Naujienos

2015 m. Balandis mėn. 22 d., Trečiadienis

Konkurso “Gera naujiena" parodos atidarymas

zoomed_gera_naujiena.jpg

Balandžio 21 d. galerijoje "2- asis aukštas" vyko regiono meno mokyklų mokinių tapybos darbų konkurso “GERA NAUJIENA" geriausių darbų parodos atidarymas, kurį organizavo Panevėžio dailės mokykla. Mokiniai buvo kviečiami savo darbuose vaizduoti gamtos grožį, bendravimą su gyvūnais, draugystę, meilę, šeimą, šventes, tradicijas, keliones, gerą nuotaiką. Seimo narys Povilas Urbšys įsteigė nominaciją "Už temos aktualumą", kuri atiteko Panevėžio Dailės mokyklos mokinei Marijai Skrebytei, taip pat atminimo dovana- Antuano de Sent Egziuperi knyga "Mažasis princas" buvo skirta ukmergiškei Gabrielei Klimantavičiūtei. Padėka nuo Seimo nario buvo įteikta ir dailininkei Irinai Nosovai, kuri įgyvendino puikią idėją. Konkursas "Gera naujiena" šiemet buvo pirmasis, tikimasi, kad taps tradiciniu.

2015 m. Balandis mėn. 20 d., Pirmadienis

Knygos "Ievos pievos" pristatymas

Balandžio 18 d. Panevėžio lėlių vežimo teatre vyko Ievos Simanavičiūtės pirmosios poezijos knygos "Ievos pievos" pristatymas. 5-osios gimnazijos abiturientė nusprendė atsisakyti puošnios išleistuvių suknelės ir šventės su klasės draugias mainais į savo kūrybos knygelę. "Ievos pievos" - nedideliu tiražu išleista poezijos knyga, kurioje apie 60 eilėraščių. Knygą Ieva iliustravo pati, redagavo mama - Ingrida Simanavičienė. P.Urbšio vardu Ievą su pirmuoju kūrybos pasiekimu sveikino poetė Elvyra Pažemeckaitė. 

2015 m. Balandis mėn. 18 d., Šeštadienis

Dievo tarnaitės s. Marijos Kazimieros Kaupaitės minėjimas Ramygaloje

Balandžio 17 d. Ramygalos kultūros centre vyko renginys, skirtas ramygalietės, tikėjimo ir lietuvybės puoselėtojos, šv. Kazimiero seserų vienuolijos įkūrėjos Dievo tarnaitės Motinos Marijos Kazimieros Kaupaitės atminimui.

Dalyvavo Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas, Ramygalos klebonas kun. Edmundas Rinkevičius, Krekenavos klebonas kun. dr. Gediminas Jankūnas, seserys kazimierietės iš Pažaislio, kotrynietės ir Dievo Apvaizdos seserys iš Panevėžio, Seimo nariai Povilas Urbšys, Domas Petrulis, pilna salė ramygaliečių ir svečių.

Skaitykite daugiau...

2015 m. Balandis mėn. 18 d., Šeštadienis

Tarptautinis kino festivalis "Europos kinas ir dieną, ir naktį"

Plakatas-mažas-437x444.jpg

Jau vienuoliktus metus kino centras „Garsas“ panevėžiečius ir miesto svečius kviečia pavasarį sutikti mėgaujantis ne tik šviesesnėmis dienomis, bet ir geru europiniu nekomerciniu kinu. Balandžio 17 – 23 d. visą savaitę šurmuliuos tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“. Šiais metais festivalio trijose programose žiūrovams bus pristatyti iš viso 34 žinomų režisierių filmai iš 14-kos skirtingų Europos šalių: Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, D. Britanijos, Norvegijos, Danijos, Nyderlandų, Ispanijos, Italijos, Šveicarijos, Turkijos, Serbijos, Irano ir Rumunijos. Bendradarbiaujant su Europos šalių ambasadomis, jų kultūros centrais ir institutais, festivalio metu siekiama supažindinti visuomenę su nekomerciniu Europos kino menu, pristatomos naujausios kino tendencijos.

Balandžio 17 d. Povilas Urbšys dalyvavo iškilmingame festivalio atidaryme.

2015 m. Balandis mėn. 18 d., Šeštadienis

Seimo narys linkėjo būti vertiems žmonių pasitikėjimo

panevezys.lt.jpg

Balandžio 17 d. į pirmąjį posėdį rinkosi naujoji 2015-2019 m. Panevėžio miesto savivaldybės taryba ir jos vadovas – pirmąkart tiesiogiai panevėžiečių išrinktas meras Rytis Mykolas Račkauskas. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino naująją tarybą, linkėdamas: “Vieni iš mūsų gimė šiame mieste, kiti atvyko. Taip tas miestas tapo mūsų lemtimi, o mes tapome Panevėžio lemtimi. Kokia ta lemtis bus, daug priklauso nuo to, kaip mes suvokiame savivaldą. Ar „savi“ reiškia sau, ar „savi“ reiškia kitam. Linkiu išrinktosios tarybos nariams, gerbiamam merui nepamiršti, kad dovanos esate ne Jūs, dovanos yra žmonės, kurie Jus išrinko. Linkiu būti vertiems Panevėžio žmonių pasitikėjimo.”

2015 m. Balandis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Ar korupcijos tyrimas nubaus tikruosius švaistūnus?

Balandžio 15 d. Povilas Urbšys dalyvavo laidoje "Sąmokslo teorija" - gyvoje politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka.

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/ ir http://tv.lrytas.lt/

2015 m. Balandis mėn. 15 d., Trečiadienis

Marionečių teatro spektaklis

Panevėžio valdančiąją daugumą buriantis Seimo nario, buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vadovo Povilo Urbšio judėjimas, sukėlęs revoliuciją valstiečių partijoje, dabar pleištą įvarė ir nepartiniams – verslininkų suburtam visuomeniniam rinkimų komitetui „Mums svarbu“.

Koalicija

„Jei STT nespėjo visų išauklėti, bandysime mes tuo užsiimti“, – rinkimų naktį juokais ištarti išrinktojo mero Ryčio Račkausko žodžiai buvo pranašiški. Panevėžio valdančiąją daugumą buriantis Seimo nario, buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vadovo Povilo Urbšio judėjimas „Kartu“, sukėlęs revoliuciją valstiečių partijoje, dabar pleištą įvarė ir nepartiniams – verslininkų suburtam visuomeniniam rinkimų komitetui „Mums svarbu“.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Balandis mėn. 15 d., Trečiadienis

"Metalistas LT" mini savo veiklos 55 -etį

Balandžio 14 d. bendrovė "Metalistas LT" mini savo veiklos 55 -etį. Tai – viena seniausiai ir sėkmingai Lietuvoje dirbančių metalo apdirbimo įmonių. Ji savo veiklą pradėjo 1960 metais nuo statybinių apkaustų ir baldų furnitūros gamybos. Šiandien tai – viena pirmaujančių tvirtinimo detalių, baldinės furnitūros ir nestandartinių produktų gamintoja Lietuvoje, siūlanti platų gaminių, paslaugų bei techninių sprendimų asortimentą. Seimo nario Povilo Urbšio vardu generalinį direktorių Mantą Gudą pasveikino jo padėjėja su palinkėjimu sėkmingai tęsti įmonės veiklą bei išlaikyti tvirtus kontaktus su miesto bendruomene ir ta proga įteikė simbolinę dovaną. 

2015 m. Balandis mėn. 14 d., Antradienis

Švari sąžinė - ne privalumas

photo_for_gallery_1_81638980.jpg

Seimas šią savaitę ketina apsispręsti dėl valstybės ir savivaldybių įmonių vadovų ir jais tapti pretenduojančių asmenų reputacijos. Vyriausybės siūlymu, vadovauti galėtų ir teisti asmenys, kurių teistumas išnykęs ar panaikintas. Tačiau dalis parlamentarų linkę kelti vadovams griežtesnius nepriekaištingos reputacijos reikalavimus.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2015 m. Balandis mėn. 13 d., Pirmadienis

Seime pasitarimas dėl moksleivių pilietinio-patriotinio ugdymo

Balandžio 13 d. 15.00 val. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete vyko pasitarimas dėl moksleivių pilietinio-patriotinio ugdymo. Pasitarime dalyvavo Krašto apsaugos ministras J. Olekas, Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis, Nacionalinio saugumo ir gynybos  komiteto pirmininkas A. Paulauskas, Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė A. Pitrėnienė, Šaulių sąjungos, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Genocido aukų muziejaus atstovai. Pasitarimo metu diskutuota, kaip piliečius parengti krašto gynybai, kokia kitų šalių praktika. Švietimo ir mokslo ministras informavo, kad 9-10 klasių moksleiviams privaloma pilietiškumo ugdymo programa, 11-12 klasių moksleiviams rengiama pilietinio-patriotinio ugdymo programa, kurioje numatoma pasirenkama 1 valanda (viena iš trijų fizinio lavinimo valandų) ateinantiems mokslo metams. Krašto apsaugos ministras pabrėžė, kad daug dėmesio patriotiniam ugdymui skiria Šaulių sąjunga.

Povilas Urbšys dalyvavo šiame pasitarime ir pabrėžė, kad būtina numatyti sisteminį požiūrį dėl pareigos ginti tėvynę. Reikia integruoti į švietimo sistemą karinį parengimą, moksleiviai turi turėti galimybę pasirinkti. Būtina išanalizuoti Estijos ir Ukrainos patirtį, numatyti ilgalaikio pilietinio patriotinio ugdymo programą mokyklose.

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 245 iš 318