra partija "Tvarka ir teisingumas", susitikimo pabaigoje, kai tapo aišku, kad nėra jokių šansų nuosekliai ir ramiai išaiškinti žmonėms jiems šiuo metu aktualius klausimus, ministrui garsiai teko pripažinti, kad mūsų miesto savivaldybės administracija akivaizdžiai per mažai bendrauja su gyventojais. Tą patį konstatavo ir P.Urbšys, pasiūlęs kuo skubiau tai ištaisyti ir reguliariai bei išsamiai teikti informaciją apie renovaciją bent jau savivaldybės internetiniame puslapyje. 

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P.Urbšys priiminėjo gyventojus

Kovo 24 d., pirmadienį, Povilas Urbšys priėmė miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 300 iš 332