Pastaba
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/baltijosk

Naujienos


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_44d20f781c_zoomed_baltijos_keliui_25_.jpg' for writing: Permission denied in /home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 295
2014 m. Rugsėjis mėn. 03 d., Trečiadienis

Apie A. Šindeikio penktąją koloną

Prisipažinsiu: advokato Algimanto Šindeikio reakcija dėl to, kad jo publikacija buvo paskelbta Tiesos.lt portale, mane asmeniškai nustebino. Ypač tas atvirai pademonstruotas susierzinimas dėl to, jog Tiesos.lt portalas išdrįso pateikti jo nuomonę kitu formatu. Ir taip pasielgė žmogus, mėgstantis kalbėti apie laisvą žodį, žmogaus teises. Bet, pasirodo, tas kalbėjimas yra skirtas tik tam tikrai visuomenės daliai, t.y. tik išrinktieji pas mus gali spręsti, kas yra demokratija, kas yra žmogaus teisės. O bet kuris, mąstantis savarankiškai, pavadinamas grėsme demokratijai ir iškart įrašomas į penktosios kolonos gretas.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt

2014 m. Rugpjūtis mėn. 31 d., Sekmadienis

Atidaryta Panevėžio sporto mokykla

Rugsėjo 1-osios saulėtas rytas  pasitiko visus, atskubėjusius į iškilmingą Panevėžio sporto mokyklos atidarymą. Nuo šiol Liepų al. 2 esančiose patalpose mokysis dviejų atskirų mokyklų – Panevėžio sporto vidurinės mokyklos ir Panevėžio Senvagės pagrindinės mokyklos – mokiniai. Sporto mokyklos direktorė Jūratė Pauliukienė rikiavo gausiai susirinkusius svečius, tarp kurių- Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Seimo nariai, Panevėžio miesto vadovai.

Skaitykite daugiau...

2014 m. Rugpjūtis mėn. 26 d., Antradienis

Ar Baltijos kelias neliks tuščias mūsų širdyse?

Tai, kas įvyko prieš 25 metus, mums tarsi atskaitos taškas, kuris leidžia palyginti, kas mes buvome tada ir kas esame dabar. Prieš 25 metus apsisprendę išeiti į Baltijos kelią, kiekvienas savyje nugalėjome savo asmeninę baimę. Kai sovietinis režimas skatino baimę ir nenorėjo, kad žmonės spręstų patys, mes pasakėme: „Gana! Esame tie, kurie kursime savo ateitį patys, kursime savo laisvą valstybę.“ Be abejo, reikėtų susimąstyti, ar šiandien esame tokie laisvi, kokie buvome apsisprendę tapti prieš 25 metus.

Skaitykite: http://www.aina.lt

2014 m. Rugpjūtis mėn. 25 d., Pirmadienis

Esame čia kartu!

Povilas Urbšys šeštadienį, rugpjūčio 23 d., dalyvavo Baltijos kelio 25-mečiui paminėti organizuotame koncerte "Esame čia kartu".

2014 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Šeštadienis

Su Baltijos kelio 25-mečiu – vienybės ir tiesos troškimo diena

                       Povilas Urbšys

2014 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Penktadienis

Padėkos šventė Šv. Juozapo globos namuose

Rugpjūčio 22 d. Šv. Juozapo globos namuose vyko Padėkos šventė, skirta paminėti įstaigos 5 metų darbo jubiliejui. Pirmoje dienos pusėje globos namų darbuotojai, įvairių socialinių įstaigų vadovai ir darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir savanoriai susirinko į konferenciją "Socialinių paslaugų kokybės principai ir veiklos kryptys“. Konferencijoje pranešimus skaitė socialinio darbo praktikai, dėstytojai, dvasininkai. Ypatingai susikaupę  visi klausėsi doc. dr. Ramunės Jurkuvienės, kalbėjusios apie socialinių paslaugų kokybę, darbuotojų ir klientų santykius.

Antroje dienos pusėje įstaigos kieme rinkosi globos namų bendruomenė - gyventojai, jų artimieji, darbuotojai, savanoriai. Susirinkusius pasveikino Povilas Urbšys, linkėdamas ramybės ir dvasinės giedros globos namų gyventojams, dėkodamas visiems, kurių pastangomis, gyvenantys globos namuose jaučiasi reikalingi, apgaubti dėmesio, meilės ir įteikė priemonių, kurios praturtins senjorų laisvalaikio užsiėmimus. Visus susirinkusius džiugino grojantys ir dainuojantys globos namų gyventojai. Dar ilgai kieme netilo dainos, šventinis šurmulys, artimųjų pokalbiai ir vaišės.

2014 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Penktadienis

Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška

Šiandien, rugpjūčio 22 d., Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje "Baltijos kelias-tautos savimonės išraiška".

{gallery}baltijosk{/gallery}

2014 m. Rugpjūtis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Baltijos kelias – mūsų teisėjas

1989 metais rugpjūčio 23 dieną per Estiją, Latviją ir Lietuvą nusidriekė 700 kilometrų žmonių grandinė, pastebėta net iš kosmoso aukštybių. Du milijonai žmonių nuščiuvusiems Maskvos Kremliaus bonzams ir sočiajai Europai metė laisvės ir tiesos iššūkį – sujaukė pasaulio galingųjų palaimintą mūsų vergovės atnaujinimo planą, vadintą skambiu „perestrojkos“ vardu.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Seimo opozicija vėl žada protestus

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) opozicijos atstovai vėl žada protestus, jei rudenį nebus grįžta prie komisijos sudarymo tvarkos klausimo.

Praėjusiais metais komisijos pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys ir kiti opozicijos atstovai boikotavo komisijos posėdžius, protestuodami prieš valdančiųjų balsavimą politiniu pagrindu.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/

 

2014 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Šeštadienis

Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės stovykla

Rugpjūčio 15 d. Povilas Urbšys lankėsi Lietuvos  Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenės vasaros stovykloje "Dėkokime... Švęskime...".

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 250 iš 297