Naujienos

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

P.Urbšys dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme

Povilas Urbšys kovo 26 d., trečiadienį, dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme, kuris vyko Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g.1F, Vilnius).

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

„Aukso paukštė“ atskrido į Panevėžį

Kovo 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Panevėžio miesto folkloro ansamblio „Raskila“ koncertas, kurio metu, kaip vienam labiausiai nusipelniusių šalyje kolektyvui bei jo vadovei Linai Vilienei buvo įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas.

Kolektyvas pernai atšventė 25 metus, o vadovė Lina Vilienė jam vadovauja jau 15 pastarųjų metų. Anasambis, kurio atlikėjai jaučiasi kaip viena didelė šeima, vienija net 47 įvairaus amžiaus žmones.

Pasveikinti atvyko bendravardis Miežiškių moterų vokalinis ansamblis "Raskila, sveikino atstovai iš Kultūros ministerijos, miesto savivaldybės. 

Padėką už  mūsų miesto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, bei palinkėjimą, kad „Aukso paukštės“ sėkmė lydėtų visada, „Raskilos“ ansambliui nuo Seimo nario Povilo Urbšio perdavė jo padėjėja.

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

Referendumo iniciatoriams – smūgis Seime

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Aktualijos"

Konstitucijoje įtvirtintų vertybių apsauga – drausti ir bausti? Ar tokia apsauga užtikrins pagarbą ir pasitikėjimą vertybėmis? Apie tai Marijos radijo laidoje "Aktualijos" laidos vedėja kalbina konstitucinės teisės ekspertą V. Vaičaitį, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto atstovus, Seimo narius A. Bilotaitę ir P. Urbšį bei šeimų atstovą N. Šlepetį. Laidą veda Viešosios įstaigos „Šeimos institutas“ vadovė Jolanta Ramonienė.

Laidos įrašas: http://www.marijosradijas.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Kaltės įrodymo nesulaukia 10 metų

Raseinių apylinkės teisme jau beveik 5 metus nagrinėjama didelio masto mokestinio sukčiavimo byla, kurioje buvęs mediena prekiavusios bendrovės savininkas teisiamas kartu su savo darbuotojais - miškavežių vairuotojais. Jiems inkriminuojami nusikaltimai vykdyti 2003-2004 m., iki senaties termino beliko keli mėnesiai, o teisme teišnagrinėta pusė bylos medžiagos. Kad ir ką nuspręstų Temidė, vieną kartą teisiamieji jau nubausti - verslas sužlugdytas, gyvenimas suluošintas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkais

Kovo 24 d., pirmadienį, 16.30 val. P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų  savininkų bendrijų pirmininkais. Susitikime "Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo ) programa" dalyvavo Aplinkos ministras  V. Mazuronis, viceministrė D. Matonienė, savivaldybės administracijos direktorė K.Vareikienė, AB "Panevėžio butų ūkis" , UAB "Panevėžio būstas"  vadovai. Susirinkęs gausus panevėžiečių būrys tiesiog užvertė valdininkus klausimais. Nors administracijos direktorę ir ministrą V.Mazuronį sieja bendra partija "Tvarka ir teisingumas", susitikimo pabaigoje, kai tapo aišku, kad nėra jokių šansų nuosekliai ir ramiai išaiškinti žmonėms jiems šiuo metu aktualius klausimus, ministrui garsiai teko pripažinti, kad mūsų miesto savivaldybės administracija akivaizdžiai per mažai bendrauja su gyventojais. Tą patį konstatavo ir P.Urbšys, pasiūlęs kuo skubiau tai ištaisyti ir reguliariai bei išsamiai teikti informaciją apie renovaciją bent jau savivaldybės internetiniame puslapyje. 

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P.Urbšys priiminėjo gyventojus

Kovo 24 d., pirmadienį, Povilas Urbšys priėmė miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Pasidžiaugė kartu su mokyklos bendruomene

Po 15 metų pertraukos Panevėžį aplankė gera žinia- Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Asta Sakalienė tapo Metų mokytoja. Povilas Urbšys kartu su mokyklos bendruomene pasveikino mokytoją, padėkojo už rodomą tikro pedagogo  pavyzdį, už visuomeniškumą ir pozityvų žvilgsnį į gyvenimą, už dalinamą šviesą, kurios užtenka visiems- ir mokiniams, ir kolegoms, ir šeimai.

2014 m. kovas mėn. 21 d., Penktadienis

Į mūsų valdžią bus renkami žmonės iš viso gaublio

Artimiausiu  metu politikai ketina taisyti Politinių partijų įstatymą, kad šis  atitiktų dar vieną ES keliamą direktyvą - šalį leisti valdyti ES  piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje. Patys nesugebantys  susitvarkyti su šalies problemomis politikai galės atsakomybę atiduoti į  neaišku kieno interesams atstovaujančių užsieniečių rankas.

Šią  idėją Seimui svarstyti antrą kartą teiks Juozo Bernatonio vadovaujama  Teisingumo ministerija. Šioje direktyvoje, apie kurią ES priminė  Lietuvai beveik prieš metus, numatyta, jog Lietuva, pasirašiusi sutartį  su ES, įsipareigoja vykdyti ES politiką ir į savo politiką įsileisti  kitus ES piliečius. Taigi, parengus įstatymo projektą ir jį priėmus,  politines partijas steigti ir joms priklausyti galės ne tik lietuviai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Grupės Seimo narių pranešimas: „Ar vienalytes santuokas propaguojančių vaikiškų knygų rėmimas yra Kultūros ministerijos prioritetas?“

Šių metų kovo pradžioje žiniasklaidoje buvo publikuotas straipsnis, kuriame rašoma apie rašytoją ir literatūros kritikę Neringą Mikalauskienę: „38 metų vilnietė neslepia esanti lesbietė, rašo knygas mažiesiems skaitytojams ir pati jas iliustruoja.“ Straipsnyje rašoma apie jos parašytą pasakų knygą vaikams „Gintarinė širdis“, kurią autorė pasirašė Dangvydės slapyvardžiu. Minėtą pasakų knygą mažiesiems skaitytojams, kaip rašoma spaudoje, išleido Lietuvos edukologijos universiteto leidykla 500 egzempliorių tiražu, o šios knygos leidybai lėšas (7010 Lt) skyrė Kultūros ministerija.

 

Plačiau:http://www3.lrs.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 289 iš 321