Naujienos

2014 m. Gruodis mėn. 30 d., Antradienis

Tiesioginiai merų rinkimai: chaosas ar demokratijos pažanga?

Šalies vadovei Daliai Grybauskaitei nurodžius, kad tiesioginiai merų rinkimai yra pirmas bandymas eiti rinkimų demokratizavimo keliu, Seimo narys Povilas Urbšys tokiai nuomonei pritaria, kai opozicijos lyderis Andrius Kubilius baiminasi, kad tiesioginiai merų rinkimai gali atvesti į valdžią populistus ir sukelti chaosą savivaldoje.

Skaitykite: http://infosavaite.lt/?p=126941

2014 m. Gruodis mėn. 29 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys. Pabandykime KARTU dorą sugrąžinti į politiką

Neseniai Seime buvo priimtas įstatymas dėl skiriamos socialinės paramos panaudojimo savivaldybėse. Kuo šios įstatymo pataisos bus naudingos visuomenei?

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 28 d., Sekmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Gruodžio 29 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus radijo stoties „Pulsas“ laidoje - pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje ir 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt

2014 m. Gruodis mėn. 26 d., Penktadienis

Jaukių švenčių!

2014 m. Gruodis mėn. 25 d., Ketvirtadienis

Dienos klausimas

Generalinis prokuroras Darius Valys šiandien kreipiasi į Seimą dėl Seimo nario tvarkiečio Antano Ručio imuniteto naikinimo. Seimo narys įtariamas didesnio  nei 250 MGL kyšio paėmimu iš prodiuserio Rolando Skaisgirio. Tvarkiečiai Seime registravo pataisas, kurios mažintų baudžiamąją atsakomybę dėl prekybos poveikiu. Prezidentės patarėja Virginija Būdienė šias pataisas vadina atvirai korupcinėmis, kurios nublokštų šalį į trečiarūšių gretas. Laidoje dalyvavo Povilas Urbšys. Laidą rengia Aurimas Perednis.

Klausykitės: http://www.ziniuradijas.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 24 d., Trečiadienis

Urbšys apie generalinį prokurorą: jam vis trūko ryžtingumo

Antradienį generalinis prokuroras Darius Valys kreipėsi į Seimą su prašymu panaikinti partijos „Tvarka ir teisingumas“ nario, parlamentaro Rimanto Antano Ručio teisinę neliečiamybę. Buvęs STT Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys sako, kad prokuroras, jo žiniomis, jau seniai galėjo kreiptis į Seimą.

2014 m. Gruodis mėn. 22 d., Pirmadienis

Ilga prokurorų ranka: skandalingai žlugo byla dėl rekordinio 6 mln. litų kyšio

Prieš daugiau kaip metus teisėsauga skelbė, kad sulaikyti įtariamieji, reikalavę rekordinio šalies istorijoje – beveik 6 mln. Lt (1,738 mln. Eur) – kyšio. Ikiteisminis tyrimas pradėtas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos, jį kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Tačiau netrukus naujuoju Klaipėdos apygardos vyriausiuoju prokuroru paskirtas Simonas Minkevičius. Byla pradėjo strigti, o galiausiai tyliai nutraukta.

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 22 d., Pirmadienis

Aktualioji valanda

Konstitucinis Teismas kalėdine dovanėle apdovanojo aukštus prokurorus, nurodydamas, kad valstybė per „protingą laikotarpį" turi išmokėti kompensacijas dėl neproporcingai sumažintų algų. Koks turėtų būti tas protingas laikotarpis? // Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius giria dešimčiai dienų suimtą kyšininkavimu įtariamą Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorę Liliją Balaišienę. Ar šis suėmimas - STT profesionalumo ženklas? Pokalbis su Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto nariu Povilu Urbšiu. 

Klausykitės: http://www.ziniuradijas.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 22 d., Pirmadienis

Prieš pat Kalėdas Seime – skandalingas ir „tvarkiečiams“ naudingas bandymas švelninti antikorupcines nuostatas

Prieš pat Kalėdas Seime šventiškas nuotaikas užtemdė politinės intrigos. Rytoj vyksiančio paskutinio parlamento rudens sesijos posėdžio metu Seimo nariai bandys skubos tvarka priimti Baudžiamojo kodekso pataisas, kurios ne tik sušvelnintų bausmes už kyšininkavimą, tačiau ir apskritai panaikintų baudžiamąją atsakomybę už prekybą poveikiu.

Skaitykite: www.alfa.lt/
2014 m. Gruodis mėn. 20 d., Šeštadienis

Mokinių apdovanojimai

Gruodžio 19 d. "Žemynos" progimnazijoje buvo apdovanojami mokyklos mokiniai - olimpiadų nugalėtojai. Ta proga Povilas Urbšys pasveikino Konstitucijos egzamino nugalėtoją 5a klasės mokinį Martyną Barzdą ir padovanojo Andriaus Vaišnio knygą "Konstitucijos istorija vaikams" bei Seimo nario vardinį rašiklį.  Martyno istorijos mokytojai Irenai Norkūnaitei Seimo narys įteikė atminimo dovanėlę bei gėlių puokštę.

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 291 iš 351