Naujienos

2015 m. kovas mėn. 10 d., Antradienis

Kovo 11-osios paminėjimas

Kovo 11 d. P. Urbšys dalyvaus:

10.00 val. - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio iškilmingame minėjime Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios akto salėje,

13.00 val. - Šv. Mišiose Vilniaus arkikatedroje bazilikoje,

16.00 val. - Kovo -11-osios eitynėse,

19.30 val. - TV3 dešimtajame apdovanojime „ Lietuvos garbė 2015“.

2015 m. kovas mėn. 10 d., Antradienis

Ordinai už lojalumą

Šiemet tarp apdovanotųjų ordinais Vasario 16-osios proga buvo kaip niekad daug politikų. Parlamentaras Povilas Urbšys teigia, kad ordinų dalijimas už tiesioginių pareigų atlikimą liudija ne ką kita, o apdovanotųjų nuolankumą prezidentei.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt

2015 m. kovas mėn. 10 d., Antradienis

Juozas Urbšys. „Tada nusprendžiau likti čia, savo tėvynėje ir dalintis jos likimu“

Šiandien, pasitinkant 25 -ąsias Lietuvos nepriklausomybės metines, svarbu prisiminti istoriją. 1990 m. gegužės 16 d. Svarbiausias nacionalinis prancūziškas dienraštis LE FIGARO publikavo korespondentės Véronique Fontaine  straipsnį apie Juozą Urbšį ir nepriklausomybės „atmintį“.

Kviečiame perskaityti...

2015 m. kovas mėn. 10 d., Antradienis

Nugalėtieji varžovai galanda kalavijus

Po savivaldos ir merų rinkimų pirmo turo nugalėtojų taurę pakėlę judėjimo „Kartu“ nariai ir jų iškeltas kandidatas Rytis Mykolas Račkauskas pajuto nemalonų šaltį – jų pasveikinti į būstinę neatėjo nė vienas konkurentas. Bet ir už borto išmesta „valstietė“ prisipažino likusi nepaguosta.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2015 m. kovas mėn. 09 d., Pirmadienis

2015 m. kovo 9 d. gyventojų priėmimas

Kovo 9 d., pirmadienį, nuo 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2015 m. kovas mėn. 06 d., Penktadienis

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje paminėtas Lietuvos Laisvės 25-metis

1382243_1397076777193371_261488641_n.pngKovo 6 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko Dainų festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui pažymėti. Mokyklos direktorius Alfredas Paberžis pasveikino svečius bei gausiai susirinkusią mokyklos bendruomenę su artėjančia švente ir pristatė naujai išrinktą miesto tarybos narį, kandidatą į miesto merus Rytį Račkauską bei Seimo narį Povilą Urbšį.

Skaitykite daugiau...

2015 m. kovas mėn. 06 d., Penktadienis

Stambiu planu

„Stambiu planu“ pokalbis su puikiai pasirodžiusiu Panevėžio VRK „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovu Povilu Urbšiu. Šis VRK Panevėžyje laimėjo 7 mandatus į miesto tarybą.Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, antrajame tiesioginių merų rinkimų etape Panevėžyje kovos du kandidatai – 22,65 proc. rinkėjų balsų surinkęs Rytis Mykolas Račkauskas (visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“) ir Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams atstovaujantis dabartinis mero pavaduotojas Maurikijus Grėbliūnas (16,03 proc.).

Klausykite: http://www.fm99.lt/

2015 m. kovas mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Poezijos ir muzikos vakaras

zoomed_kulturos_leidiniai_svetainei.jpgKovo 4 d. Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės viešojoje bibliotekoje, kur vyko poezijos ir muzikos vakaras, skirtas palaikyti kultūros ir meno leidiniams „Naujoji Romuva“, „Nemunas“, „Pašvaistė“.

Skaitykite daugiau...

2015 m. kovas mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Žaibai politikos padangėje

Savivaldos rinkimuose Panevėžyje nukraujavusios partijos, dar rinkimų naktį pradėjusios giminiuotis ir su politiniais bičiuliais, ir su buvusiais oponentais, būsimos valdančiosios daugumos politinę mozaiką dėlioja ignoruodamos politikos išsišokėlius naujokus.

Nors iš mero rinkimų kovos pasitraukę politikos senbuviai delsia savajam elektoratui paskelbti, kurį vieną iš dviejų kandidatų palaikyti antrajame ture, galima nuspėti jų nenorą valdžios olimpo viršūnėje matyti nepartinį Rytį Račkauską.  Jo atstovaujamo visuomeninio komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“, surinkusio daugiausia vietų miesto Taryboje, su pergale dar nepasveikino nė viena partija.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. kovas mėn. 03 d., Antradienis

Vasario 28 d. Seime vyko forumas "Krikščionio pilietinis pašaukimas"

P. Urbšys vasario 28 d. dalyvavo Seime vykusiame forume „Krikščionio pilietinis pašaukimas“. Forumą, kuriame dalyvavo įvairių religinių bendruomenių atstovai, organizavo Krikščioniškas pilietinio veikimo forumas. Forumo metu aptartos veiksmingesnio atskirų krikščioniškų iniciatyvų koordinavimo galimybės, pristatytos svarbios krikščioniškos veiklos 2015 metais, aptarta, kokie veiksmai leistų pasiekti, jog krikščionių balsas Lietuvos viešajame gyvenime turėtų didesnę įtaką, kaip krikščionys galėtų aktyviau prisidėti prie teisingesnės visuomenės kūrimo. Bernardinai.lt vyr. redaktorius Andrius Navickas pakvietė dalyvaujančius pristatyti reguliariai vykstančias iniciatyvias arba naujas idėjas.

Forumo pertraukos metu buvo pristatyta ekumeninė Lietuvos dailininkų kūrybos paroda „Per Jį, su Juo ir Jame“. Parodoje eksponuojami profesionalių menininkų vilniečių Romualdo Balinsko, Ramūno Čeponio, Rimvydo Markeliūno ir Sigitos Maslauskaitės-Mažylienės darbai.

Forumo video įrašas čia: Vaizdo įrašas lietuvių kalba

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 244 iš 312