Naujienos

2015 m. kovas mėn. 28 d., Šeštadienis

Ar ateis sąžinės išbandymo metas?

photo_for_gallery_1_22779968.jpeg

Iki Seimo rinkimų likus pusantrų metų, saujelei politikų prabilo sąžinė - jie siūlo Seimo narių skaičių sumažinti nuo 141 iki 101. Tai numatančios Konstitucijos pataisos pateiktos ketvirtadienio plenariniame posėdyje. Parlamentaro Povilo Urbšio nuomone, reikia ne tik mažinti Seimo narių skaičių, bet ir pradėti juos rinkti ne pagal partijų sąrašus.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2015 m. kovas mėn. 27 d., Penktadienis

Paroda GRAŽINA KONSTANCIJA REMEIKAITĖ. KOSTIUMAS.

zoomed_kostiumas_svetainei.jpg

Tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5), kur pradėta eksponuoti paroda GRAŽINA KONSTANCIJA REMEIKAITĖ. KOSTIUMAS. 

Renginys prasidėjo muzikiniais akordais ir prisiminimais apie Juozą Miltinį, čia statytus spektaklius ir pasakojimais apie teatro bei kino dailininkės Gražinos Konstancijos Remeikaitės darbus. Paroda GRAŽINA KONSTANCIJA REMEIKAITĖ. KOSTIUMAS supažindina su beveik keturis dešimtmečius apimančia dailininkės kūryba.

J. Miltinio dramos teatre pristatomos ekspozicijos lankytojai išsamiai susipažino su dailininkės kūryba – informaciniuose stenduose apžvelgiama jos kūryba teatre, kine ir Vilniaus modelių namuose. Šalia nuotraukų, plakatų ir eskizų reprodukcijų eksponuojami originalūs kostiumai.

Sveikindamas G. Remeikaitę Povilas Urbšys džiaugėsi, kad teatro dieną pastebimi ne tik režisieriai, aktoriai, teatrų vadovai, bet ir kitas teatre dirbantis personalas. "Teatras - tai šventovė, spektaklis - misterija, o Jūs prisidedate prie tos misterijos kūrimo,"- kostiumų dailininkei sakė P.Urbšys.

2015 m. kovas mėn. 27 d., Penktadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Kovo 30 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus radijo stoties „Pulsas“ laidoje - pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje ir 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt

2015 m. kovas mėn. 27 d., Penktadienis

Seimo nariai kovoja už Lietuvos piliečių teises

photo_for_homepage_1_48149704.jpg

Grupė Seimo narių kreipėsi į Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių ir Vyriausybę, prašydami aktyviai ginti dviejų Lietuvos piliečių, Vasario 16-osios Akto signatarų Donato Malinausko ir Prano Dovydaičio ainių - prievarta vienas nuo kito atskirtų mažamečio M. M. ir jo tėvo Tomo Markevičiaus - teises bei interesus. Prašoma inicijuoti Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu ieškinį Europos Sąjungos Teisingumo Teisme Nyderlandų Karalystei dėl 2011-2015 m. įvykdytų ES Reglamento Briuselis IIa ir Išlaikymo Reglamento pažeidimų, dėl kurių buvo iš esmės pažeistos mažamečio vaiko teisės ir interesai, darant jam neatitaisomą žalą.
Penktadienį išsiųstą prašymą pasirašė Seimo nariai Naglis Puteikis, Povilas Urbšys, Aurelija Stancikienė, Povilas Gylys, Valdas Vasiliauskas, Stasys Brundza, Algimantas Dumbrava ir Zbignevas Jedinskis.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2015 m. kovas mėn. 26 d., Ketvirtadienis

Seimas svarstys, ar kompensuoti pensijas mirusiesiems

fb-sv329884.jpg

Prieš kelerius metus sumažintos pensijos pensininkų paveldėtojams gali būti grąžinamos - Seimas pradėjo svarstyti tai numatančias pataisas.

Seimas ketvirtadienį po pateikimo priėmė beveik 40 parlamentarų parašais paremtas Povilo Urbšio parengtas Valstybinių socialinio draudimo senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) pensijų kompensavimo įstatymo pataisas, pagal kurias neišmokėtą pensijos dalį, kuri priklauso mirusiam žmogui, turėtų teisę gauti paveldėtojai. Už tai, kad pataisas Seimas varstytų balsavo 24 Seimo nariai, prieš - 17 parlamentarų.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/

2015 m. kovas mėn. 25 d., Trečiadienis

Panevėžyje lankėsi JAV kariai

JAV_kariai-640x420.jpg

Kovo 23 d. Panevėžio miesto savivaldybėje viešėjo Jungtinių Amerikos Valstijų kariai. Susitikime dalyvavo ir Povilas Urbšys.

„Mums didelė garbė būti sutiktiems ir priimtiems Panevėžio miesto vadovų. JAV prezidentas Barakas Obama praėjusiais metais mums prisakė ginti Lietuvą, Latviją ir Estiją, todėl esame čia. Vienas iš mūsų tikslų – tapti jūsų bendruomenės dalimi“, – sakė JAV sausumos pajėgų vadas Europoje generolas leitenantas Benas Hodgesas.

Skaitykite: http://aina.lt/savivaldybeje-lankesi-jav-kariai/

 

2015 m. kovas mėn. 24 d., Antradienis

Rimo Ručio nuo prokurorų neišgelbėjo net ligoninė: Seimas panaikino jo neliečiamybę

15ig20141223seimas8771-54992a06a0702.jpgAntradienį Seimas leido teisėsaugai baudžiamojon atsakomybėn patraukti kyšininkavimu įtariamą „Tvarkos ir teisingumo“ partijos narį, parlamentarą Rimą Antaną Ručį. Vos prasidėjus svarstymui paaiškėjo, kad R.A.Ručio nėra posėdžių salėje. „Tvarkietis“ Kęstas Komskis pranešė, kad R.A.Ručys staiga susirgo ir buvo reanimobiliu išvežtas į Santariškių klinikas. Nepaisant to, klausimo svarstymas nebuvo nutrauktas.

Skaitykite: http://www.15min.lt/

2015 m. kovas mėn. 23 d., Pirmadienis

2015 m. kovo 23 d. gyventojų priėmimas

Kovo 23 d., pirmadienį, nuo 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2015 m. kovas mėn. 19 d., Ketvirtadienis

Seimui nepavyko sušvelninti bausmių už sunkius turtinius nusikaltimus

Seimui nepakako balsų atmesti prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dar pernai parlamentarų priimtam įstatymui, kuriuo sušvelninamos bausmės už kai kuriuos sunkius turtinio pobūdžio nusikaltimus.

Norint atmesti prezidentės veto, reikėjo, kad už tai balsuotų ne mažiau kaip 71 Seimo narys. Tačiau ketvirtadienio posėdyje už veto atmetimą balsavo tik 51 Seimo narys, prieš buvo 34, susilaikė 24.
Skaitykite: http://vz.lt/
2015 m. kovas mėn. 19 d., Ketvirtadienis

Ar šie rinkimai vyko be korupcijos?

Povilas Urbšys dalyvavo politinėje televizijos diskusijų laidoje "Sąmokslo teorija" su Arnu Klivečka.

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/ ir http://tv.lrytas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 242 iš 312