Naujienos

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

Seimas pradeda N. Venckienės apkaltą

Straipsnį skaitykite: http://www.delfi.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 12 d., Ketvirtadienis

Vienam valdininkui - du vadovai

Straipsnį skaitykite: http://www.respublika.lt

2013 m. Gruodis mėn. 11 d., Trečiadienis

Seimo etikos sargų veiklą paralyžiavo nesutarimai dėl Uspaskicho

Naujienų portalas alfa.lt rašo apie šiandien Seime vykusią spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo Povilas Urbšys.

Šį antradienį (gruodžio 11-ąją) vyko Seimo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos spaudos konferencija, kurioje pristatyti iš Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pasitraukusių opozicijos atstovų motyvai. Joje dalyvavo EPK narystę sustabdęs komisijos pirmininkas Valentinas Stundys, konservatorius Vytautas Juozapaitis, liberalė Dalia Teišerskytė ir Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Povilas Urbšys.

2013 m. Gruodis mėn. 10 d., Antradienis

Gruodžio 11 d. spaudos konferencija Seime

Gruodžio 11 dieną 10 val. įvyko Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos spaudos konferencija „Ar toliau gali dirbti Seimo Etikos ir procedūrų komisija?“ Dalyvavo narystę sustabdę, opozicijai atstovaujantys Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis, Stasys Šedbaras, Dalia Teišerskytė ir Povilas Urbšys.

Plačiau: http://www3.lrs.lt

2013 m. Gruodis mėn. 09 d., Pirmadienis

Politologas: Seimo pirmininkė, užuot vienijusi Seimą, elgiasi priešingai

Kone žemiausius visuomenės pasitikėjimo reitingus turintis Seimas nerodo jokių ženklų, kad ketina juos kelti ir tapti solidžia tautos atstovybe, nepaisant ten dirbančių gerbiamų politikų.

Skaitykite: http://www.lrt.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 09 d., Pirmadienis

Seimo nariai kreipėsi į Valdybą dėl Etikos ir procedūrų komisijos teisėtumo

Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje narystę sustabdę opozicijai atstovaujantys penki komisijos nariai – Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis, Stasys Šedbaras, Dalia Teišerskytė ir Povilas Urbšys – šiandien kreipėsi į Seimo Valdybą informuodami, kad 2013 m. gruodžio 4 d. Etikos ir procedūrų komisijos posėdis neįvyko, o valdančiajai daugumai priklausančių ir jai prijaučiančios frakcijų atstovų tos dienos susirinkimas nėra laikytinas komisijos posėdžiu.

Plačiau: http://www3.lrs.lt

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Panevėžio J. Miltinio gimnazijos mokiniai pasidalino įspūdžiais iš išvykos į Seimą

2013 m. Gruodis mėn. 08 d., Sekmadienis

Povilas Urbšys: Grybauskaitė ir Uspaskichas-tai vieno kūno dvigalvis erelis

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo konferencijoje

2013 m. gruodžio 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto ir Panevėžio vyskupijos šeimos centro edukacinėje konferencijoje "Šeima-pasaulio ir istorijos variklis", kuri vyko instituto patalpose (Nemuno g. 33, Panevėžys).

2013 m. Gruodis mėn. 07 d., Šeštadienis

Panevėžio krašto skautų dainų konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau"

Gruodžio 6 dieną Panevėžio šv.Petro ir Povilo bažnyčios parapijos namuose vyko Panevėžio krašto skautų atrankinis konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau", kurio finalininkai sausio mėnesį atstovaus savo krašto skautams respublikiniame skautų dainų konkurse. Renginio metu skautai pristatė savo džvienetus - draugoves, atliko pasirinktas dainas, žiūrėjo flmą apie tautinę stovyklą, kuri Lietuvos jaunimo organizacijų atstovų buvo išrinkta 2013 metų Jaunimo metų įvykiu. Seimo nario Povilo Urbšio prizas už patriotiškiausią dainą buvo įteiktas Jurgio Kairio draugovės skaučių duetui. Balsingos ir artistiškos skautės atliko dainą "Anoj pusėj".

 

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 282 iš 300