Naujienos

2015 m. Rugpjūtis mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Vaikai - verslas Lietuvoje tapo aukso gysla

Savivaldybių sprendimai spręsti vietų darželiuose trūkumo problemą mokant kompensacijas privatiems darželiams kelia vis daugiau abejonių. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba mano, kad kompensacijos yra socialiai neteisingos, o didinamos paslaugų kainos perša išvadą, kad išmokomis remiamas privatus verslas.

Povilas URBŠYS, Seimo narys: "Lietuvoje apie 600 tūkst. žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Privačių paslaugų skatinimas susijęs su pasiturinčiais žmonėmis."

Skaitykite daugiau: http://www.respublika.lt/lt/

2015 m. Rugpjūtis mėn. 19 d., Trečiadienis

Visuomenininkai imasi iniciatyvos dėl valstybinės kalbos statuso išsaugojimo

Visuomenininkai imasi iniciatyvos dėl valstybinės kalbos statuso išsaugojimo nuotrauka, fotoLietuvos piliečių iniciatyvinė grupė "Talka: už Lietuvos valstybinę kalbą" Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK) trečiadienį užregistravo įstatymo projektą, kuriuo numatoma, kad pagrindiniame asmens dokumentų puslapyje galimi įrašai tik valstybinės lietuvių kalbos abėcėlės raidėmis pagal tarimą, o įrašai nevalstybine kalba gali būti rašomi paso papildomų įrašų puslapyje arba tapatybės kortelės antroje pusėje.

Visuomenininkai tuo siekia pasinaudoti Konstitucijoje įtvirtinta piliečių įstatymo iniciatyvos teise ir pateikti Seimui šį siūlymą svarstyti privaloma tvarka. Tam reikia, kad šią iniciatyvą savo parašais paremtų 50 000 šalies piliečių.

Skaitykite daugiau: http://www.ve.lt/

2015 m. Rugpjūtis mėn. 19 d., Trečiadienis

Konferencija ŽVILGSNIS. ATSKAITOS TAŠKAS – 1990 M. KOVO 11 D.

Rugpjūčio 21 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos kartu su Panevėžio kraštotyros muziejumi organizuojamoje konferencijoje ŽVILGSNIS. ATSKAITOS TAŠKAS – 1990 M. KOVO 11 D., skirtoje Nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukakčiai ir Baltijos kelio dienai atminti. Pirmoji konferencijos dalis vyko Juozo Urbšio tėviškėje Čiūrų k., Panevėžio r., antroji konferencijos dalis vyko G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje.

2015 m. Rugpjūtis mėn. 07 d., Penktadienis

Šiaulių meras dirba ir „Škodai"

Šiaulių miesto valdžia savivaldybei pavaldžioms įstaigoms nupirko du automobilius „Škoda“ iš bendrovės „Igtisos prekyba“. Viskas atrodytų skaidru kaip vaiko ašara, jei miesto meras Artūras Visockas nereklamuotų šios bendrovės savininko vadovaujamo sporto klubo „Igtisa“ ir automobilių gamintojos „Škoda“.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2015 m. Rugpjūtis mėn. 02 d., Sekmadienis

Seniūnų rinkimo idėja – politinis pokeris

Šiandien Vyriausybė turėtų svarstyti grupės Seimo narių parengtą Konstitucijos pataisų, kuriomis norima įteisinti tiesioginius seniūnų rinkimus ir nustatyti seniūnijų teisę turėti savo biudžetą, projektą. Tam nepritaria ne tik Vidaus reikalų ministerija, bet ir Lietuvos seniūnų asociacija.

Skaitykite: http://valstietis.tv3.lt/

2015 m. Rugpjūtis mėn. 01 d., Šeštadienis

Po savivaldos rinkimų visuomenininkai apie Seimo rinkimus negalvoja

fb-ak389563.jpgKaune, Panevėžyje ir Alytuje rinkimus laimėję visuomeniniai rinkimų komitetai kol kas nesvarsto galimybės dalyvauti Seimo rinkimuose. BNS kalbinti šių visuomeninių judėjimų vadovai teigė, kad jų nariai greičiausiai rinkimuose dalyvautų kaip nepriklausomi kandidatai.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2015 m. Liepa mėn. 28 d., Antradienis

Seimo narys P.Urbšys: Jeigu Vitas Matuzas būtų prabilęs...

Buvęs Seimo narys, įtakingas konservatorius Vitas Matuzas, kaltintas sukčiavimu stambiu mastu, praėjusią savaitę buvo išteisintas Vilniaus apygardos teisme. Paskelbus išteisinamąjį nuosprendį, teisėjų kolegijos pirmininkas Stasys Lemežis pareiškė, kad teismas, nesant kitų įrodymų, negali vadovautis vienintelio bylos liudytojo parodymais. Ką apie tokį pirmos instancijos teismo sprendimą mano Seimo narys Povilas Urbšys, kuriam vadovaujant STT Panevėžio valdybai buvo pradėtas šis ikiteisminis tyrimas?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2015 m. Liepa mėn. 28 d., Antradienis

P. Urbšys. Partinių broilerių perėtojams jaukiausia erdvė – gardas

Povilas UrbšysPraėjusią savaitę Seimo narė Rasa Juknevičienė ėmėsi politologo darbo ir viešai aptarė savivaldybių tarybų rinkimų rezultatus Panevėžyje. Konservatorių partijos rinkimų štabo vadovei ir Panevėžio krašto konservatorių koordinatorei prireikė šimto dienų, kad atsikvošėtų nuo konservatorių pralaimėjimo Aukštaitijos sostinėje.
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/

2015 m. Liepa mėn. 27 d., Pirmadienis

Ilgametis tyrimas pavirto parodija

19rom-virsus-300x199.jpgVisuomenėje milžiniško atgarsio sulaukusi skandalingoji buvusio Seimo nario Vito Matuzo ir lobisto Andriaus Romanovskio byla sprogo kaip didelis spalvotas muilo burbulas. Prieš keletą metų V. Matuzo pėdsakais pradėję sekti teisėsaugos pareigūnai be amo.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Liepa mėn. 26 d., Sekmadienis

Liepos 25-26 dienomis Kryžių kalne vyko atlaidai

Liepos 25 ir 26 dienomis  Povilas Urbšys dalyvavo Kryžių kalne vykusiuose 2015 Pašvęsto gyvenimo metų Kryžių kalno atlaiduose.

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 248 iš 332