Naujienos

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Artėjančiuose rinkimuose intriga garantuota

Nors rinkimai į savivaldybių tarybas vyks tik kitų metų pradžioje, partijų skyriai jau sukruto ieškoti politikų, kurie galėtų patraukti rinkėjų dėmesį. Būsimi rinkimai – išskirtiniai, nes pakeitus įstatymą merą rinksime tiesiogiai. Būtent todėl ir politikai privalės pademonstruoti savo rinkėjams jau kitokį šokį. Nebetiks šokti viliotinį, jeigu būryje pilkų šokėjų nesimatys spalvingo gaidžio.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Kas tampo generolą už virvučių?

FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius gali būti pažeidžiamas, juo gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais. Tokia skandalinga žinia pasklido, kai tapo žinoma, jog buvęs garsus advokatas Juzefas Kozubovskis nelegaliai sekė jį ir STT vadovus bei sukaupė turtingą informacijos archyvą, o su juo esą susipažino Prezidentūra. Bet S.Daukanto aikštė tyli, o K.Jucevičius, kaip dirbo, taip tebedirba.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 18 d., Ketvirtadienis

„Naujoji Romuva“ atkūrimo metinės

Rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, 17 val. Povilas Urbšys dalyvaus kultūros gyvenimo žurnalo „Naujoji Romuva“ 20-osiose atkūrimo metinėse (Didžioji Lietuvos mokslų akademijos salė, Gedimino pr. 3, Vilnius).

2014 m. Rugsėjis mėn. 17 d., Trečiadienis

P. Urbšys dalyvaus konferencijoje

Rugsėjo 17 d., trečiadienį, 11 val.Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) plėtros svarba“ (Konferencijų salė, Seimo III r.).

Konferencijos darbotvarkė: http://www3.lrs.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 15 d., Pirmadienis

Neturime mažinti tikėjimo galių savyje

„Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriaus Andriaus Navicko interviu su Povilu Urbšiu apie tikėjimą ir religiją skaitykite: http://www.tiesos.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 13 d., Šeštadienis

Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai

Šiluvoje rugsėjo 7-15 d., švenčiant Šeimos metus, vyksta Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai. Rugsėjo 13 d., šeštadienį, buvo meldžiamasi už politikus, valdininkus, kultūros, mokslo, žiniasklaidos darbuotojus, verslininkus ir žemdirbius bei už Carito darbuotojus ir savanorius minint 25 metų sukaktį Lietuvoje. Šią dieną atlaiduose dalyvavo ir Povilas Urbšys.

2014 m. Rugsėjis mėn. 11 d., Ketvirtadienis

Svečiai iš Lūneno vaišinosi poetine sriuba

Panevėžio miesto gimtadienio šventėje dalyvavusi neoficiali vokiečių teisininkų delegacija iš miesto partnerio Liūneno lankėsi ir Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Svečiai apžiūrėjo Centrinius bibliotekos rūmus, vyko į Juozo Urbšio tėviškės sodybą.

Skaitykite: http://www.pavb.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 10 d., Trečiadienis

Beveik šventas žmogus

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo „Snoro“ banko bankroto administratoriaus Nilo Kuperio (Neil Cooper) piktnaudžiavimo tarnyba ir daugiau nei 1,2 mln. litų svetimo turto iššvaistymo nutrauktas. Jis netgi tapo geruoju dėde iš Anglijos, kuris savo kontoros „Zolfo Cooper“ lėšomis geranoriškai atlygino „Snoro“ kreditoriams padarytą žalą. Nekaltas, o sumokėjo. Na ir keistuoliai tie užsieniečiai!

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 08 d., Pirmadienis

Panevėžyje pasodintas Donelaičio ąžuolas

Rugsėjo 8 d. 14 val. Panevėžio Laisvės aikštėje, minint Mažosios Lietuvos lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines, buvo sodinamas Donelaičio ąžuolas. Renginyje dalyvavo ir Povilas Urbšys.

Panevėžio G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos direktorė Rima Maselytė dėkojo Kristijono Donelaičio draugijos Panevėžio skyriaus pirmininkui Rimgaudui Baniui, savo gyvenimą paskyrusiam K. Donelaičio atminimui puoselėti, donelaitiadai, ryšiui su Tolminkiemiu, už idėją pasodinti tvirtybės medį ir bibliotekai dovanotą asmeninę kolekciją – knygas, medalius, dokumentus apie K. Donelaitį. Rimgaudas Banys išreiškė viltį, kad iškilusis rašytojas bus prisimenamas ir ateinančiais metais, dešimtmečiais, šimtmečiais. Šio paveldo saugotojas po sodinamo ąžuolo šaknimis įdėjo medalį, skirtą K. Donelaičio 300 metams.

Vaikai po ąžuolo šaknimis supylė žemes, atsivežtas iš Tolminkiemio, o medelį įstačius į žemes, užpylė iš ten pat atvežtu vandeniu – taip Panevėžys simboliškai sujungtas su Tolminkiemiu, kuriame kunigavo, pastatė bažnyčią ir yra palaidotas K. Donelaitis. Medelį pasodinus, kiti auklėtojų ir mokytojų atsivesti vaikai jį palaistė. Jiems patikėta ąžuolu toliau rūpintis.

2014 m. Rugsėjis mėn. 04 d., Ketvirtadienis

Panevėžio vyskupijos Carito Vaikų ir jaunimo užimtumo centras pradėjo naujus mokslo metus

Rugsėjo 4 d. P. Urbšys lankėsi Panevėžio vyskupijos Carito Vaikų ir jaunuolių užimtumo centre, kuris gražia švente pradėjo naujuosius mokslo metus.

 

Carito direktoriaus pavaduotoja Gražina Kacevičienė pasveikino visus susirinkusius ir priminė, kad  savo veiklą užimtumo centras pradėjo 1997 metais ir sėkmingai vykdo iki šiol. Ji pasidžiaugė užaugusiais vaikais, kurie nepamiršta čia apsilankyti ir po daugelio metų. Centrą lankantys vaikai džiugino susirinkusius  atliekamais muzikiniais kūriniais, eilėraščiais, dainelėmis.

 

P. Urbšys apžiūrėjo centre veikiančią keramikos darbelių parodą, pasveikino vaikus, jų tėvelius ir darbuotojus su gražaus rudens pradžia, įteikė vaikams saldžią dovaną, pasidžiaugė, kad šalia žmonių, vykdančių gerus darbus, ir kiti negali būti blogi.

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 299 iš 347