Naujienos

2015 m. Vasaris mėn. 06 d., Penktadienis

Debatai "Ateities Panevėžys"

Povilas Urbšys vasario 5 d. kartu su Visuomeninio rinkimų komiteto "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" komanda ir kandidatu į merus Ryčiu Mykolu Račkausku dalyvavo debatuose "Ateities Panevėžys". Komanda išsakė savo poziciją jaunimo užimtumo, valdžios - verslo partnerystės bei sąlygų likti jaunimui Panevėžyje sudarymo klausimais. P.Urbšys kalbėjo apie valdžios decentralizavimą ir pilietinės galios stiprinimą.

2015 m. Vasaris mėn. 04 d., Trečiadienis

Skandalingai sužlugdytą rekordinio kyšio bylą liepė tirti iš naujo

Generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis panaikino daugybę Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, tarp jų ir apygardos vyriausiojo prokuroro Simono Minkevičiaus, nutarimų ir atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo rekordinio šalies istorijoje – tuomet beveik 6 mln. Lt (1,737 mln. Eur) – kyšio. Byla generalinio prokuroro pavaduotojo nurodymu perduota Kauno apygardos prokuratūros kontrolei.

2015 m. Vasaris mėn. 03 d., Antradienis

Kova su korupcija baigta. Kodėl pralaimėjome?

Kalbos apie legendinius šešėlinius milijardus litų visada įdomios. Kiek traukė tą milijardą konservatoriai - neištraukė, kiek rovė naujoji valdančioji dauguma - neišrovė. O nuožmiausią kovą nelegaliam praturtėjimui skelbusi Prezidentūra sako, kad didžioji korupcija įveikta, beliko vien buitinė. Tik štai realybė tokia: pogrindžio kontrabandos karalių pasakiškų turtų taip ir nepavyko konfiskuoti. Kodėl?
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo svečiai - žinomi Lietuvos teisininkai: buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas 
Vitalijus GAILIUS, buvęs vienas iš STT vadovų, Seimo narys Povilas URBŠYS, pirmasis nepriklausomos Lietuvos generalinis prokuroras, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras PAULAUSKAS, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, advokatas Egidijus BIČKAUSKAS. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.

Žiūrėkite: https://www.youtube.com/

2015 m. Vasaris mėn. 01 d., Sekmadienis

Paroda "Myliu Indiją"

Sausio 30 d. "Galerija XX" atidaryta panevėžiečio skulptoriaus Juozo Lebednyko paroda "Myliu Indiją". Ši paroda gimė įkvėpta kelionių dvasios. Indija – menininko apkeliauta šalis, kurioje istorijos ir kultūros tąsa jaučiama gyva kiekviename žingsnyje, įamžinta videofilme ir nuotraukose, keramikos dirbiniuose. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino savo mokytoją J.Lebednyką su naujais, išmoningai pateiktais darbais panevėžiečiams, linkėdamas naujų potyrių, kurie vėl atgimtų naujose formose ar skulptūrose

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Nori nudegti - imk ES paramą

Lietuvoje net ir be pagrindo žmonės ir dėl menkutės ES paramos tąsomi, įmonių darbas trikdomas įvairiais patikrinimais, keliamos bylos. O kaip kitur? Briuselis paskelbė, kad Prancūzija ES turės grąžinti milijardą eurų (3,45 mlrd. litų) neteisėtai gautos žemės ūkio sektoriaus paramos. Ar kas nors sės už grotų? Paprastai senosiose ES valstybėse už klaidas nesodinama.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Įtartinai kreivas šviesoforų reikalas

Vilniaus šviesoforų sistema labai svarbi eismo dalyviams - jei šviesoforai neveiktų, sutriktų eismas. Ne mažiau svarbi ji ir juos prižiūrinčiai įmonei - jai už tai mokami dideli pinigai. Tačiau kai kam sostinės šviesoforų priežiūra pakvipo korupcija - kilo įtarimų, kad Vilniaus šviesoforų priežiūra tendencingai perduodama vienai įmonei.

Skaitykite:http://www.respublika.lt/

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Jaunimo apdovanojimai 2014

Sausio 30 d. Povilas Urbšys dalyvavo LMS Panevėžio moksleivių informavimo centro organizuotame renginyje "Aktyviausių mokinių apdovanojimai 2014". Pirmą kartą Panevėžyje vykstantis renginys prasidėjo Lietuvos moksleivių sąjungos himnu, kurį atliko Panevėžio moksleivių informavimo centro nariai. "AMA-2014" subūrė gražų būrį moksleivių, aktyviai veikiančių savo mokyklų bendruomenėse. 

Tardamas sveikinimo žodį, Povilas Urbšys džiaugėsi, kad mieste atsirado asociacija, atstovausianti moksleivių interesus. Jis įteikė   LMS Panevėžio moksleivių informavimo centrui padėką, linkėdamas rodyti teigiamą pavyzdį kitiems.

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

P. Urbšys. Štai tokia ta mūsų valdžia

Interviu su Povilu Urbšiu visuomenei aktualiais klausimais skaitykite: http://www.aina.lt/.

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Panevėžio rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas

Sausio 29 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio apskrities VPK ataskaitiniame susirinkime, kuris vyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato 1­ojo aukšto salėje (Tulpių g. 60, Panevėžys).

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dorovės sergėtojui prikiaulino savi

Pretendentų į savivaldybių tarybas sąrašus toliau sijojantys rinkimų prievaizdai dienos švieson išvilko ir Seimo nario, buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vado Povilo Urbšio suburtų kandidatų praeities šešėlius. Patikrinusi duomenis, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) aptiko, kad visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ du kandidatai nuo rinkėjų nuslėpė buvę teisti. Nelaukę, kol VRK už nutylėtus praeities klystkelius pašalins iš rinkimų sąrašo, abu P. Urbšio patikėtiniai patys suskubo trauktis.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 282 iš 346