Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 02 d., Trečiadienis

Lietuvos valdovas yra Tauta

LR Konstitucijoje yra įtvirtinta, kad suverenas yra Tauta. Tuo pasakyta, kad Lietuvos valdovas yra Tauta. Būtent tai yra didžiausia konstitucinė vertybė. Jeigu ši vertybė bus paminta, tai iš mūsų Tėvynės liks tiks Europos Sąjungos administracinis vienetas su pavadinimu Lietuva, kuriame gyvens gyventojai, bet ne save gerbianti Tauta. Lietuvos istorija ne kartą įrodė, kad mes galime prarasti valstybę, bet niekada neturime teisės prarasti Tautos, kurioje ir slypi tikroji Lietuvos valstybės gyvastis.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. kovas mėn. 31 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvavo susitikime su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Deborah A. McCarthy

Kovo 31 d. Povilas Urbšys dalyvavo susitikime su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Deborah A. McCarthy Bistrampolio dvare (Bistrampolio g. 1, Kučių k., Panevėžio r.). Susitikime kalbėjo apie jaunimą Panevėžyje, Lietuvai aktualius klausimus ir tarptautinį bendradarbiavimą.

2014 m. kovas mėn. 31 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Pirmadienį, kovo 31 d., 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje. Klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. kovas mėn. 30 d., Sekmadienis

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonija

Kovo 30 d., sekmadienį, Povilas Urbšys dalyvavo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio "Tarnaukite Lietuvai" įteikimo ceremonijoje, kuri vyko J. Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys). Seimo valdybos sprendimu įsteigtas apdovanojimas, kuris šiemet įteiktas trečią kartą, yra skiriamas už darbą Valstybės labui ir jos gerovei, pozityvių idėjų, brandinančių visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą, sklaidą ir įgyvendinimą.

2014 m. kovas mėn. 29 d., Šeštadienis

Po „Snoro“ aferų N.Kuperis pereina į puolimą

Įtariamasis ikiteisminiame tyrime dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke, šio banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pagaliau prisipažino buvęs apklaustas tyrėjų. Arogantiškasis britas apklausą pavadino formaliu susitikimu ir griežtai paneigė, kad ketina atlyginti „Snoro“ kreditoriams padarytą 1,2 mlrd. litų žalą.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras?

Lietuvoje susiformavo keistos tendencijos: prokuratūra tyrimo nepradeda be žmogaus pareiškimo; jei gauna pareiškimą, visą energiją išlieja, kad surastų kodekse straipsnį, pagal kurį galima atsisakyti pradėti tyrimą; prokuratūra tyrimo dėl viešojo intereso pažeidimo nepradeda, jei negauna nurodymo iš aukščiau; jei gauna iš nelabai aukštai, tyrimas nutraukiamas neradus nusikaltimo sudėties. O svarbiausia, prokuratūra visada teisi, nes neprivalo niekam atsiskaityti. Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras? Kas juos tampo už virvučių?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Akcija "Aš - tu"

Povilas Urbšys kovo 29 d., šeštadienį, 12.00 val. dalyvaus  Krikščioniškos veikliųjų vyrų bendrijos ir Šv. Juozapo globos namų organizuojamoje akcijoje "Aš - tu", kuri vyks  Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros parapijos namuose.

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys lankėsi A.Lipniūno progimnazijoje

Kovo 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vykusiame renginyje „Jis skleidė sielos tyrumą...“, skirtame kunigui Alfonsui Lipniūnui atminti.

Renginyje dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė: koncertavo chorai, kun. A. Lipniūno įžvalgas iš jo dienoraščio perteikė mokyklos pedagogai, kun. Rimantas Kaunietis aukojo šv.Mišias.

Povilas Urbšys savo pasisakyme pažymėjo šios mokyklos savitumą, kurį jai suteikia kun. A. Lipniūno vardas ir atminimas. Po minėjimo Povilas Urbšys su pedagogais kalbėjosi mokyklai aktualiais klausimai, buvo supažindintas su mokyklos biblioteka, skaitykla, koplytėle, muziejumi ir klasėmis.

Skaitykite daugiau: http://www.alipniunomokykla.lt/

 

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Seimo kreipimasis į Konstitucinį Teismą – kontrolinis šūvis referendumui

Šiandien Seime buvo pritarta liberalų ir konservatorių inicijuotam Seimo nutarimo projektai dėl kreipimosi į Konstitucinį teismą (KT) neva ištirti, ar Lietuvos Respublikos referendumo įstatymo 14 straipsnis neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Šį nutarimą galima suprasti tik vienaip: valdantysis elitas prašo KT paieškoti naujų „teisinių“ galimybių“, kaip dar būtų galima apriboti tautos politines galias ir žlugdyti pilietines referendumų iniciatyvas.

Toks nutarimas būtų kontrolinis šūvis referendumui.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. kovas mėn. 27 d., Ketvirtadienis

Kuriami N.Kuperio gelbėjimo fokusai

Bylos dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke tyrėjus užliūliavęs pažadais artimiausiu metu atvykti į Lietuvą duoti parodymų banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) siekia išvengti baudžiamosios atsakomybės. Neoficialiais duomenimis, jis sutinka atlyginti daugiau nei 1,2 mln. litų žalą, padarytą neva per neatsargumą.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 264 iš 297