Naujienos

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

„Tvarkiečio“ nuodėmes komisija skaičiuos neskubėdama

Keturių Seimo frakcijų raginimas paspartinti kyšį galbūt paėmusio „tvarkiečio“ Rimanto Antano Ručio teisinės neliečiamybės peripetijas nagrinėsiančios komisijos darbą liko be atsako. Opozicija užsimena apie galimybę šaukti neeilinę sesiją
Skaitykite: http://lzinios.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?

Sausio 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo gyvoje politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka. Laidos tema -  "Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?"

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

           http://tv.lrytas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dėl teistumo susigūžę veikėjai įstrigo rėtyje

04Išbrokuota dar daugiau kaip du šimtai kandidatų į savivaldybių tarybas. Šįkart Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš sąrašų išbraukė asmenis, nuslėpusius buvusį teistumą. Vakarykštis komisijos sprendimas galėjo sumažinti konkurenciją dėl Kauno mero kėdės, į kurią taikosi net šešiolika politikų.

Skaitykite: http://m.lrytas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 28 d., Trečiadienis

Apdovanota Panevėžio turizmo centro direktorė

Sausio 27 d. Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio turizmo informacijos centre, susitiko su centro vadove Diva Tankūnaite, aptarė turizmo sektoriaus naujienas, diskutavo apie miesto įvaizdį, turizmo centro veiklą ir pasidžiaugė centro bei vadovės pasiekimais.

Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė, Panevėžio turizmo informacijos centro direktorė Daiva Tankūnaitė už ilgalaikį ir nuoseklų darbą buvo įvertinta aukščiausiu Valstybinio turizmo departamento apdovanojimu – garbės ženklu, kuris skiriamas už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui. P.Urbšys centro direktorei įteikė padėką už nuoširdų darbą ir Panevėžio krašto populiarinimą.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Panevėžyje vyko Holokausto minėjimas

Sausio 27 d. Panevėžio žydų bendruomenė kvietė miesto bendruomenę į Holokausto minėjimo renginius, į kuriuos įsijungė ir Povilas Urbšys, kuris dalyvavo forume „Europos Holokausto istorija“ "Saulėtekio" progimnazijoje bei pokalbyje-diskusijoje.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Seime vyks konferencija apie Prezidentą Antaną Smetoną

Sausio 28 d., trečiadienį, 15 val. Seimo Europos informacijos biure (Seimo III r.) vyks septintoji konferencija „Prezidentas Antanas Smetona ir Lietuva“, kurią organizuoja Lietuvos blaivybės draugija „Baltų ainiai“ ir kraštiečių draugija „Kur tas šaltinėlis“. Renginį atidarys ir sveikinimo žodį tars Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.

Konferencijoje Seimo narys Povilas Urbšys nagrinės Vokiečių ir Sovietų sąjungos ekspansinius veiksmus Lietuvoje, 1939-1940 metų lemtingus įvykius, tragišką 1940 metų birželio mėnesio sovietų invaziją.

Skaitykite: http://alkas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 26 d., Pirmadienis

Yra kaip yra

Sausio 26 d. Povilas Urbšys svečiavosi televizijos laidoje "Yra kaip yra". Laidos įrašas: http://lnkgo.alfa.lt/

2015 m. Sausio mėn. 24 d., Šeštadienis

A. Patackas. Aūū, redaktoriai… Kur jūsų laisvė?

Trumpai apie reikalo esmę – pasirodžius žiniai, kad LGBT ir jai vadovaujantis toksai Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su „žaismingu“ prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai, parašiau tekstą, kuriame perspėjau, kad „tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga, bet žaidimas su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Kartoju – absoliučiai nepriimtino. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą  „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje(pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija – bet civilizuotu, be provokacijų būdu“.

Skaitykite: http://alkas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 24 d., Šeštadienis

Rezonansinė byla: iš didžiulio debesies – balutė

Net šešetą metų užsitęsusi buvusių aukštų Panevėžio valdininkų – Savivaldybės administracijos direktoriaus Stasio Karčinsko ir vicemero Kastyčio Vainausko – korupcijos byla – tarsi iš didžiulio debesies tik menka balutė.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Sausio mėn. 22 d., Ketvirtadienis

Fotografijų paroda „Sergejus Paradžanovas – gyvenimas tarsi filmas“.


Sausio 21 d. (trečiadienį) Povilas Urbšys dalyvavo pasaulinio garso kino režisieriaus, dailininko Sergejaus Paradžanovo (1924–1990) devyniasdešimtmečiui skirtos fotografijų parodos „Sergejus Paradžanovas – gyvenimas tarsi filmas“ atidaryme Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14). Renginyje dalyvavo ir Armėnijos ambasados Lietuvoje antrasis sekretorius Artur Ohanian, kultūros atašė Gajanė Mokatsian. Ekspozicijoje – senos Tbilisio armėnų šeimos, kurioje gimė S. Pardžanovas, nuotraukos; jo mokyklos, studijų Kinematografijos institute Maskvoje fotografijos. Kadruose – tragiškai žuvusi S. Pardžanovo žmona totorė Nigyar, antroji žmona Svetlana Ščerbačiuk, ypatingą vaidmenį S. Paradžanovo gyvenime suvaidinusi poetė, bohemos „liūtė“, Vladimiro Majakovskio mūza Lili Brik.

Skaitykite daugiau...

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 245 iš 308