Naujienos

2014 m. Spalis mėn. 31 d., Penktadienis

Aiškėja mero rinkimų favoritai

Neseniai Panevėžio miesto gyventojai internetu ir gatvėse sulaukė pasiūlymo atsakyti į keletą Lietuvos socialinių tyrimų kompanijų klausymų apie artėjančius savivaldybių merų rinkimus.

Respondentų buvo klausiama, už kurį kandidatą į merus balsuotų artėjančiuose savivaldybių merų rinkimuose.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 29 d., Trečiadienis

Politika nėra partijų nuosavybė

"Gerųjų pavyzdžių dėka įgauname viltį, kad galime formuoti visai kitokią politinio veikimo erdvę. Juk politika nėra partijų nuosavybė."

Povilo Urbšio interviu visuomenei aktualiomis temomis skaitykite: http://www.aina.lt/.

2014 m. Spalis mėn. 28 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“

Spalio 27 d. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“. Laidos tema - Ar Lietuvos politikoje yra „švarių“ ir sąžiningų žmonių?

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

              http://tv.lrytas.lt/

2014 m. Spalis mėn. 28 d., Antradienis

Kun. K.Kuzminsko 15-osios mirties metinės

Spalio 26 d. Naujamiesčio šv. Mato bažnyčioje ir Dailės galerijoje buvo minimos kun. Kazimiero Kuzminsko 15-osios mirties metinės. Paminėjime dalyvavo Seimo narys Povilas Urbšys.

„LKB Kronika“ - žodžiai, kurių prasmė šiandien nėra iki galo suvokta. Jie reiškia daugiau negu sudėta į kelis šimtus sunkiai įskaitomų senoviškos rašomosios mašinėlės mašinraščio puslapių arba į 10 gražiai suredaguotų ir išleistų tomų. Žodžiai „LKB Kronika“ įprasmina Amžinąjį Žodį, kurio šaltinis yra Amžinoji Tiesa“ - norėtųsi, kad šie žodžiai, ištarti dr. Arvydo Žygo, bent retkarčiais atsimuštų į mūsų širdis...

Skaitykite daugiau...

2014 m. Spalis mėn. 27 d., Pirmadienis

Ar gerai, kai visos valdžios atsiduria vienose rankose?

To mūsų valstybėje dar nebuvo, kad žmonės į visus postus skiriami vieno asmens. Prezidentūra sprendžia, kas vadovaus teisėsaugos institucijoms, o kas bus atleistas. Koks gali būti teisingumas, kai S.Daukanto aikštė pasirenka policijos, FNTT, VSD, prokuratūros ir teismų vadovus? Kokio tyrimo tikėtis? Palankaus visuomenei, ar palankaus Prezidentūrai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

 

2014 m. Spalis mėn. 27 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Spalio 27 d., pirmadienį, Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties „Pulsas“ laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje ir 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt

2014 m. Spalis mėn. 25 d., Šeštadienis

"Žemynos" progimnazijai 35-eri!

Spalio 24 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio "Žemynos" progimnazijos veiklos 35 - mečio šventėje. Sveikindamas mokyklos bendruomenę jubiliejaus proga P.Urbšys džiaugėsi šioje mokykloje ugdomu tvirtu pilietiškumo jausmu ir jo puoselėjimu. Prieš kelis metus mokykla buvo pripažinta pilietiškiausia, o šiais metais 5a klasės mokinys Martynas Barzda visuotinėje teisinių žinių pasitikrinimo akcijoje "Konstitucijos egzaminas 2014" tapo nugalėtoju 5-7 klasių grupėje.

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

ES fondai traukia kaip medus

ES fondų lėšos - tarsi medumi pateptas būdas pasipelnyti. 2007-2013 metais Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo pradėti 124 ikiteisminiai tyrimai, kuriuose pasikėsinta neteisėtai gauti daugiau nei 745 mln. litų.

Skaitykite: http://www.respublika.lt 

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

Šventinis renginys „25-mečio žingsniai“

Spalio 23 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio  "Minties" gimnazijos 25 - mečio renginyje „25-mečio žingsniai“. "Jūs buvote ir esate Lietuvos atgimimo ženklas",- sakė P.Urbšys, prisimindamas prieš 25 - erius metus vykusį Baltijos kelią. Jis dėkojo mokytojams už atsidavimą, o visai bendruomenei linkėjimo vienybės ir stiprybės žengiant pirmyn.

Povilas Urbšys mokyklai padovanojo Lietuvos himną ir linkėjimo nepamiršti kartoti žodžio "LIE-TU-VA!". Taip  pat jis įteikė padėką skautų draugovei "Gabija" ir jos vadovei Jūratei Gelžinienei už skautų judėjimo atkūrimą Panevėžyje ir pilietiško jaunimo ugdymą jau 20 metų.

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

Su Povilu Urbšiu apie knygas

Knyga man – neatsiejama gyvenimo dalis. Per ilgą laiką jų prisikaupė daug, jau nebetelpa į lentynas.  Žmona, pasižiūrėjusi į knygų krūvas, žiūri į mane priekaištingai. Be abejo, knygą namo parsineši su mintimi perskaityti, bet ne visada pavyksta, tada pasižadi vėl prie jos sugrįžti. Knygos yra lyg buities dalis, kuri padeda susigaudyti savo būtyje.

Povilo Urbšio interviu apie knygas: http://gerosknygos.pavb.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 298 iš 351