Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys: Naglis Puteikis – rakštis politiniam elitui, kuris su Tauta elgiasi kaip su šunimi

Didžiausias pavojus Lietuvos valstybingumui kyla ne iš išorės, bet iš vidaus, – teigia Seimo narys, istorikas, buvęs STT Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys, vadovavęs rezonansiniam tyrimui, kuriame įtakingas konservatorius, šios partijos iždininku vadintas Vitas Matuzas kaltinamas sukčiavimu įgyjant svetimą turtą, piktnaudžiavimu tarnyba ir kyšininkavimu. Su P. Urbšiu kalbamės apie artėjančius Lietuvos prezidento rinkimus ir laiką, kuriuo jie vyksta.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Balandis mėn. 13 d., Sekmadienis

P.Urbšys prisijungė prie talkos mieste

Šeštadienį, balandžio 12 d., Povilas Urbšys prisijungė prie Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčios organizuotos gražios pilietinės akcijos - medelių sodinimo bei švarinimosi akcijos DAROM. Medelius sodino ir aplinką tvarkė šalia esančių daugiabučių gyventojai, Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčios atstovai bei Pilietinio judėjimo KARTU nariai su šeimomis bei draugais.

2014 m. Balandis mėn. 11 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Nuspręsta – bus tik valdžios referendumai

Seimas po ilgų manipuliacijų vis dėlto priėmė nutarimą dėl referendumo paskelbimo. Šis sprendimas buvo priverstinis, nes kol kas galiojanti konstitucinė doktrina ir Referendumo įstatymas neleidžia pasielgti kitaip. Tačiau tai tik laikinos kliūtys.Tos pačios dienos posėdžio pabaigoje 29 Seimo narių balsais nuspręsta kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl Referendumo įstatymo straipsnio, kuris neleidžia blokuoti piliečių reikalavimo paskelbti referendumą net ir tada, jei teikiamo sprendimo tekstas gali neatitikti Lietuvos Respublikos Konstitucijos – kol kas pagal galiojančią konstitucinę doktriną „niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto“. 

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Balandis mėn. 11 d., Penktadienis

Siūloma pavardės originalią rašybą leisti papildomame asmens dokumento puslapyje

Grupė Seimo narių užregistravo Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projektą, kuriuo siūloma įteisinti originalią nelietuvišką vardų ir pavardžių rašybą asmens tapatybės dokumentų papildomame puslapyje.

Pagrindiniame paso puslapyje ir toliau būtų galima rašyti tik valstybine kalba, papildomo paso puslapio įrašas galėtų būti tik lotyniško pagrindo ženklais.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Balandis mėn. 10 d., Ketvirtadienis

Mūšis dėl referendumo: kaltinimų tautos baime ir kėsinimusi sulaužyti Konstituciją lavina

Seimas antradienį plenariniame posėdyje nusprendė, kad referendumas dėl Konstitucijos pataisų, o paprastai sakant – dėl žemės nepardavimo užsieniečiams vyks birželio 29 dieną. Už tai balsavo 79 Seimo nariai, prieš – 4, susilaikė 19 parlamentarų.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/784739

2014 m. Balandis mėn. 09 d., Trečiadienis

Kazio Sajos fantastinių istorijų rinktinės KINIVARPŲ RAŠTAI pristatymas

Balandžio 9 d. (trečiadienį) 17 val. Povilas Urbšys dalyvaus bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) – Kazio Sajos fantastinių istorijų rinktinės KINIVARPŲ RAŠTAI pristatyme. Renginyje dalyvaus rašytojas Kazys Saja, knygos dailininkas Gediminas Leonavičius pristatys knygos iliustracijų parodą.

Plačiau: http://pavb.lt/lt/

2014 m. Balandis mėn. 07 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys. VSD padėjo Rusijos žvalgybai diskredituoti Lietuvą

Lietuvos Respublikos Apeliacinio Teismo išteisinantis nuosprendis Eglės Kusaitės byloje skatina šią bylą vertinti ne tik siaurame teisiniame kontekste.

Akivaizdu – pasinaudodama Eglės Kusaitės byla Rusijos žvalgyba atliko operaciją. Ir tos operacijos tikslas buvo ne kas kita, bet Lietuvos ir jos valstybinių institucijų diskreditacija. Kodėl tai sakau? Pirma – kaip pasakė Apeliacinis teismas, nusikaltimo sudėtis atsirado tada, kai buvo išduota Rusijos ambasados viza. Rusijos ambasada ją išdavė, nors buvo gavusi informaciją iš Valstybės saugumo departamento, kad šitas žmogus kelia grėsmę Rusijai. Tačiau vizą išdavė. Rusija pamatė, kad šitą situaciją galima panaudoti tam, kad būtų diskredituota Lietuvos valstybė. Vienaip tuomet, jeigu Valstybės saugumo departamentas būtų leidęs jai išvažiuoti. Rusijoje ji, be abejo, būtų buvusi sulaikyta – būtų pasakyta, kad ši lietuvė atvyko vykdyti Rusijoje teroristinių aktų inspiruota Lietuvos institucijų. Kitaip tuomet, jeigu E.Kusaitę sulaikys VSD – ir tada bus galima vienaip ar kitaip sukelti nepasitenkinimą Valstybės saugumo departamento veiksmais bent šalies viduje.

Skaitykite:http://alfa.lt/

2014 m. Balandis mėn. 06 d., Sekmadienis

P. Urbšys dalyvavo diskusijoje, kurią organizavo Teisininkų draugijos Panevėžio skyrius

Balandžio 7 d., pirmadienį, 15 val. P. Urbšys ir Seimo narys V. Gailius dalyvavo diskusijoje, kurią organizavo Teisininkų draugijos Panevėžio skyrius. Diskusijos, kuri vyko Panevėžio miesto savivaldybės I-o aukšto salėje ( Laisvės a. 20 , Panevėžys), metu Panevėžio miesto teisininkai pasidalino mintimis apie būsimą teismų reformą, apie nepakankamą teismų finansavimą, didelius darbo krūvius. Seimo nariai kalbėjo apie naujų teisės aktų teisėsaugos srityje projektus, Teismų įstatymo pakeitimo projektą, politikų įtaką, inicijuojant teisės aktų pakeitimus ir kreipėsi į teisininkus, prašydami pateikti pastabas rengiamiems projektams.

2014 m. Balandis mėn. 04 d., Penktadienis

Diskusija Panevėžyje su prof. V.Radžvilu „Ar Panevėžys taps Lietuvos emigracijos sostine?“

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ kviečia į diskusiją „Ar Panevėžys taps Lietuvos emigracijos sostine?“, kurioje apie lietuvių tautos bei Aukštaitijos sostinės būklę kalbės Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės narys, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Radžvilas.

Susitikimas vyks balandžio 4 dieną, 17 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14). Jame dalyvaus ir Povilas Urbšys.

2014 m. Balandis mėn. 04 d., Penktadienis

Žurnalistas J.Pocius: Valstybinė papirkinėjimo akcija „Visi - už eurą“

Valdantieji, pasiryžę nuo 2015-ųjų metų sausio 1 d. žūtbūt mums  atvesti eurą, meta milijonus svetimo pinigo privalumams viešinti. Bet ar sąžininga kalbėti apie euro įvedimo privalumus nutylint praradimus ir nepatogumus, kurie mūsų laukia? Kodėl mažiausiai 3 milijonai litų skiriami ne diskusijoms, kurios žmonėms galbūt leistų susigaudyti kas yra kas, o vienpusei kažkokio mistinio gėrio propagandai (viešinimui per TV, internetą ir kt.?)

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 263 iš 297