Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 01 d., Ketvirtadienis

Parodų atidarymas Panevėžio dailės galerijoje

Povilas Urbšys gegužės 2 d. 16 val. dalyvaus parodų „AUKŠTAITIJOS DAILĖ'2014. QUO VADIS?“ ir „TAU SPRĘSTI“ atidaryme, kuris vyks Panevėžio dailės galerijoje.  Parodos eksponuojamos 2014 05 02 – 05 25.

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Neįgaliųjų draugystės šventė "Motule miela"

Balandžio 30 d. Panevėžio miesto neįgaliųjų draugija sukvietė visus į šventę "Motule mana", kuri vyko draugijos kiemelyje. Į šventę susirinko ne tik Panevėžio miesto neįgalieji, bet ir dainininkai iš Ukmergės, Rokiškio, Pakruojo, Širvintų, Molėtų neįgaliųjų draugijų. Šventės dalyvius pasveikino Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas, pradžiugino ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai, kurie vaišino kareiviška koše ir demonstravo ginkluotę. Susirinkusius Povilo Urbšio vardu pasveikino padėjėja, linkėdama daug sveikatos, Dievo palaimos, gražios Motinos dienos šventės ir perdavė Seimo nario pažadą pervesti į draugijos sąskaitą 500 litų iš padidintos savo atlyginimo dalies.

 

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Panevėžyje gali atsirasti Kristinos, Vitalijaus ir Gvido gatvės

Pokalbis su Seimo nariu Povilu Urbšiu apie šiandienos aktualijas tiek mieste, tiek Lietuvoje.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Balandis mėn. 29 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo tv laidoje

Povilas Urbšys balandžio 27 d. dalyvavo televizijos laidoje "Alfa savaitė". 

Žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/video-perziura/9417/

2014 m. Balandis mėn. 28 d., Pirmadienis

Jaunimas neabejingas savo miestui

Penktadienį, balandžio 25 d., miesto mokyklų savivaldų atstovai rinkosi į Lietuvos moksleivių sąjungos ir Pilietinio judėjimo KARTU organizuotą renginį – informacinį Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių savivaldų forumą.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

„Snoro“ vėzdas pasirinktas lietuviškai žiniasklaidai išdaužyti

Konservatorių partijos sukurptas planas prisidengiant Rusijos „minkštųjų galių“ įtakos stabdymu sunaikinti lietuvišką žiniasklaidą pradeda veikti. Tai bandoma daryti pasitelkus ne tik žiniasklaidą prižiūrinčias valstybės institucijas, bet ir pačių žurnalistų ir leidėjų, nuolankiai tarnaujančių politiniam elitui, atstovų rankomis. Eilė atėjo ir „Respublikai“.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

Šventė Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje

Balandžio 26 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykla minėjo Lenkijos konstitucijos dieną, o taip pat Polonijos dieną, simbolizuojančią viso pasaulio lenkų vienybę. Mokykloje lankėsi Kėdainių lenkų bendruomenės pirmininkė Irena Duchovska, kuri kartu su mokyklos direktore Danute Kriščiūniene parengė ne vieną projektą, jungiantį tautines mažumas: lenkų, žydų, rusų, baltarusių, totorių, karaimų ir kt.

Šio renginio metu susirinkusiems koncertavo senjorų choras iš Varšuvos, Panevėžio vaikų šokių kolektyvas "Selavy", Panevėžio kurčiųjų kultūros centro kolektyvas. Renginyje dalyvavo svečiai iš Panevėžio žydų bendruomenės, Visuotinės taikos federacijos valdybos atstovai. Mokykloje  iškilmingai atidaryta dailininkės Elenos Salnik tapybos darbų paroda. Svečius ir mokyklos bendruomenę  Povilo Urbšio vardu sveikino padėjėja, linkėdama prasmingo tautų bendradarbiavimo ir ypatingos  palaimos Jono Pauliaus II paskelbimo šventuoju dienos išvakarėse.

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Balandžio 28 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties „Pulsas“ laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. Balandis mėn. 26 d., Šeštadienis

Krašto tautodailininkų konferencija

Balandžio 26 d. Panevėžio dailės galerijoje susirinko krašto tautodailininkai iš Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Pasvalio, Ukmergės, Anykščių ir Panevėžio, net 243 kūrėjai, į savo metinės parodos konferenciją - aptarimą. Eksponuojami kūriniai taip pat vos tilpo erdviose galerijos patalpose, jų - 891. Tai ir medžio drožyba, tapyba, karpiniai, audimas, mezgimas, nėrimas, juvelyriniai gaminiai... Parodos  lankomumas buvo taip pat labai didelis, joje apsilankė virš 1000 žmonių. Povilo Urbšio vardu jo padėjėja pasveikino šaunią bendruomenę, linkėdama ir toliau gausėti bei tvirtėti, skleisti tą gerą kūrybinį užkratą kuo plačiau. 

2014 m. Balandis mėn. 25 d., Penktadienis

P.Urbšys dalyvaus jaunimo diskusijoje

Šiandien, balandžio 25 d., Povilas Urbšys dalyvaus jaunimo diskusijoje "Jaunimo vaidmuo Panevėžio identiteto beieškant". Diskusija vyks teatre "Menas" po spektaklio "Meilė, džiazas ir velnias".

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 284 iš 321