Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 07 d., Trečiadienis

Dirbti sunkiau negu meluoti

Mums nuo vaikystės buvo teigiama, kad meluoti negražu. Vadovaujuosi šiais principais ir dabar. Todėl labai nesmagu skaityti spaudoje Seimo nario Povilo Urbšio melagysčių.

Paanalizuokime. Viename iš pastarųjų savo straipsnių „Panevėžyje gali atsirasti Kristinos, Vitalijaus ir Gvido gatvės“ Seimo narys skleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją. P.Urbšys teigia: pernai Ramygalos gatvės gyventojai kreipėsi į Savivaldybę dėl triukšmo lygio sumažinimo šioje gatvėje, tačiau jiems esą buvo atsakyta, kad šią problemą galima išspręsti tik tuomet, jeigu bus baigta tiesti V. Alanto gatvė.

Skaitykite: http://panevezys.lt/lt

2014 m. Gegužė mėn. 06 d., Antradienis

Geriausias metų aktorius - Vytautas Kaniušonis!

Vytautas Kaniušonis - teatro "Menas" režisierius ir meno vadovas. Jis  2014 m. SIDABRINĖS GERVĖS apdovanojimuose pelnė GERIAUSIO METŲ AKTORIAUS titulą (IGNO JONYNO filmas "LOŠĖJAS"). Gegužės 6 d. prieš repeticiją režisierių sveikino teatro "Menas" kolektyvus, linkėjimus siuntė ir kūrybinės sėkmės linkėjo Povilas Urbšys.

2014 m. Gegužė mėn. 05 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys. Prezidentei parūpo Darbo partijos elektoratas?

Gegužės 1-ąją per LRT vykusius kandidatų į prezidentus debatus prezidentė Dalia Grybauskaitė, išgirdusi E.Jakilaičio klausimą, ar ji, išrinkta antrajai kadencijai, ir vėl skirtų Darbo partijos narius ministrais, bandė nuo atsakymo išsisukti – ėmė kalbėti apie tai, kokius ji inicijavo įstatymus dėl teismų proceso pagreitinimo. Bet kai laidos vedėjas dar kartą sukonkretino tą patį klausimą, prezidentė – su neslepiama džiugesio gaidele – pareiškė, kad tai nebeaktualus klausimas: girdi, „teismo sprendimas buvo dėl konkrečių asmenų, o ne dėl partijos“.

Skaitykite: http://www.paninfo.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 01 d., Ketvirtadienis

Parodų atidarymas Panevėžio dailės galerijoje

Povilas Urbšys gegužės 2 d. 16 val. dalyvaus parodų „AUKŠTAITIJOS DAILĖ'2014. QUO VADIS?“ ir „TAU SPRĘSTI“ atidaryme, kuris vyks Panevėžio dailės galerijoje.  Parodos eksponuojamos 2014 05 02 – 05 25.

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Neįgaliųjų draugystės šventė "Motule miela"

Balandžio 30 d. Panevėžio miesto neįgaliųjų draugija sukvietė visus į šventę "Motule mana", kuri vyko draugijos kiemelyje. Į šventę susirinko ne tik Panevėžio miesto neįgalieji, bet ir dainininkai iš Ukmergės, Rokiškio, Pakruojo, Širvintų, Molėtų neįgaliųjų draugijų. Šventės dalyvius pasveikino Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas, pradžiugino ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai, kurie vaišino kareiviška koše ir demonstravo ginkluotę. Susirinkusius Povilo Urbšio vardu pasveikino padėjėja, linkėdama daug sveikatos, Dievo palaimos, gražios Motinos dienos šventės ir perdavė Seimo nario pažadą pervesti į draugijos sąskaitą 500 litų iš padidintos savo atlyginimo dalies.

 

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Panevėžyje gali atsirasti Kristinos, Vitalijaus ir Gvido gatvės

Pokalbis su Seimo nariu Povilu Urbšiu apie šiandienos aktualijas tiek mieste, tiek Lietuvoje.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Balandis mėn. 29 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo tv laidoje

Povilas Urbšys balandžio 27 d. dalyvavo televizijos laidoje "Alfa savaitė". 

Žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/video-perziura/9417/

2014 m. Balandis mėn. 28 d., Pirmadienis

Jaunimas neabejingas savo miestui

Penktadienį, balandžio 25 d., miesto mokyklų savivaldų atstovai rinkosi į Lietuvos moksleivių sąjungos ir Pilietinio judėjimo KARTU organizuotą renginį – informacinį Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių savivaldų forumą.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

„Snoro“ vėzdas pasirinktas lietuviškai žiniasklaidai išdaužyti

Konservatorių partijos sukurptas planas prisidengiant Rusijos „minkštųjų galių“ įtakos stabdymu sunaikinti lietuvišką žiniasklaidą pradeda veikti. Tai bandoma daryti pasitelkus ne tik žiniasklaidą prižiūrinčias valstybės institucijas, bet ir pačių žurnalistų ir leidėjų, nuolankiai tarnaujančių politiniam elitui, atstovų rankomis. Eilė atėjo ir „Respublikai“.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

Šventė Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje

Balandžio 26 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykla minėjo Lenkijos konstitucijos dieną, o taip pat Polonijos dieną, simbolizuojančią viso pasaulio lenkų vienybę. Mokykloje lankėsi Kėdainių lenkų bendruomenės pirmininkė Irena Duchovska, kuri kartu su mokyklos direktore Danute Kriščiūniene parengė ne vieną projektą, jungiantį tautines mažumas: lenkų, žydų, rusų, baltarusių, totorių, karaimų ir kt.

Šio renginio metu susirinkusiems koncertavo senjorų choras iš Varšuvos, Panevėžio vaikų šokių kolektyvas "Selavy", Panevėžio kurčiųjų kultūros centro kolektyvas. Renginyje dalyvavo svečiai iš Panevėžio žydų bendruomenės, Visuotinės taikos federacijos valdybos atstovai. Mokykloje  iškilmingai atidaryta dailininkės Elenos Salnik tapybos darbų paroda. Svečius ir mokyklos bendruomenę  Povilo Urbšio vardu sveikino padėjėja, linkėdama prasmingo tautų bendradarbiavimo ir ypatingos  palaimos Jono Pauliaus II paskelbimo šventuoju dienos išvakarėse.

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 295 iš 332