Naujienos

2014 m. Lapkritis mėn. 18 d., Antradienis

Mišrios Seimo narių grupės pranešimas: Seimo narių neįtikino premjero teiginiai, kad kainos nekyla

Susitikime, surengtame reaguojant į Lietuvos piliečių susirūpinimą dėl brangstančių maisto produktų ir kitų prekių, Mišri Seimo narių grupė išklausė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir finansų ministro Rimanto Šadžiaus paaiškinimus.
Paaiškėjo, kad Vyriausybės ir Seimo nariai padėtį vertina kardinaliai skirtingai, dar daugiau - skiriasi net ir duomenys, kuriais jie grindžia savo pozicijas.
Skaitykite: http://pranesimai.elta.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 18 d., Antradienis

Panevėžio diabeto draugijai "Viltis"-25-eri

Lapkričio 17 d. Panevėžio diabeto draugijos "Viltis" nariai susirinko į konferenciją "Sveikai gyventi ir diabetą valdyti" ir paminėti savo veiklos 25-erių metų jubiliejų. Į renginį, kuris vyko Panevėžio rajono savivaldybės salėje, susirinko gausus būrys svečių. Visus susirinkusius šilta menine programa džiugino Panevėžio vaikų darželio lopšelio "Vaivorykštė" priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai. Draugijos narius sveikino Panevėžio miesto savivaldybės vadovai, Panevėžio ligoninės ir Ligonių kasų vadovai, įvairių neįgaliųjų draugijų atstovai. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino draugiją, pasidžiaugė jų mokėjimu palaikyti vieni kitus, jų buvimu kartu, palinkėjo tvirtybės ir padovanojo knygą "Po Lietuvą su šeima", kad draugijos nariai galėtų atrasti naujų kelionių maršrutų.

Po sveikinimų buvo pristatyta draugijos 25-erių metų veikla, sveikatos priežiūros specialistai skaitė paskaitas apie ilgaamžiškumo paslaptis ir fizinį aktyvumą. Dar ilgai draugijos nariai lyg viena šeima dalinosi savo įspūdžiais, planavo ateities darbus.

2014 m. Lapkritis mėn. 17 d., Pirmadienis

2014 m. lapkričio 17 d. gyventojų priėmimas

Lapkričio 17 d., pirmadienį, nuo 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2014 m. Lapkritis mėn. 17 d., Pirmadienis

Kontrabanda valstybiniu lygiu: kodėl teismuose sekasi įtariamiesiems?

Šių metų vasarį teismui perduota didžiausia iki šiol byla, kurioje dėl kontrabandos, kyšininkavimo, papirkimo, prekybos poveikiu ir nusikalstamo susivienijimo prieš teismą stojo – 26 veikėjai, kurių priešakyje – Vilius Karalius, o taip pat ir Seimo nario, valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininko Rolando Pakso pavaduotojo Vytauto Kamblevičiaus sūnus Aivaras bei aštuoni muitininkai. Tačiau svarbi byla pradeda buksuoti korupcijoje skendinčiuose teismuose. Kas teisminėje valdžioje užmerkia akis prieš stambiausius kontrabandos vadeivas ir šešėlinius jų milijonus?

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 16 d., Sekmadienis

Pilietinis judėjimas KARTU pritarė mero kandidatūrai

Lapkričio 14 d. Panevėžyje pasirašyta Pilietinio judėjimo KARTU inicijuota Visuomeninio rinkimų komiteto veiklos sutartis, kuria nuspręsta 2015 m. kovo 1 d. vyksiantiems Panevėžio savivaldybės rinkimams steigti visuomeninį rinkimų komitetą, kurio tikslas kelti kandidatų sąrašą į savivaldybės tarybos narius ir kandidatą į savivaldybės tarybos narius – merus.

Susirinkimo metu buvo patvirtintas pirminis rinkimų į Panevėžio miesto tarybą kandidatų sąrašas, kuriame ne tik judėjimo nariai, bet ir visuomeninių organizacijų bei bendruomenių atstovai. Taip pat pritarta mero kandidatūrai. Į mero postą Judėjimo KARTU pirmininkas Povilas Urbšys pasiūlė architektą Rytį Račkauską, kurio kandidatūrą palaikė dauguma susirinkime dalyvavusių žmonių. Dalyvavimu artėjančiuose rinkimuose Pilietinis judėjimas KARTU siekia užtikrinti realią piliečių savivaldos teisę - kaip prigimtinę žmonių teisę kurti ir tvarkyti savo kasdienį gyvenimą, vienyti pozityvius, siekiančius permainų visuomenėje žmones, nepaisant jų ideologinių, politinių, religinių ar kultūrinių pažiūrų.

Kartu už bundantį Panevėžį!

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Vaikų šventė su K.Donelaičiu

Lapkričio 13 d. į Panevėžio muzikinį teatrą sugužėjo būrys vaikų. Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ mažuosius panevėžiečius sukvietė į vaikų šventę.

Muzikinio teatro scena buvo padabinta iš pirmo žvilgsnio rodos bet kokia tvarka išbarstytomis raidėmis, tačiau ėmus jas grupuoti, dėlioti susideda užrašas ,,Knyga – raktas į pažinimą. Mūsų metai”. Turbūt ne vienam iškilo klausimas, kodėl būtent toks sakinys? O gi pirmiausia todėl, kad atvertus knygą, atrandi daug raidžių, kurių perskaitymas leidžia pažinti pasaulį, tobulėti. Knyga – tai raktas, padedantis atrakinti visas pasaulio pažinimo paslaptis… Antroji priežastis yra ta, jog „Žalioji pelėda“ šiais metais įgyvendino projektą „Knyga – raktas į pažinimą. Mūsų metai“. Kadangi 2014 metai, minint grožinės lietuvių literatūros pradininko K. Donelaičio 300 metų jubiliejų, paskelbti šio žymaus klasiko metais, tai projektas, vykęs bibliotekoje ištisus metus, savo veikla atkartojo ir interpretavo žinomiausią Donelaičio kūrinį – poemą „Metai”.

Skaitykite: http://vaikasirknyga.blogas.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Siūloma keisti Seimo etikos komisijos sudarymo tvarką

Opozicijai palikus Seimo Etikos ir procedūrų komisiją (EPK) bei taip įšaldžius jos darbą, Seimo narių mišrios grupės atstovai siūlo keisti jos sudarymo tvarką. Pagal registruotą Seimo statuto pataisos projektą, komisija būtų sudaroma iš 12 Seimo narių, turėtų būti atstovaujamos visos parlamentinės frakcijos.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Miglės Bačkovaitės fotografijų paroda

Lapkričio 12 d. Panevėžio fotografijos galerijoje vyko Londone gyvenančios panevėžietės Miglės Bačkovaitės personalinės fotografijų parodos "Nėra laiko. Jie ir be jų" atidarymas. Renginyje dalyvavusi Povilo Urbšio padėjėja Seimo nario vardu parodos autorei padėkojo, jog nepamiršo gimto krašto ir palinkėjo kūrybinio polėkio ir dar daug daug tokių parodų.

2014 m. Lapkritis mėn. 12 d., Trečiadienis

Diskusija šeimos namuose

Lapkričio 10 d.  Panevėžio agentūros „ SOS vaikai“ šeimos namuose vyko diskusija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas  ir klientui draugiškos pagalbos teikimas, įtvirtinant smurtą ir prievartą patiriančių asmenų žmogaus teises“. Konferencijoje dalyvavo  Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos specialistai, policijos, prokuratūros pareigūnai, kurie savo darbe susiduria su smurto aukomis ir smurtautojais. Pranešimus skaitė Vilniaus specializuoto pagalbos centro darbuotojai.  Renginyje dalyvavo Seimo nario P. Urbšio padėjėja.

2014 m. Lapkritis mėn. 09 d., Sekmadienis

Dujų nestigs, tad biokurą galima pamiršti?

Suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla „Independence“ į Lietuvą atplukdė energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, bet dar tvirčiau pririšo šalį prie dujų. Milijardai litų bus atseikėta brangiam atvežtiniam kurui, užuot naudojus vietinį biokurą. Valdžios ir energetikos monopolininkų užkurtas džiugesio laužas dėl Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo prigeso. Blaiviai mąstantys ūkio ir energetikos ekspertai pritarė, kad terminalas Lietuvai buvo būtinas ir politiniu (kaip galimybė atsiriboti nuo „Gazprom“ diktatūros), ir ūkiniu požiūriu, rašo „Lietuvos rytas“.

Skaitykite: http://www.lrytas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 242 iš 297