Naujienos

2014 m. Gruodis mėn. 20 d., Šeštadienis

Mokinių apdovanojimai

Gruodžio 19 d. "Žemynos" progimnazijoje buvo apdovanojami mokyklos mokiniai - olimpiadų nugalėtojai. Ta proga Povilas Urbšys pasveikino Konstitucijos egzamino nugalėtoją 5a klasės mokinį Martyną Barzdą ir padovanojo Andriaus Vaišnio knygą "Konstitucijos istorija vaikams" bei Seimo nario vardinį rašiklį.  Martyno istorijos mokytojai Irenai Norkūnaitei Seimo narys įteikė atminimo dovanėlę bei gėlių puokštę.

2014 m. Gruodis mėn. 20 d., Šeštadienis

Mažojo futbolo turnyras "Kalėdos 2014"

Baigėsi mažojo futbolo turnyras " Kalėdos 2014", kaip ir kasmet dalyvių gausa buvo rekordinė - dalyvavo 60 komandų. Turnyrą organizavo Panevėžio apskrities futbolo federacija, Panevėžio futbolo akademija, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras ir Panevėžio pietinė vietos bendruomenė.

Skaitykite: http://www.pfa.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 19 d., Penktadienis

Parodos „Aukštaitijos fotografija šiandien“ atidarymas

Gruodžio 19 d. Panevėžio fotografijos galerijoje vyko parodos „Aukštaitijos fotografija šiandien“ atidarymas. Parodos kuratorė Marija Čičirkienė pasidžiaugė, kad pavyko į šį projektą sukviesti 31 fotografą iš penkių miestų: Panevėžio, Biržų, Pasvalio, Rokiškio bei Kupiškio ir viską realizuoti iki galo – ir surengti parodą, ir išleisti jos katalogą.

Parodos sumanytoja dėkojo rėmėjams, tarp jų – Seimo nariui Povilui Urbšiui. Seimo narys, primindamas artėjančias šventės, sakė: „Jei ne Marijos „Taip“, dabar mes neturėtume Kalėdų, jei ne Marijos Čičirkienės „Taip“, mes neturėtume šios parodos“ bei įteikė parodos kuratorei  padėką ir gėlių puokštę.

Vakaro svečiai bei fotomenininkai buvo apdovanoti parodos katalogais. Fotografų vardu pasisakęs Alis Balbierius pažymėjo, kad paroda ne tik padėjo apžvelgti maždaug penkerių pastarųjų metų penkių miestų fotomenininkų kūrybą, bet ir atrasti iki šiol mažai kam žinomus puikių fotografijų autorius. Pasak A. Balbieriaus, šiai margai parodai apibūdinti labiausiai tinka žodis m o z a i k a, nes parodos kuratoriai siekė ne kokio nors jos temų konceptualumo ar kryptingumo, o mūsų krašto fotografijos procesų, sąstingių ir temų įvairovės apžvalgos.

2014 m. Gruodis mėn. 18 d., Ketvirtadienis

Gimnazistų ekskursija į Seimą

Gruodžio 18 d. Povilo Urbšio kvietimu Seime lankėsi Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai. Išvyka į Vilnių  moksleiviai buvo paskatinti už aktyvų dalyvavimą respublikiniame projekte "Kuriame respubliką", kurį globoja Seimo narys Povilas Urbšys. Gimnazistai  stebėjo plenarinį posėdį, apžiūrėjo Seimo rūmus, betarpiškai bendravo su P.Urbšiu, pristatė savo projektą. Tai jau ketvirtoji švietimo įstaiga iš Panevėžio miesto, pakviesta P.Urbšio paviešėti Vilniuje ir iš arčiau susipažinti su Seimo rūmuose vykstančiu gyvenimu, aplankyti istorines sales ir vietas.

2014 m. Gruodis mėn. 17 d., Trečiadienis

Prokuroras nežino, ar bendrauti su dėl nusikalstamo susivienijimo teisiamu asmeniu yra etiška

Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus trijų teisėjų kolegija ketvirtadienį tęs baudžiamosios bylos nagrinėjimą, kurioje Artūras Tamulionis, taip pat žinomas pravarde Karbonadas, kaltinamas sukūręs pavojingiausios organizuoto nusikalstamumo formos susivienijimą, tarptautiniu mastu veikusį prieš valstybės ekonominius pagrindus. Tuo metu penktadienį Generalinėje prokuratūroje posėdžiausianti Prokurorų etikos komisija spręs, ar pradėti nagrinėti Šiaulių apygardos vyriausiojo prokuroro Aivaro Povilaičio prašymą paaiškinti, ar bendrauti su nusikalstamo susivienijimo vadeivomis yra etiška.

Skaitykite:  http://www.alfa.lt/
2014 m. Gruodis mėn. 17 d., Trečiadienis

Valdžia bijo tų, kurie nebijo jos

Kelia nerimą tai, kad dabartinę įtampą, kylančią su Rusija, valdžios struktūros išnaudoja tam, kad būtų sustiprinta galimybė dar labiau kontroliuoti žmogaus privatų gyvenimą.

2014 m. Gruodis mėn. 16 d., Antradienis

Po nepartinių skraistėmis – interesų laukas

Pirmą kartą atsivėrus galimybei savivaldybių merus rinkti tiesiogiai, prie politinių lenktynių starto linijos kartu su partijomis stojo ir revoliuciją savivaldoje žadantys visuomeniniai komitetai.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 15 d., Pirmadienis

Metų užbaigimas Vš Į „Dailusis ornamentas“

2014 m. gruodžio 15 d. Vš Į „Dailusis ornamentas“ vyko 2014 metų programų užbaigimas. Organizacijos vadovė Eglė Kazarinienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, pasveikino aktyviausius organizacijos narius. Susirinkusius pasveikino Povilas Urbšys, linkėdamas būti aktyviais ir sveikais. Visi vaišinosi moterų paruoštomis gėrybėmis, dar ilgai šurmuliavo pokalbiai, skambėjo savos kūrybos eilės ir dainos.

2014 m. Gruodis mėn. 14 d., Sekmadienis

Kultūros sostinės uždarymas

Gruodžio 13 dieną Povilas Urbšys dalyvavo Kultūros sostinės uždarymo renginyje, kuris vyko Kalėdinės mugės Cido arenoje metu. P.Urbšys pasivaikščiojo po Kaldinę mugę, pabendravo su susirinkusiais. Uždarymo ceremonijos metu Kultūros sostinės simbolis – gintarinis medis buvo perduotas Joniškio rajono savivaldybės vadovams. Kitąmet Žagarės miestelis ateinančiais metais taps Lietuvos kultūros sostine ir stebins įdomiais renginiais.

2014 m. Gruodis mėn. 13 d., Šeštadienis

Proga sekti - Putinas

Vakar Seimas pritarė Kibernetinio saugumo įstatymui, kuris buvo sukurptas prisidengiant geopolitine padėtimi ir nežinia kieno kuriamais informaciniais išpuoliais internete. Ar nenukentės niekuo dėti piliečiai? Pvz., Jungtinėse Valstijose buvo piktnaudžiaujama visuomenės teise į privatumą. Negi mes drausmingesni už amerikiečius ir nesusitvarkysime?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 288 iš 348