Naujienos

2015 m. Sausio mėn. 10 d., Šeštadienis

Personalinė Jolantos Rudokienės piešinių paroda

Sausio 9 d. (penktadienį)  LDS Panevėžio skyriaus galerijoje „GALERIJA XX“ atidaryta pirmoji šiais metais paroda. Tai panevėžietės menininkės Jolantos Rudokienės piešinių paroda „Lūžio taškas“.

Parodos atidarymo proga autorę sveikino ir įkvėpimo linkėjo Povilo Urbšio padėjėja.

2015 m. Sausio mėn. 09 d., Penktadienis

Panevėžio fotografų draugijos METŲ darbų parodos atidarymas

Sausio 9 d. (penktadienį) Povilas Urbšys bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) dalyvavo fotografijos entuziastų Panevėžio fotografų draugijos Metų parodos atidaryme.

Pavasarį švęsiančioje penkerių metų sukaktį Panevėžio fotografų draugijoje – beveik trys dešimtys narių. Metų parodoje jie kviečia pažiūrėti į darbus kaip į kiekvieno autoriaus prisistatymą, jo supančio pasaulio matymą. Tikisi, kad tokios parodos taps tradicinės, padedančios pažvelgti į savo nuotraukas kitomis akimis.

2015 m. Sausio mėn. 09 d., Penktadienis

Seimo nariai siūlo nenaikinti iš apyvartos išimtų litų (atnaujintas P.Urbšio komentaru)

Mišriai Seimo narių grupei priklausantys parlamentarai kreipiasi į Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę, premjerą Algirdą Butkevičių ir Lietuvos banko valdybos pirmininką Vitą Vasiliauską, prašydami nenaikinti iš apyvartos išimto lito kupiūrų bei monetų ir įtraukti šio klausimo svarstymą į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę. Parlamentarų įsitikinimu, tokios svarbos klausimas turi būti rimtai aptartas poliniame lygmenyje. Iki šiol viešai ir sistemiškai nebuvo aptarta kaip elgtis su buvusios nacionalinės valiutos kupiūromis bei monetomis. Plati diskusija padėtų išvengti galimų klaidų.
Kreipimąsi pasirašė Seimo nariai: Povilas Gylys, Algirdas Patackas, Remigijus Ačas, Rima Baškienė, Vytautas Matulevičius, Naglis Puteikis, Aurelija Stancikienė, Valerijus Simulik, Povilas Urbšys ir Jonas Varkala.

Skaitykite: http://faktai.lt/

2015 m. Sausio mėn. 06 d., Antradienis

Tyrimas dėl informacijos nutekinimo apie „Snorą“: ar teks laukti VSD vadovų memuarų?

Istoriją apie tyrimą dėl informacijos nutekinimo apie banką „Snoras“ sekantis Seimo narys, buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos vadovas Povilas Urbšys Alfa.lt neslėpė manantis, kad prokurorams atskleisti, kas nutekino informaciją, nepavyks.

„Abejoju, ar šitas tyrimas turi perspektyvą, nes praktiškai viskas buvo padaryta, kad jis būtų sužlugdytas ir nebūtų nustatyta, kas vis dėlto nutekino šią informaciją“, – sakė P. Urbšys.

Pasak parlamentaro, susidorojimas su V. Gailiumi ir V. Giržadu atskleidžia tai, kad tyrimas nuo pat pradžių buvo pasmerktas žlugti.

2015 m. Sausio mėn. 02 d., Penktadienis

“Pulsas” švenčia 15 metų!

Radijo stotis “Pulsas” švenčia 15 metų, kai pradėjo transliuoti radijo laidas Panevėžyje ir Biržuose. Ta proga sausio 2 d. Povilas Urbšys pasveikino radijo stoties “Pulsas” direktorių Valdą Somovą ir įteikė padėką už veiklą, praturtinančią Panevėžio krašto kultūrinį veidą, linkėdamas toliau šio radijo bangomis skleisti džiaugsmo, gerumo, santarvės žinią bei pasiekti kuo platesnį klausytojų ratą.

2014 m. Gruodis mėn. 30 d., Antradienis

Kokius pokyčius atneš tiesioginiai merų rinkimai?

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė sako, kad tiesioginiai merų rinkimai yra pirmas bandymas eiti rinkimų demokratizavimo keliu, tačiau šią tvarką teks keisti ateityje. Prezidentė reformą vadina "pusine", nes tiesiogiai išrinkto mero galios ir atsakomybės lygis nelabai pasikeitė. Opozicijos lyderis Andrius Kubilius baiminasi, kad tiesioginiai merų rinkimai gali atvesti į valdžią populistus ir sukelti chaosą savivaldoje. Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks 2015 metų kovo 1 dieną. Nuo 2009 metų Lietuvoje yra 60 savivaldybių. Laidoje dalyvavo Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.ziniuradijas.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 30 d., Antradienis

Tiesioginiai merų rinkimai: chaosas ar demokratijos pažanga?

Šalies vadovei Daliai Grybauskaitei nurodžius, kad tiesioginiai merų rinkimai yra pirmas bandymas eiti rinkimų demokratizavimo keliu, Seimo narys Povilas Urbšys tokiai nuomonei pritaria, kai opozicijos lyderis Andrius Kubilius baiminasi, kad tiesioginiai merų rinkimai gali atvesti į valdžią populistus ir sukelti chaosą savivaldoje.

Skaitykite: http://infosavaite.lt/?p=126941

2014 m. Gruodis mėn. 29 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys. Pabandykime KARTU dorą sugrąžinti į politiką

Neseniai Seime buvo priimtas įstatymas dėl skiriamos socialinės paramos panaudojimo savivaldybėse. Kuo šios įstatymo pataisos bus naudingos visuomenei?

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gruodis mėn. 28 d., Sekmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Gruodžio 29 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus radijo stoties „Pulsas“ laidoje - pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje ir 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt

2014 m. Gruodis mėn. 26 d., Penktadienis

Jaukių švenčių!

<< Pradžia < Ankstesnis 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 280 iš 341