Naujienos

2013 m. Spalis mėn. 31 d., Ketvirtadienis

2013 m. spalio 31 d. Povilas Urbšys pakvietė panevėžiečius į susitikimą

2013 m. spalio 31 d. Povilas Urbšys pakvietė panevėžiečius į susitikimą su istoriku prof. habil. dr. Egidijumi Aleksandravičiumi, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Susitikimo metu buvo diskutuojama tema „Lietuvių pilietinė visuomenė gimtinėje ir svetur“, filmų kūrėjas Henrikas Gulbinas demonstravo epizodus iš susitikimų su lietuvių bendruomenėmis Brazilijoje.

2013 m. Spalis mėn. 29 d., Antradienis

Povilas Urbšys: atstovaudamas žmonių interesams niekada nebūsi vienas

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2013 m. Spalis mėn. 27 d., Sekmadienis

2013 m. spalio 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo radijo stoties "Pulsas" laidoje

Spalio 28 d. radijo stoties "Pulsas" laidos įrašas: http://laidos.pulsas.lt/urbsys1028.mp3

2013 m. Spalis mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Povilo Urbšio iniciatyva Panevėžio miesto savivaldybėje įvyko pasitarimas

Spalio 24 d. Povilo Urbšio iniciatyva Panevėžio miesto savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl miesto detaliajame plane suprojektuotos automobilių stovėjimo aikštelės Nendrės gatvėje ir dėl neįrengto apšvietimo Molainių gatvėje tarp 88-ojo ir 112-ojo namų. Kartu dalyvavo ir gyventojai, kurie prieš tai dėl susidariusių problemų kreipėsi į Seimo narį, o atsakymai, gauti iš miesto savivaldybės atstovų, netenkino. Pasitarimą sukvietė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė, kuriame dalyvavo direktorės pavaduotojas Žydrūnas Kvedaras, Miesto ūkio skyriaus vedėjas Antanas Karalevičius, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Saulius Matulis bei tarybos nariai Alfonsas Petrauskas ir Vidmantas Baltramiejūnas. Pažadėta susidariusias problemas spręsti ir apie tai informuoti Seimo narį bei gyventojus.

2013 m. Spalis mėn. 18 d., Penktadienis

„Patriotai“: klampios konservatorių paslaptys V.Matuzo byloje (II)

2013 m. Spalis mėn. 16 d., Trečiadienis

Panevėžio fotografijos galerijoje - jaunieji menininkai

Spalio 16 dieną Panevėžio Fotografijos galerijoje blykstelėjo jaunieji talentai – čia buvo atidaryta fotoparoda „Blyksniai 2013“. Parodoje savo darbus eksponuoja dar tik pirmus žingsnius bandantys ir jau patyrę, nebe pirmus metus savo kūrybą rodantys jaunieji fotografai iš J.Balčikonio, 5-osios, V.Žemkalnio gimnazijų, „Vilties“ pagrindinės ir Margaritos Rimkevičaitės technologijų mokyklų bei studentai.

Jaunieji fotografai visad paieškų kelyje – formos, linijos, spalvos. Kaip įprastai gana daug peizažų, portretų, gamtos fragmentų. Jau atsiranda ir socialinės fotografijos, kuri rodo autorių brandumą. Povilas Urbšys norėdamas paskatinti jaunus žmones kurti, nepamiršti savo pomėgių ir gimtojo miesto atminimo dovanėles įteikė: Gerdai Žiogelytei už portretus „Du 1”, “Du 2”, “ Įsižiūrėk“, „Nesuprantu“, Elenai Kricicynaitei už darbus „Keliaujant“, „Rožinis pasaulis“, „Šviesos“, „Vėlės“, Tomai Misevičiūtei už fotografijas iš ciklo „Nepažinti objektai“, Audronei Zutkytei už draugių portretus „Gabija“, „Sandra“, „Austėja“, „Viktė“, Jonui Markevičiui už naktines fotografijas „Siluetai“, „Nakties tėkmė“, „Dangaus kelias“, „Nemirštanti pramonė“, Akvilei Barauskaitei už darbus iš ciklo „Kalnai“.

Plačiau apie renginį:http://arspanevezys.lt

2013 m. Spalis mėn. 16 d., Trečiadienis

Įteiktos padėkos bibliotekos darbuotojoms

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje spalio 16 d. įvyko mokslinė konferencija „Panevėžio kraštas ir žmonės amžininkų atsiminimuose“, skirta krašto kultūros istorijos, rašytinio paveldo tyrinėjimams. Konferencijos metu skambėjo informacija apie istorijos šaltiniais tapusių prisiminimų reikšmę, modernizuotų bibliotekų sukuriamą ekonominę vertę. Seimo nario Povilo Urbšio vardu buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės svarbius krašto kultūros tyrinėjimo darbus atlikusioms bibliotekos darbuotojoms Audronei Palionienei, Margaritai Mašalienei ir konferencijos iniciatorei Genovaitei Astrauskienei.

Plačiau apie renginį: http://www.pavb.lt/lt/

2013 m. Spalis mėn. 15 d., Antradienis

Povilas Urbšys: "Politinė korupcija yra prekyba galiomis"

2013 m. Spalis mėn. 14 d., Pirmadienis

2013 m. spalio 14 d. gyventojų priėmimas

Spalio 14 d., 14 val. Povilas Urbšys priims gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2013 m. Spalis mėn. 12 d., Šeštadienis

Susirūpinimas saugumu - tik viešųjų ryšių akcija

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 291 iš 304