Naujienos

2014 m. Rugsėjis mėn. 22 d., Pirmadienis

Visuomenininkams savivaldos rinkimuose siūloma leisti pasirinkti pavadinimą

Visuomenininkams savivaldos rinkimuose siūloma leisti pasirinkti pavadinimą, o ne jų komitetui automatiškai priskirti raidę pagal abėcėlę. 

Grupė Seimo narių siūlo, kad visuomeninis rinkimų komitetas galėtų suteikti savo grupei pavadinimą, kuris neturėtų sąsajų su bendrijų, politinių partijų ar asociacijų pavadinimais.

Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/
2014 m. Rugsėjis mėn. 21 d., Sekmadienis

Panevėžyje vyko futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“

Rugsėjo 20 d. Panevėžio “Žemynos” progimnazijos stadione vyko Pietinės bendruomenės futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“, kurį organizavo futbolo entuziastai Arūnas Balčiūnas ir Pietinės bendruomenės pirmininkas Dainius Mikeliūnas. Dėl nugalėtojų vardo rungėsi 11 Panevėžio ir kitų miestų futbolo mėgėjų komandų, juos stebėjo apie 200 sirgalių. Po 6 valandų paaiškėjo stipriausieji – jais tapo jungtinė komanda „Atominiai akmenys“ (I vieta), FK „Orfa“ (II vieta), SK „Rėkliai“ (III vieta). Komandos apdovanotos  taurėmis, o jų sportininkai – medaliais. Geriausio turnyro vartininko titulą pelnė Aidas Skeiverys, puolėjo – Raimondas Eiva, gynėjo – Marius Adamonis. Jiems įteiktos atminimo statulėlėlės.

Seimo nario Povilo Urbšio vardu padėjėja įteikė padėkas Arūnui Balčiūnui ir Dainiui Mikeliūnui už turnyro organizavimą, gausaus būrio sporto mėgėjų sukvietimą bendrai turiningai veiklai ir laiką bei jėgas, atiduodamas bendruomenės telkimui, futbolo sporto palaikymui. Visoms komandoms įteiktos Seimo nario padėkos už futbolo sporto tradicijų puoselėjimą, aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo pavyzdį bei įsimintinas turnyro akimirkas ir puikias emocijas. 

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Artėjančiuose rinkimuose intriga garantuota

Nors rinkimai į savivaldybių tarybas vyks tik kitų metų pradžioje, partijų skyriai jau sukruto ieškoti politikų, kurie galėtų patraukti rinkėjų dėmesį. Būsimi rinkimai – išskirtiniai, nes pakeitus įstatymą merą rinksime tiesiogiai. Būtent todėl ir politikai privalės pademonstruoti savo rinkėjams jau kitokį šokį. Nebetiks šokti viliotinį, jeigu būryje pilkų šokėjų nesimatys spalvingo gaidžio.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Kas tampo generolą už virvučių?

FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius gali būti pažeidžiamas, juo gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais. Tokia skandalinga žinia pasklido, kai tapo žinoma, jog buvęs garsus advokatas Juzefas Kozubovskis nelegaliai sekė jį ir STT vadovus bei sukaupė turtingą informacijos archyvą, o su juo esą susipažino Prezidentūra. Bet S.Daukanto aikštė tyli, o K.Jucevičius, kaip dirbo, taip tebedirba.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 18 d., Ketvirtadienis

„Naujoji Romuva“ atkūrimo metinės

Rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, 17 val. Povilas Urbšys dalyvaus kultūros gyvenimo žurnalo „Naujoji Romuva“ 20-osiose atkūrimo metinėse (Didžioji Lietuvos mokslų akademijos salė, Gedimino pr. 3, Vilnius).

2014 m. Rugsėjis mėn. 17 d., Trečiadienis

P. Urbšys dalyvaus konferencijoje

Rugsėjo 17 d., trečiadienį, 11 val.Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) plėtros svarba“ (Konferencijų salė, Seimo III r.).

Konferencijos darbotvarkė: http://www3.lrs.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 15 d., Pirmadienis

Neturime mažinti tikėjimo galių savyje

„Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriaus Andriaus Navicko interviu su Povilu Urbšiu apie tikėjimą ir religiją skaitykite: http://www.tiesos.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 13 d., Šeštadienis

Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai

Šiluvoje rugsėjo 7-15 d., švenčiant Šeimos metus, vyksta Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai. Rugsėjo 13 d., šeštadienį, buvo meldžiamasi už politikus, valdininkus, kultūros, mokslo, žiniasklaidos darbuotojus, verslininkus ir žemdirbius bei už Carito darbuotojus ir savanorius minint 25 metų sukaktį Lietuvoje. Šią dieną atlaiduose dalyvavo ir Povilas Urbšys.

2014 m. Rugsėjis mėn. 11 d., Ketvirtadienis

Svečiai iš Lūneno vaišinosi poetine sriuba

Panevėžio miesto gimtadienio šventėje dalyvavusi neoficiali vokiečių teisininkų delegacija iš miesto partnerio Liūneno lankėsi ir Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Svečiai apžiūrėjo Centrinius bibliotekos rūmus, vyko į Juozo Urbšio tėviškės sodybą.

Skaitykite: http://www.pavb.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 10 d., Trečiadienis

Beveik šventas žmogus

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo „Snoro“ banko bankroto administratoriaus Nilo Kuperio (Neil Cooper) piktnaudžiavimo tarnyba ir daugiau nei 1,2 mln. litų svetimo turto iššvaistymo nutrauktas. Jis netgi tapo geruoju dėde iš Anglijos, kuris savo kontoros „Zolfo Cooper“ lėšomis geranoriškai atlygino „Snoro“ kreditoriams padarytą žalą. Nekaltas, o sumokėjo. Na ir keistuoliai tie užsieniečiai!

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 244 iš 292