Naujienos

2015 m. Rugsėjis mėn. 11 d., Penktadienis

Teisėsaugininkai politikai: V. Putino Rusijoje jie vadinami „silovikais“

Prasidedant naujam politiniam sezonui ir nenumaldomai artėjant Seimo rinkimams, vis dažniau diskutuojama ir spėliojama, ar iki rinkimų susiformuos koks nors naujas politinis judėjimas arba partija ir ar kitais metais, kaip per rinkimus 2012 m., į politiką pasuks daugiau žinomų teisėsaugos bei specialiųjų tarnybų pareigūnai. Jei taip, tai kas juos veja į politiką ir kodėl jie nusivelka per daugelį metų užsitarnautus mundurus, kartais net su labai solidžiais antpečiais?
Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2015 m. Rugsėjis mėn. 11 d., Penktadienis

Potėpio proveržis

Rugsėjo 9 d., Panevėžio mokslo ir technologijų parke atidaryta Jūratės Kavaliauskienės paroda "Potėpio paieškos". Su nauju kūrybiniu proveržiu autorę nuo Seimo nario sveikino jo padėjėja. 

2015 m. Rugsėjis mėn. 08 d., Antradienis

Seimūnas P.Urbšys pasišaipė iš seniūnaičio

Panevėžio seniūnaitijų pavadinimų užrašus miesto gimtadienio eisenoje nešę judėjimo „Kartu“ nariai papiktino seniūnaičius, kurių daugiau nei pusė yra Darbo partijos nariai.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2015 m. Rugsėjis mėn. 07 d., Pirmadienis

2015 m. rugsėjo 7 d. gyventojų priėmimas

Rugsėjo 7 d., pirmadienį, 14.30 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.). 

2015 m. Rugsėjis mėn. 06 d., Sekmadienis

Miesto gimtadienio eisena

Rugpjūčio 5 d. Povilas Urbšys su Pilietiniu judėjimu KARTU dalyvavo Panevėžio miesto gimtadienio eisenoje. Eisenoje Pilietinio judėjimo KARTU nariai nešė lenteles su seniūnaitijų pavadinimais, tuo išreikšdami, kaip svarbu jaustis savo miesto piliečiais ir visiems būti kartu. Panevėžio miestą sudaro gyventojai ir gyvenama teritorija, kuri paskirstyta į 10 seniūnaitijų, o judėjimo KARTU nariai atstovauja visą miestą, visų seniūnaitijų gyventojus.

KARTU Panevėžiui - Tu ir aš!

2015 m. Rugsėjis mėn. 05 d., Šeštadienis

512 nenutrūkstamų kilometrų

Rugsėjo 5 d. 12 val. Panevėžio miestui minint 512-ąsias miesto įkūrimo metines, „Cido“ arenoje prasidėjo unikalus renginys – 512 nenutrūkstamų kilometrų treku per 24 valandas važiavimas, kurio iškilmingame atidaryme dalyvavo Seimo narys Povilas Urbšys. Visą parą truksiančiame renginyje drauge su iš anksto užsiregistravusiais miesto gyventojais ir svečiais tikimasi įveikti distanciją, kuri bus užfiksuota šalies rekordų knygoje.

2015 m. Rugsėjis mėn. 04 d., Penktadienis

Tarptautinės futbolo veteranų varžybos

Rugsėjo 4 d. penktadienį, Povilas Urbšys organizatorių kvietimu pasveikino Tarptautinių futbolo veteranų varžybų dalyvius. Tai jau tradicija tapę susitikimai (panevėžiečiai organizuoja jau aštuntus metus), į kuriuos atvyksta komandos iš Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos miestų, su kuriais Panevėžys yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis. Šiemet į varžybas neatvyko ukrainiečiai dėl sudėtingos situacijos jų šalyje. Povilas Urbšys sveikinimo kalboje sakė, kad, nepaisant įtemptos geopolitinės situacijos, mažoji diplomatija, kai ilgus metus trukę draugiški, žmogiški  tarpusavio santykiai nenutrūksta bei  žinia, kurią vieni kitiems perduoda paprasti žmonės, yra labai svarbi. Šiuo atveju-  sporto bendruomenėje. Seimo narys išreiškė viltį, kad kitąmet šalia Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos vėliavų plevėsuos ir dar viena- Ukrainos, o Futbolo akademijos stadionas taps tikru Draugystės stadionu.  

2015 m. Rugsėjis mėn. 04 d., Penktadienis

Miesto gimtadienio šventėje- ir jaunimo užimtumo mugė "Savas Spot'as"

Panevėžio miestui švenčiant savo  512-ąjį gimtadienį, Povilas Urbšys lankėsi įvairiuose renginiuose, bendravo su miestelėnais. Penktadienį, rugsėjo 4 d.  pirmąkart mieste vyko jaunimo užimtumo  mugė "Savas Spot'as", kur galima buvo iš arti susipažinti su mieste veikiančių jaunimo organizacijų veikla, pabendrauti su aktyviausiais jų nariais. Čia apsilankęs Seimo narys pabendravo su visų prisistačiusių organizacijų jaunimu, domėjosi jų veikla, iššūkiais ir perspektyvomis. Nors save pristatančių šį kartą ir nebuvo gausu, tikėtina, kad tradicija prigis ir per kitą miesto gimtadienį galėsime sveikinti daug didesnį būrį jaunų savanorių, neabejingų artimiausiai savo aplinkai, savo miestui.

2015 m. Rugsėjis mėn. 03 d., Ketvirtadienis

Prokurorai pripažįsta: nėra žinoma, kur „Snoro“ vadovai, Romanovas – nepasiekiamas

R. Baranauskas ir V. Antonovas  (SCANPIX nuotr.)

Vargu ar gali tikėtis teisingumo „Snoro“ ir Ūkio bankų žlugimo aukos, mat Generalinė prokuratūra bergždžiai stengiasi susigrąžinti į Lietuvą bankų turtą išgrobsčiusius bėglius, rašo „Vakaro žinios“.

2011-ųjų lapkritį Lietuvos bankui sustabdžius „Snoro“ banko veiklą, iš teisėsaugos nagų išsprūdo jo pagrindiniai akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas. Įtariamieji, pasisavinę apie 490 mln. eurų banko turto, iki šių metų liepos gyveno Londone ir teismuose siekė išvengti išdavimo Lietuvai.

Dviejų pakopų teismai tenkino Lietuvos prokurorų prašymą, tačiau liepos pradžioje buvę bankininkai dingo kaip į vandenį. Mūsų prokurorams teliko skėsčioti rankomis ir iš naujo skelbti V. Antonovo ir R. Baranausko tarptautinę paiešką. Kaip „Vakaro žinioms“ teigė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė, šiuo metu nėra žinoma, kur slapstosi V. Antonovas ir R. Baranauskas.

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2015 m. Rugsėjis mėn. 02 d., Trečiadienis

VRK leido rinkti parašus dėl įrašų pasuose nevalstybine kalba

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) bendru sutarimu nusprendė išduoti parašų rinkimo lapus visuomenininkams, kurie Seimui ketina teikti kalbos įstatymo pataisas, leidžiančias asmenvardžius pagrindiniame paso puslapyje rašyti tik lietuviškomis raidėmis pagal tarimą.

Iniciatyvinė grupė „Talka: už Lietuvos valstybinę kalbą“ teigia, kad taip nori paskatinti užsitęsusias diskusijas dėl asmenvardžių rašybos, kurios kenkia Lietuvos ir Lenkijos santykiams. Pagal grupės pasiūlymus, asmenvardžiai nevalstybine kalba ir tik lotyniškais rašmenimis, piliečiams pageidaujant, galėtų būti įrašomi tik papildomame paso puslapyje, arba identifikacinės kortelės antroje pusėje.

Skaitykite: http://www.lrt.lt/naujienos/

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 246 iš 332