Naujienos

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

Panevėžio krašto skautų dainų konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau"

Gruodžio 6 dieną Panevėžio šv.Petro ir Povilo bažnyčios parapijos namuose vyko Panevėžio krašto skautų atrankinis konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau", kurio finalininkai sausio mėnesį atstovaus savo krašto skautams respublikiniame skautų dainų konkurse. Renginio metu skautai pristatė savo džvienetus - draugoves, atliko pasirinktas dainas, žiūrėjo flmą apie tautinę stovyklą, kuri Lietuvos jaunimo organizacijų atstovų buvo išrinkta 2013 metų Jaunimo metų įvykiu. Seimo nario Povilo Urbšio prizas už patriotiškiausią dainą buvo įteiktas Jurgio Kairio draugovės skaučių duetui. Balsingos ir artistiškos skautės atliko dainą "Anoj pusėj".

 

2013 m. Gruodis mėn. 06 d., Penktadienis

2013 m. gruodžio 6 d. Povilas Urbšys dalyvavo diskusijoje

2013 m. gruodžio 6 d. Povilas Urbšys dalyvavo LR Seimo Užsienio reikalų komiteto ir Europos reikalų komiteto bendradarbiaujant su Estijos ambasada Lietuvoje ir Estijos prekybos rūmais organizuotoje diskusijoje "Rail Baltica projekto įgyvendinimo aktualijos", kuri vyko Lietuvos Respublikos Seime.

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Paminėta Tarptautinė savanorių diena

Gruodžio 5-oji - Tarptautinė savanorių diena. Jai paminėti „Maisto bankas“ Panevėžyje organizavo renginį, per kurį apdovanoti labiausiai regiono savanoriškai veiklai nusipelnę žmonės ir organizacijos. „Maisto banko“ sudaryta vertinimo komisija atrinko ir apdovanojo 9 nominantus, labiausiai regiono savanoriškai veiklai nusipelniusius žmones ir organizacijas.

Povilo Urbšio padėka už pasiaukojantį darbą, padedant tiems, kuriems pagalba ir atjauta yra reikalingiausia, buvo įteikta Metų savanorei Liucijai Raugalienei.

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Deja vu: Seime – eiliniai ginčai dėl V. Uspaskicho

Straipsnį skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/765674

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Kiek dar liko Sąjūdžio?

Straipsnį skaitykite: http://www.respublika.lt

2013 m. Gruodis mėn. 03 d., Antradienis

Panevėžyje paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

Šiandien Panevėžio Bendruomenių rūmuose rinkosi Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos nariai, kurie minėjo net dvi šventes - Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir 25 - ąjį draugijos jubiliejų. Draugijos pirmininkė džiaugėsi narių aktyvumu, nuveiktais darbais ir išsakė ateities lūkesčius.
Povilo Urbšio vardu Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijai ir jos pirmininkei Stanislavai Arbutavičienei buvo įteikta padėka už nuoširdžią atsakomybę, susitelkimą, ugdomą bendrystės jausmą ir rūpinimąsi vieni kitais.

2013 m. Gruodis mėn. 03 d., Antradienis

Subyrėjo Etikos ir procedūrų komisija

Šiandien dėl priimto sprendimo Seime, kai buvo nutarta, kad Viktoras Uspaskich gali nesijaudinti dėl savo neliečiamybės, iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pasitraukė Povilas Urbšys. Iš šios komisijos pasitraukė ir kiti opozicijos parlamentarai, išskyrus "Drąsos kelio" atstovą Povilą Gylį.

2013 m. Gruodis mėn. 02 d., Pirmadienis

Seimo narių Rimos Baškienės ir Povilo Urbšio spaudos konferencija „Negalią ir specialiuosius poreikius turinčių vaikų problemos turi būti sprendžiamos“

Gruodžio 3 d. tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga, Seimo konferencijų salėje, buvo rengiama spaudos konferencija „Negalią ir specialiuosius poreikius turinčių vaikų problemos turi būti sprendžiamos“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ įkūrėja ir vadovė Aušra Stančikienė, asociacijos „Sraunija“ pirmininkė Kristina Antanavičienė, asociacijos „Kitoks vaikas“ steigėja ir pirmininkė  Eglė Dučinskienė, spina bifida ir hidrocefalija sergančių vaikų asociacijos steigėja Rūta Udraitė-Mikalauskienė.

Plačiau: http://www3.lrs.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 01 d., Sekmadienis

2013 m. gruodžio 2 d. gyventojų priėmimas

Gruodžio 2 d., 14 val. Povilas Urbšys priims gyventojus Panevėžyje (Topolių al. 12, 46 kab.).

2013 m. Lapkritis mėn. 29 d., Penktadienis

Povilas Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Ant bangos" su Mariumi Eidukoniu

2013 m. lapkričio 29 d. 8.40 val. Povilas Urbšys dalyvavo radijo stoties "Laisvoji banga" laidoje "Ant bangos", kurią veda Marius Eidukonis. Šią savaitę Seimas pritarė įstatymo nuostatai, kad partiją galėtų steigti 2000 narių. Povilas Urbšys vienintelis balsavo prieš.

Laidą klausykite: http://www.laisvojibanga.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 287 iš 304