Naujienos

2015 m. Vasaris mėn. 06 d., Penktadienis

„Sidabrinio Nevėžio“ statulėlių įteikimas

Vasario 6 d. (penktadienį) Povilas Urbšys dalyavo bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) vykusiame projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ baigiamajame metų renginyje – „Sidabrinio Nevėžio“ statulėlių įteikimas Metų literatui ir Metų iliustratoriui, „Jaunųjų kūrėjų almanacho 2014“ sutiktuvės.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centras kartu su partneriais – savaitraščiu „Panevėžio balsas“, regiono radijo stotimi „Pulsas“, Panevėžio dailės mokykla, Panevėžio informacijos centru PANINFO.LT – jau trečius metus įgyvendina tęstinį projektą „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“.

Povilas Urbšys jaunųjų kūrėjų mokytojams už jų globą ir skatinimą dovanojo gėles, o jauniesiems kūrėjams linkėjo drąsos ir nenustoti kurti.

2015 m. Vasaris mėn. 06 d., Penktadienis

Panevėžyje duris atvėrė Technologijų mokymo centras

 

Vasario 6 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (Nemuno g. 33) duris atvėrė pirmasis Lietuvoje moksleivių ir studentų Technologijų mokymo centras. Atidarymo renginyje dalyvavo Kauno technologijos universiteto rektorius Petras Baršauskas, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Gintaras Klimavičius, Čekijos Respublikos ambasadorius Bohumil Mazánek, KTU Panevėžio instituto kapelionas kun. Kęstutis Brilius MIC, valdžios, švietimo įstaigų, verslo atstovai.

Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (PTVF) dekanė Daiva Žostautienė pasidžiaugė, kad tik prieš du mėnesius buvo pasirašyta bendradarbiavimo deklaracija su 16 organizacijų. Dabar tai taps realybe. Naująjį centrą, kurio tikslas – populiarinti technologinės pakraipos studijas, pavyko įkurti per trejus metus. Moksleiviams, norintiems studijuoti technologinius mokslus, nuo šiol nereikės vykti į didžiuosius šalies miestus ar į užsienį. Kokybiškos studijos bus pasiekiamos Panevėžyje. Jaunimas galės netradicinėse paskaitose imitaciniu būdu išbandyti tas situacijas, kurios vyksta realiai įmonėse.

Renginyje dalyvavęs Seimo narys Povilas Urbšys pasidžiaugė, kad mūsų mieste atsiranda toks centras, kuris apjungia mokyklų, aukštųjų mokyklų ir verslo bendruomenes, bei pabrėžė būtinybę sistemiškai formuoti strateginį tikslą skatinti jaunus žmones likti Lietuvoje. Seimo narys įteikė PTVF dekanei D. Žostautienei gėlių puokštę ir įrėmintą Lietuvos himną, linkėdamas, kad būtų stiprinama Technologijų mokymo centro lankytojų lietuviška tapatybė.

2015 m. Vasaris mėn. 06 d., Penktadienis

Debatai "Ateities Panevėžys"

Povilas Urbšys vasario 5 d. kartu su Visuomeninio rinkimų komiteto "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" komanda ir kandidatu į merus Ryčiu Mykolu Račkausku dalyvavo debatuose "Ateities Panevėžys". Komanda išsakė savo poziciją jaunimo užimtumo, valdžios - verslo partnerystės bei sąlygų likti jaunimui Panevėžyje sudarymo klausimais. P.Urbšys kalbėjo apie valdžios decentralizavimą ir pilietinės galios stiprinimą.

2015 m. Vasaris mėn. 04 d., Trečiadienis

Skandalingai sužlugdytą rekordinio kyšio bylą liepė tirti iš naujo

Generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis panaikino daugybę Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, tarp jų ir apygardos vyriausiojo prokuroro Simono Minkevičiaus, nutarimų ir atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo rekordinio šalies istorijoje – tuomet beveik 6 mln. Lt (1,737 mln. Eur) – kyšio. Byla generalinio prokuroro pavaduotojo nurodymu perduota Kauno apygardos prokuratūros kontrolei.

2015 m. Vasaris mėn. 03 d., Antradienis

Kova su korupcija baigta. Kodėl pralaimėjome?

Kalbos apie legendinius šešėlinius milijardus litų visada įdomios. Kiek traukė tą milijardą konservatoriai - neištraukė, kiek rovė naujoji valdančioji dauguma - neišrovė. O nuožmiausią kovą nelegaliam praturtėjimui skelbusi Prezidentūra sako, kad didžioji korupcija įveikta, beliko vien buitinė. Tik štai realybė tokia: pogrindžio kontrabandos karalių pasakiškų turtų taip ir nepavyko konfiskuoti. Kodėl?
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo svečiai - žinomi Lietuvos teisininkai: buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas 
Vitalijus GAILIUS, buvęs vienas iš STT vadovų, Seimo narys Povilas URBŠYS, pirmasis nepriklausomos Lietuvos generalinis prokuroras, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras PAULAUSKAS, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, advokatas Egidijus BIČKAUSKAS. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.

Žiūrėkite: https://www.youtube.com/

2015 m. Vasaris mėn. 01 d., Sekmadienis

Paroda "Myliu Indiją"

Sausio 30 d. "Galerija XX" atidaryta panevėžiečio skulptoriaus Juozo Lebednyko paroda "Myliu Indiją". Ši paroda gimė įkvėpta kelionių dvasios. Indija – menininko apkeliauta šalis, kurioje istorijos ir kultūros tąsa jaučiama gyva kiekviename žingsnyje, įamžinta videofilme ir nuotraukose, keramikos dirbiniuose. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino savo mokytoją J.Lebednyką su naujais, išmoningai pateiktais darbais panevėžiečiams, linkėdamas naujų potyrių, kurie vėl atgimtų naujose formose ar skulptūrose

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Nori nudegti - imk ES paramą

Lietuvoje net ir be pagrindo žmonės ir dėl menkutės ES paramos tąsomi, įmonių darbas trikdomas įvairiais patikrinimais, keliamos bylos. O kaip kitur? Briuselis paskelbė, kad Prancūzija ES turės grąžinti milijardą eurų (3,45 mlrd. litų) neteisėtai gautos žemės ūkio sektoriaus paramos. Ar kas nors sės už grotų? Paprastai senosiose ES valstybėse už klaidas nesodinama.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Įtartinai kreivas šviesoforų reikalas

Vilniaus šviesoforų sistema labai svarbi eismo dalyviams - jei šviesoforai neveiktų, sutriktų eismas. Ne mažiau svarbi ji ir juos prižiūrinčiai įmonei - jai už tai mokami dideli pinigai. Tačiau kai kam sostinės šviesoforų priežiūra pakvipo korupcija - kilo įtarimų, kad Vilniaus šviesoforų priežiūra tendencingai perduodama vienai įmonei.

Skaitykite:http://www.respublika.lt/

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Jaunimo apdovanojimai 2014

Sausio 30 d. Povilas Urbšys dalyvavo LMS Panevėžio moksleivių informavimo centro organizuotame renginyje "Aktyviausių mokinių apdovanojimai 2014". Pirmą kartą Panevėžyje vykstantis renginys prasidėjo Lietuvos moksleivių sąjungos himnu, kurį atliko Panevėžio moksleivių informavimo centro nariai. "AMA-2014" subūrė gražų būrį moksleivių, aktyviai veikiančių savo mokyklų bendruomenėse. 

Tardamas sveikinimo žodį, Povilas Urbšys džiaugėsi, kad mieste atsirado asociacija, atstovausianti moksleivių interesus. Jis įteikė   LMS Panevėžio moksleivių informavimo centrui padėką, linkėdamas rodyti teigiamą pavyzdį kitiems.

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

P. Urbšys. Štai tokia ta mūsų valdžia

Interviu su Povilu Urbšiu visuomenei aktualiais klausimais skaitykite: http://www.aina.lt/.

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 283 iš 348