Naujienos

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

Laimingos mokyklos dienos….

Nepavykus į Lietuvos darželius prastumti iškrypėliško projekto „Gender Loops“ ir dviprasmiškų knygelių „Kai Rikė buvo Rasmusas“ bei „Kai Frederikas buvo Frida“, nusitaikyta į aukštąsias mokyklas, rengiančias pedagogus. Naujieji pranašai mokytojams parengė metodines knygeles, mokančias, kaip kalbėti apie lytines mažumas, šeimų įvairovę ir lyčių stereotipus. Nauja propagandinė informacija tėvams ne juokais sukėlė nerimą.
Nors nesulaukusi plačiosios žiniasklaidos dėmesio, internetinėje erdvėje jau gana plačiai paplito, o ir visus Seimo narius pasiekė informacija, apie Kauno Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vykdomą Mokymosi visa gyvenimą programos projektą „Laimingų dienų mokykla“ ir jo ribose parengtą mokymo priemonių rinkinį mokytojams „Laimingos mokyklos dienos“. Atvirai reiškiamas šios priemonės dalies tikslas – įtraukti mokymą apie seksualines mažumas į mokyklinį ugdymą ir pateikti kitokias nei vyro ir moters sudaroma šeima lyčių santykių formas kaip lygiavertes, priimtinas ir galimai pasirinktinas alternatyvas.
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo Vilniaus arkivyskupijos šeimos centro direktorius Algirdas Petronis, jaunimo sąjungos (LTJS) pirmininkas Julius Panka, Seimo narys Povilas Urbšis. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.

Video konferencija: http://suzalgiriu.lt/laimingos-mokyklos-dienos/ 

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

Seimas pradeda N. Venckienės apkaltą

Straipsnį skaitykite: http://www.delfi.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 12 d., Ketvirtadienis

Vienam valdininkui - du vadovai

Straipsnį skaitykite: http://www.respublika.lt

2013 m. Gruodis mėn. 11 d., Trečiadienis

Seimo etikos sargų veiklą paralyžiavo nesutarimai dėl Uspaskicho

Naujienų portalas alfa.lt rašo apie šiandien Seime vykusią spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo Povilas Urbšys.

Šį antradienį (gruodžio 11-ąją) vyko Seimo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos spaudos konferencija, kurioje pristatyti iš Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pasitraukusių opozicijos atstovų motyvai. Joje dalyvavo EPK narystę sustabdęs komisijos pirmininkas Valentinas Stundys, konservatorius Vytautas Juozapaitis, liberalė Dalia Teišerskytė ir Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Povilas Urbšys.

2013 m. Gruodis mėn. 10 d., Antradienis

Gruodžio 11 d. spaudos konferencija Seime

Gruodžio 11 dieną 10 val. įvyko Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos spaudos konferencija „Ar toliau gali dirbti Seimo Etikos ir procedūrų komisija?“ Dalyvavo narystę sustabdę, opozicijai atstovaujantys Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis, Stasys Šedbaras, Dalia Teišerskytė ir Povilas Urbšys.

Plačiau: http://www3.lrs.lt

2013 m. Gruodis mėn. 09 d., Pirmadienis

Politologas: Seimo pirmininkė, užuot vienijusi Seimą, elgiasi priešingai

Kone žemiausius visuomenės pasitikėjimo reitingus turintis Seimas nerodo jokių ženklų, kad ketina juos kelti ir tapti solidžia tautos atstovybe, nepaisant ten dirbančių gerbiamų politikų.

Skaitykite: http://www.lrt.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 09 d., Pirmadienis

Seimo nariai kreipėsi į Valdybą dėl Etikos ir procedūrų komisijos teisėtumo

Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje narystę sustabdę opozicijai atstovaujantys penki komisijos nariai – Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis, Stasys Šedbaras, Dalia Teišerskytė ir Povilas Urbšys – šiandien kreipėsi į Seimo Valdybą informuodami, kad 2013 m. gruodžio 4 d. Etikos ir procedūrų komisijos posėdis neįvyko, o valdančiajai daugumai priklausančių ir jai prijaučiančios frakcijų atstovų tos dienos susirinkimas nėra laikytinas komisijos posėdžiu.

Plačiau: http://www3.lrs.lt

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Panevėžio J. Miltinio gimnazijos mokiniai pasidalino įspūdžiais iš išvykos į Seimą

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Povilas Urbšys: Grybauskaitė ir Uspaskichas-tai vieno kūno dvigalvis erelis

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo konferencijoje

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto ir Panevėžio vyskupijos šeimos centro edukacinėje konferencijoje "Šeima-pasaulio ir istorijos variklis", kuri vyko instituto patalpose (Nemuno g. 33, Panevėžys).

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 286 iš 304