Naujienos

2014 m. kovas mėn. 31 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Pirmadienį, kovo 31 d., 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje. Klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. kovas mėn. 30 d., Sekmadienis

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonija

Kovo 30 d., sekmadienį, Povilas Urbšys dalyvavo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonijoje, kuri vyko J. Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys). Seimo valdybos sprendimu įsteigtas apdovanojimas, kuris šiemet įteiktas trečią kartą, yra skiriamas už darbą Valstybės labui ir jos gerovei, pozityvių idėjų, brandinančių visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą, sklaidą ir įgyvendinimą.

2014 m. kovas mėn. 29 d., Šeštadienis

Po „Snoro“ aferų N.Kuperis pereina į puolimą

Įtariamasis ikiteisminiame tyrime dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke, šio banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pagaliau prisipažino buvęs apklaustas tyrėjų. Arogantiškasis britas apklausą pavadino formaliu susitikimu ir griežtai paneigė, kad ketina atlyginti „Snoro“ kreditoriams padarytą 1,2 mlrd. litų žalą.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras?

Lietuvoje susiformavo keistos tendencijos: prokuratūra tyrimo nepradeda be žmogaus pareiškimo; jei gauna pareiškimą, visą energiją išlieja, kad surastų kodekse straipsnį, pagal kurį galima atsisakyti pradėti tyrimą; prokuratūra tyrimo dėl viešojo intereso pažeidimo nepradeda, jei negauna nurodymo iš aukščiau; jei gauna iš nelabai aukštai, tyrimas nutraukiamas neradus nusikaltimo sudėties. O svarbiausia, prokuratūra visada teisi, nes neprivalo niekam atsiskaityti. Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras? Kas juos tampo už virvučių?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Akcija "Aš - tu"

Povilas Urbšys kovo 29 d., šeštadienį, 12.00 val. dalyvaus  Krikščioniškos veikliųjų vyrų bendrijos ir Šv. Juozapo globos namų organizuojamoje akcijoje "Aš - tu", kuri vyks  Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros parapijos namuose.

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys lankėsi A.Lipniūno progimnazijoje

Kovo 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vykusiame renginyje „Jis skleidė sielos tyrumą...“, skirtame kunigui Alfonsui Lipniūnui atminti.

Renginyje dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė: koncertavo chorai, kun. A. Lipniūno įžvalgas iš jo dienoraščio perteikė mokyklos pedagogai, kun. Rimantas Kaunietis aukojo šv.Mišias.

Povilas Urbšys savo pasisakyme pažymėjo šios mokyklos savitumą, kurį jai suteikia kun. A. Lipniūno vardas ir atminimas. Po minėjimo Povilas Urbšys su pedagogais kalbėjosi mokyklai aktualiais klausimai, buvo supažindintas su mokyklos biblioteka, skaitykla, koplytėle, muziejumi ir klasėmis.

Skaitykite daugiau: http://www.alipniunomokykla.lt/

 

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Seimo kreipimasis į Konstitucinį Teismą – kontrolinis šūvis referendumui

Šiandien Seime buvo pritarta liberalų ir konservatorių inicijuotam Seimo nutarimo projektai dėl kreipimosi į Konstitucinį teismą (KT) neva ištirti, ar Lietuvos Respublikos referendumo įstatymo 14 straipsnis neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Šį nutarimą galima suprasti tik vienaip: valdantysis elitas prašo KT paieškoti naujų „teisinių“ galimybių“, kaip dar būtų galima apriboti tautos politines galias ir žlugdyti pilietines referendumų iniciatyvas.

Toks nutarimas būtų kontrolinis šūvis referendumui.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. kovas mėn. 27 d., Ketvirtadienis

Kuriami N.Kuperio gelbėjimo fokusai

Bylos dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke tyrėjus užliūliavęs pažadais artimiausiu metu atvykti į Lietuvą duoti parodymų banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) siekia išvengti baudžiamosios atsakomybės. Neoficialiais duomenimis, jis sutinka atlyginti daugiau nei 1,2 mln. litų žalą, padarytą neva per neatsargumą.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

G. Petkevičaitė-Bitės viešojoje bibliotekoje instaliacijos „Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“ pristatymas

Kovo 27 d. G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekos konferencijų ir iškilmių salėje įvyko V respublikinio vyresniųjų klasių moksleivių rašinio ir esė konkurso, skirto Lietuvos Sąjūdžio 25-erių metų sukakčiai, diplomų įteikimo dalyviams ir laureatams ceremonija. 2013 metų konkurse dalyvavo 23 Lietuvos mokymo įstaigų moksleiviai, jiems talkino 19 mokytojų. Povilas Urbšys įteikė padėką ir dovanėlę jauniausiai  konkurso dalyvei, Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos 5c klasės moksleivei, Vestai Cedronaitei, už rašinį „Aš esu pasiryžusi visus savo buvusius ir būsimus darbus skirti Lietuvai“.

Renginys prasidėjo gražiu ir prasmingu akcentu – instaliacijos ,,Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“, skirtos Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti, pristatymu.

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

Auksinių scenos kryžių šventė Panevėžyje

Povilas Urbšys kovo 27 d., ketvirtadienį, 17.30 val. dalyvaus  Tarptautinės teatro dienos proga organizuojamose Auksinių scenos kryžių teikimo iškilmėse, kurios vyks Juozo Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys).

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 288 iš 321