Naujienos

2015 m. Gegužė mėn. 10 d., Sekmadienis

Vasariškai daug „Saulių“ „Saulėtekio“ progimnazijoje

Gegužės 7 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko pagrindinis metų renginys – „Saulių“ statulėlių įteikimo šventė. Mažosiomis ir didžiosiomis „Saulėmis“ – aukščiausiu mokyklos apdovanojimu – dėkota labiausiai nusipelniusiems mokytojams, mokiniams, taip pat šiais metais ja apdovanotas ir dažnas mokyklos svečias bei bendradarbis kun. Rimantas Kaunietis. Iškilmingos fanfaros, nuoširdūs nominantų pasisakymai, jaunimo parengti teatralizuoti pasirodymai ir melodingi elektrinio smuiko bei gitaros garsai nepaliko abejingų.

Seimo nario Povilo Urbšio vardu jo padėjėja įteikė didžiąją „Saulės“ statulėlę ir gėlių puokštę 8 b klasės mokiniai Martynui Stogiui už pasiekimus konkursuose, progimnazijos bendruomenės telkimą ir vardo garsinimą Panevėžio mieste. Padėjėja dėkojo visai mokyklos bendruomenei už galimybę bendrauti, dalyvauti gražiuose renginiuose ir vasariškai sušilti prie mokykloje sutinkamų širdžių saulių bei įteikė direktoriui Algirdui Gedeikiui Seimo nario dovaną – Andriaus Vaišnio knygą „Konstitucijos istorija“ mokyklos bibliotekai.

2015 m. Gegužė mėn. 08 d., Penktadienis

Apdovanota „Panevėžio balso“ korespondentė Daiva Savickienė

Didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ iniciatyva kartu su kitais Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovais, kurie 2014 m. labiausiai prisidėjo prie objektyvios verslo investicijų patirties sklaidos šalies regionuose, apdovanota „Panevėžio balso“ korespondentė Daiva Savickienė.

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Seimo nario Povilo Urbšio vardu jo padėjėja pasveikino nominantę ir įteikė Seimo nario padėką už jos darbą, padedantį skaitytojams sekti įvykių srautą bei aktyviau dalyvauti miesto ir šalies gyvenime, linkėdama žiniasklaidos atstovus laiku pasiekiančių žinių ir lankstaus, kūrybingo žodžio. 

2015 m. Gegužė mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Savivaldybėje abejotini viešieji pirkimai

photo_for_gallery_1_83403532.jpg

Jau antri metai Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ prižiūrėti ir eksploatuoti šviesoforų sistemą patiki vis tai pačiai UAB „Maniga“, kitų į derybas net nekviečiant. Įtarimų dėl „skubos tvarka“ vykdomų paslaugų pirkimų jau ne kartą kilo verslininkams, Viešųjų pirkimų tarnyba taip pat pripažino, kad pastarąjį kartą viešajam pirkimui pasirinktas neskelbiamų derybų pirkimo būdas yra neteisėtas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2015 m. Gegužė mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Sveikinu!

PovilosvveikinimasKnyga06.jpg

2015 m. Gegužė mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Konferencija "Šiandieninė verslo situacija Panevėžio regione: iššūkiai ir galimybės"

Viešoji įstaiga „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ (PVKC) mini 20 - ies metų jubiliejų. Ta proga Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja konferencijoje "Šiandieninė verslo situacija Panevėžio regione: iššūkiai ir galimybės", vykusioje gegužės 7 d., sveikino PVKC kolektyvą ir jo vadovę Akvilę Žiaunienę. Jai įteikta P.Urbšio padėka už ilgalaikį vadovavimą Verslo konsultaciniam centrui bei verslo plėtrą skatinimą bei suvenyras.

2015 m. Gegužė mėn. 07 d., Ketvirtadienis

Neįgaliųjų draugijos renginys „Motule miela“

Gegužės 6 d. Panevėžio „Stumbro“ kavinėje vyko Neįgaliųjų draugijos renginys „Motule miela“. Jį vedusi draugijos pirmininkė Stanislava Arbutavičienė pasidžiaugė gausiu panevėžiečių dalyvavimu, apžvelgė 2014 metais nuveiktus darbus. Buvo pristatyta finansinė ataskaita, išrinkta nauja draugijos tarybos narė.

Žodį tarė svečiai Panevėžio vyskupo generalvikas kun. Eugenijus Styra, savivaldybės atstovė. Seimo nario Povilo Urbšio vardu jo padėjėja pasveikino dalyvius ir šio gražaus renginio proga skyrė visoms salėje esančioms mamoms Onos – Alesiūtės – Bleizgienės posmus bei įteikė draugijos pirmininkei gėles. S. Arbutavičienė išsakė padėką už praėjusiais metais Seimo nario suteiktą paramą draugijai. Visi sveikintojai gavo dovanų darbščiųjų draugijos „bitelių“ rankomis sukurtus molio darbelius. Vėliau skambėjo pačių poetų skaitomos eilės, muzika, dainos. Šventės dalyviai vaišinosi dosnių rėmėjų dovanotomis vaišėmis.       

2015 m. Gegužė mėn. 06 d., Trečiadienis

Kelių valstybių piliečiais būsime?

photo_for_gallery_1_92764404.jpgSeimas linkęs pritarti, kad kitąmet su rinkimais į Seimą būtų surengtas ir referendumas dėl dvigubos pilietybės. Politikai įsitikinę, kad jei po pasaulį bus išsibarstę daugiau Lietuvos pilietybę turinčių žmonių, didžiuliai emigracijos mastai ne taip stipriai badys akis.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2015 m. Gegužė mėn. 05 d., Antradienis

Sporto vidurinėje mokykloje šventė

Gegužės 5 d. Panevėžio spoto vidurinėje mokykloje tvyrojo šventinė nuotaika - mokylai jau 1-eri! Ta proga direktorė apdovanojo nusipelniusius pedagogus ir mokinius, džiaugėsi jų pasiekimais ir mokyklos populiarumu. Mokiniai pristatė šventinę programą parengtą specialiai ugdymo įstaigos gimtadieniui.

Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja sveikino mokyklą su pirmu gimtadieniu, įteikė mokyklos bibliotekai dovanų knygą apie futbolą ir palinkėjo nepamiršti siekių bei tikslų, kurie atvedė į šią ugdymo įstaigą.

2015 m. Gegužė mėn. 04 d., Pirmadienis

DIZAINO SAVAITĖ Panevėžyje

Pirmoji DIZAINO SAVAITĖ Panevėžyje vyks gegužės 4-9 dienomis "Stumbro" IKI parduotuvės rūsyje DOMI antikvarinių baldų salone -www.domifurniture.lt. Panevėžio dizaino savaitės dalyviai Dainora Laučenkoviėnė (autoriniai papuošalai ), Milena Marcinkevičiūtė (fotografija ), Enrika Cabrera ir kt. Gegužės 4 d. atidaryme dalyvavo ir Povilas Urbšys, kuris apžiūrėjo darbus bei bendravo su jų autoriais.

Ekspozicija apžiūrėti galima 16-20 h . (miniatiūrų ekspoziciją su 2 Lietuvos rekordais ir 1 pagerintu pasaulio rekordu galima apžiūrėti 8 -22 h).

2015 m. Gegužė mėn. 03 d., Sekmadienis

Panevėžys: Valdančioji dauguma miesto taryboje dar gali keistis

Panevezio_naujoji_valdzia_250_167.jpg

Artimiausiu metu vėl gali kilti audra formuojant valdančiąją daugumą Panevėžyje. Prie jos reiškia norą jungtis ir konservatoriai, kurie pretenduotų į socialdemokratams pažadėtą vicemero postą. Tokiu atveju – mūšis garantuotas.

Didžioji dauguma pritarė

Miesto tarybos narys konservatorius Petras Luomanas „Panevėžio rytui“ patvirtino, kad keturi iš šešių į miesto tarybą išrinkti konservatoriai pareiškė norą jungtis prie valdančiosios daugumos.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 266 iš 341