Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 22 d., Antradienis

Šiukšlintojus persekios ir seimūnai

Šeštadienį, balandžio 19 d., dienraštyje "Sekundė" spausdinta publikacija apie buriamą neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių komandą.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2014 m. Balandis mėn. 19 d., Šeštadienis

Su Šv.Velykomis!

Velykos - dovanojimas savęs kitiems.

Būkime Velykų žmonėmis.

                                                                                                                                                                  Povilas Urbšys

2014 m. Balandis mėn. 19 d., Šeštadienis

Įvyko pirmasis Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės posėdis

Seime įsteigta Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinė grupė. Balandžio 17 d.vyko pirmasis posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Algirdas Pocius ir jo atstovas spaudai kapitonas Skomantas Povilionis bei Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės nariai: Arvydas Anušauskas, Petras Auštrevičius, Donatas Jankauskas, Sergejus Jovaiša, Rasa Juknevičienė, Kazimieras Kuzminskas, Povilas Urbšys, Mečislovas Zasčiurinskas ir Emanuelis Zingeris. Posėdžio metu aptartos parlamentinės grupės veiklos kryptys ir planai 2014 m., iš kurių svarbiausiais darbais įvardintas realus Seimo narių įtraukimas į kariuomenės renginius ir parlamentarų pagalba keičiant visuomenės požiūrį į Lietuvos karius.

2014 m. Balandis mėn. 17 d., Ketvirtadienis

Įstūmė į tokią absurdišką padėtį, kad net nebejuokinga

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Balandis mėn. 17 d., Ketvirtadienis

Prezidentūros „nutekino“ VSD pažymą ir agentą Kremliaus administracijoje

Kokias paslaptis slepia slaptoji VSD pažyma, ką apskritai šita pažyma reiškia, kas tai yra per dokumentas, kad mes tiek dėmesio skiriame jam, bet ar nepilstome iš tuščio į kiaurą, galbūt tas dokumentas nevertas tiek dėmesio?
Tokius klausimus balandžio 16 d. iškėlė žurnalistas Audrys Antanaitis „Laisvosios bangos“ radijo laidoje „Vektorius“. Laidoje dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas socialdemokratas Algirdas Sysas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys konservatorius (TS-LKD narys) Arvydas Anušauskas, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys ir buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.ekspertai.eu/

2014 m. Balandis mėn. 16 d., Trečiadienis

„Sąmokslo teorija“: Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Balandžio 16 d. Povilas Urbšys dalyvavo Arno Klevečkos vedamoje laidoje „Sąmokslo teorija“. Laidos tema:  Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Laidą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13976778581396245428

                      http://tv.lrytas.lt/?id=13976785061396868871

2014 m. Balandis mėn. 15 d., Antradienis

Skandalingoji VSD pažyma buvo rengiama drauge su prezidentūra?

Generalinėje prokuratūroje baigus ikiteisminį tyrimą dėl slaptos Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos apie galimas grėsmes nacionaliniam saugumui turinio nutekinimo žiniasklaidai, tęsiamas įtariamosios prezidentės vyriausiosios patarėjos Daivos Ulbinaitės ir jos gynėjo advokato Giedriaus Danėliaus supažindinimas su ikiteisminio tyrimo medžiaga. Tačiau aiškėja, kad slapta VSD pažyma, kurios įslaptinto projekto neteisėtu paviešinimu įtariama vyriausioji patarėja, galėjo būti rengiama kartu su pačia prezidente Dalia Grybauskaitė ir jos vyriausiąja patarėja D. Ulbinaite.

Skaitykite:  http://www.alfa.lt/

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvavo televizijos laidoje

Balandžio 14 d. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje debatų laidoje "Nuoga tiesa" (Lieturos ryto televizija).

Laidą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13975092541397322600

                      http://tv.lrytas.lt/?id=13975091911395573900

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

P. Urbšys susitiko su mokytojais

Balandžio 14 d., pirmadienį, P. Urbšys dalyvavo susitikime su  Panevėžio "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos mokytojais (Žvaigždžių g. 26, Panevėžys).

Pokalbio su pedagogais valanda neprailgo. Trumpai pristatęs savo atsiradimo politikoje istoriją ir svarbiausią misiją - sugrąžinti valstybę žmonėms, politikų ir žmonių tarpusavio pasitikėjimą, P. Urbšys atsakė į klausimus, kurie neramina ir jaudina Ąžuolo progimnazijos bendruomenę. Daugiausiai - apie vietos savivaldybės santykių su miesto bendruomene nebuvimą, apie tai, kokias galias turi vietos valdžia, kaip ir kam jos naudojamos. Jis kvietė mokytojus nustoti būti prašytojais, o savo bendruomenę atstovauti vietos savivaldoje deleguojant kolegas iš savo tarpo, kuriais pasitiki. Taip pat pristatė rengiamo vietos savivaldos įstatymo pakeitimus, kuriuos drauge su kolegomis teiks svarstymui Seime, esmę.

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys: Naglis Puteikis – rakštis politiniam elitui, kuris su Tauta elgiasi kaip su šunimi

Didžiausias pavojus Lietuvos valstybingumui kyla ne iš išorės, bet iš vidaus, – teigia Seimo narys, istorikas, buvęs STT Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys, vadovavęs rezonansiniam tyrimui, kuriame įtakingas konservatorius, šios partijos iždininku vadintas Vitas Matuzas kaltinamas sukčiavimu įgyjant svetimą turtą, piktnaudžiavimu tarnyba ir kyšininkavimu. Su P. Urbšiu kalbamės apie artėjančius Lietuvos prezidento rinkimus ir laiką, kuriuo jie vyksta.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 262 iš 297