Naujienos

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Panevėžio rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas

Sausio 29 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio apskrities VPK ataskaitiniame susirinkime, kuris vyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato 1­ojo aukšto salėje (Tulpių g. 60, Panevėžys).

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dorovės sergėtojui prikiaulino savi

Pretendentų į savivaldybių tarybas sąrašus toliau sijojantys rinkimų prievaizdai dienos švieson išvilko ir Seimo nario, buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vado Povilo Urbšio suburtų kandidatų praeities šešėlius. Patikrinusi duomenis, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) aptiko, kad visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ du kandidatai nuo rinkėjų nuslėpė buvę teisti. Nelaukę, kol VRK už nutylėtus praeities klystkelius pašalins iš rinkimų sąrašo, abu P. Urbšio patikėtiniai patys suskubo trauktis.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

„Tvarkiečio“ nuodėmes komisija skaičiuos neskubėdama

Keturių Seimo frakcijų raginimas paspartinti kyšį galbūt paėmusio „tvarkiečio“ Rimanto Antano Ručio teisinės neliečiamybės peripetijas nagrinėsiančios komisijos darbą liko be atsako. Opozicija užsimena apie galimybę šaukti neeilinę sesiją
Skaitykite: http://lzinios.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?

Sausio 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo gyvoje politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka. Laidos tema -  "Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?"

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

           http://tv.lrytas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dėl teistumo susigūžę veikėjai įstrigo rėtyje

04Išbrokuota dar daugiau kaip du šimtai kandidatų į savivaldybių tarybas. Šįkart Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš sąrašų išbraukė asmenis, nuslėpusius buvusį teistumą. Vakarykštis komisijos sprendimas galėjo sumažinti konkurenciją dėl Kauno mero kėdės, į kurią taikosi net šešiolika politikų.

Skaitykite: http://m.lrytas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 28 d., Trečiadienis

Apdovanota Panevėžio turizmo centro direktorė

Sausio 27 d. Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio turizmo informacijos centre, susitiko su centro vadove Diva Tankūnaite, aptarė turizmo sektoriaus naujienas, diskutavo apie miesto įvaizdį, turizmo centro veiklą ir pasidžiaugė centro bei vadovės pasiekimais.

Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė, Panevėžio turizmo informacijos centro direktorė Daiva Tankūnaitė už ilgalaikį ir nuoseklų darbą buvo įvertinta aukščiausiu Valstybinio turizmo departamento apdovanojimu – garbės ženklu, kuris skiriamas už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui. P.Urbšys centro direktorei įteikė padėką už nuoširdų darbą ir Panevėžio krašto populiarinimą.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Panevėžyje vyko Holokausto minėjimas

Sausio 27 d. Panevėžio žydų bendruomenė kvietė miesto bendruomenę į Holokausto minėjimo renginius, į kuriuos įsijungė ir Povilas Urbšys, kuris dalyvavo forume „Europos Holokausto istorija“ "Saulėtekio" progimnazijoje bei pokalbyje-diskusijoje.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Seime vyks konferencija apie Prezidentą Antaną Smetoną

Sausio 28 d., trečiadienį, 15 val. Seimo Europos informacijos biure (Seimo III r.) vyks septintoji konferencija „Prezidentas Antanas Smetona ir Lietuva“, kurią organizuoja Lietuvos blaivybės draugija „Baltų ainiai“ ir kraštiečių draugija „Kur tas šaltinėlis“. Renginį atidarys ir sveikinimo žodį tars Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.

Konferencijoje Seimo narys Povilas Urbšys nagrinės Vokiečių ir Sovietų sąjungos ekspansinius veiksmus Lietuvoje, 1939-1940 metų lemtingus įvykius, tragišką 1940 metų birželio mėnesio sovietų invaziją.

Skaitykite: http://alkas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 26 d., Pirmadienis

Yra kaip yra

Sausio 26 d. Povilas Urbšys svečiavosi televizijos laidoje "Yra kaip yra". Laidos įrašas: http://lnkgo.alfa.lt/

2015 m. Sausio mėn. 24 d., Šeštadienis

A. Patackas. Aūū, redaktoriai… Kur jūsų laisvė?

Trumpai apie reikalo esmę – pasirodžius žiniai, kad LGBT ir jai vadovaujantis toksai Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su „žaismingu“ prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai, parašiau tekstą, kuriame perspėjau, kad „tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga, bet žaidimas su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Kartoju – absoliučiai nepriimtino. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą  „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje(pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija – bet civilizuotu, be provokacijų būdu“.

Skaitykite: http://alkas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 284 iš 348